Jump to content

návrh [NAVRH] Smazání sekce "Jsem tu poprvé"


Guest Mort

Recommended Posts

Ty si asi kkt. Mrkl jsi se do té sekce ? Je tam jen stránka na stáhnutí pawna, nic víc, nic míň, doufám že není nikdo tak blbej že nenapíše do vyhledávače "samp" a najde mu to hned na první stránce odkaz na download. Přeemýšlej ..

Link to comment
Share on other sites

Ty si asi kkt. Mrkl jsi se do té sekce ? Je tam jen stránka na stáhnutí pawna, nic víc, nic míň, doufám že není nikdo tak blbej že nenapíše do vyhledávače "samp" a najde mu to hned na první stránce odkaz na download. Přeemýšlej ..

Divil by ses, kolik se tu najde inteligentních lidí a nevědí, kde pawno stáhnout. A že jich je hodně. Rozhodně sekci nemazat, spíš bych doporučil tam hodit několik dalších témat, které by se pro začátečníky hodilo.

Link to comment
Share on other sites

Hele jako sry ale když sem někdo zajde, zaregistruje se, a neuvidí "Jsem tu poprvé"? vůbec nebude vědět co tady tvořit, bude tady jak kr**én spamovat a vůbec si nebude jist pravidel, spíš bych něják zařídil aby se danýmu uživateli po registraci ukázala automaticky sekce "Jsem tu poprvé" ..

Link to comment
Share on other sites

muzes to zmazat mam cely forum zalohovany v kompu stehuju kazdy novej navod kazdej help a dopisuju pryspevky k tomu pre notepad :d takze kdyz neco zmizi na mim webu se to objevi a tady jenom pro ty napisu link kde to je zalohovany i to jsem tu poprve tet zalohuju a upravuju v notepade :):d linky aby si to precetli

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...