Jump to content

[Hosting] ms host


MIKI785

Recommended Posts

Zdravim,

Prezentuji novy Free hosting.

 

Ja vim, dalsi free host ale ja nemam co delat tak sem si udelal tohle , takze nekritizujte s textem "Dalsi freehost", dekuji.

 

VPS neni pipni! Mam placeny VPS.

 

Prave sem to rozjel takze pokud by ste nasli neaky ten BUG tak napiste.

Web: http://www.mshostik.tk --- Pokud se hosting neak rozhejbe tak koupim normalni domenu 2. radu.

 

Takze se mejte, BYE!

 

PS: Jo, je to gshost apanel (i web), nebudu se preci sr*t s vlastnim, ze?

Link to comment
Share on other sites

dik ja sem rad ze je free

;)

No jo no, este abych delal placenej :d To se dnes nevyplati.. Kupovat este drazsi VPS apod... doufam ze je ten host (zatim :d) bez lagu ;) Ale jak se tak divam na pingy tak ty jsou OK.

Link to comment
Share on other sites

Hele, jestli už se chystáš udělat si hosting tak bych si za 1) udělal svuj vlastní pořádnej design webu nechci řikat že todhle je špatný ale upravil bych to za 2) bych si udělal vlastní domenu, já když vidim adresu s ".tk" a je to třeba hosting tak okamžitě odcházim protože tomu nevěřim .. sry jen kritizuju, neber to osobně ..

Link to comment
Share on other sites

dik ja sem rad ze je free
;)

No jo no, este abych delal placenej :d To se dnes nevyplati.. Kupovat este drazsi VPS apod... doufam ze je ten host (zatim :d) bez lagu ;) Ale jak se tak divam na pingy tak ty jsou OK.

 

no lagy zatim nastesti nebyly ;)

Link to comment
Share on other sites

Good host kdyby podporoval MC tak by je to zruinovalo :d

Co je MC? :d

 

Nebudu kupovat domenu pokud z toho hostingu neco nebude. Navic je blbost neak moc investovat do free-hostu.

Link to comment
Share on other sites

Good host kdyby podporoval MC tak by je to zruinovalo :d

Co je MC? :d

 

Nebudu kupovat domenu pokud z toho hostingu neco nebude. Navic je blbost neak moc investovat do free-hostu.

Minecraft ;)

Link to comment
Share on other sites

Maly UPDATE

 

Bylo pridano V.I.P.

Jake vyhody budete mit?

- Moznost vyuziti NPC

- Moznost vyuziti pluginu

- Navyseni slotu na 100

 

O VIP si muzete zazadat na foru.

 

To je asi tak vse.. porad po vas nic nechceme ani za VIP jedina podminka je: mit vlastni mod!

Link to comment
Share on other sites

Nejaka mala dostupnost ne?

ptze na celym hostingu nejvic hracu 2:D

 

 

dostupnost.png

Coze? Co ma pocet hracu spolecnyho s dostupnosti?

 

nic jen ze je to tam nejaky chciply tk sem se ptal na dostupnost

Link to comment
Share on other sites

To neni muj problem ale problem majitelu serveru...

 

Tak uz mi konecne odpovis na otazku "jaka je dostupnost?"

Ja ji nemerim :d Takze nevim :) Ale mela by byt 99% a kdyz se podivas na pingy serveru tak sou taky nizky.

Link to comment
Share on other sites

To neni muj problem ale problem majitelu serveru...

 

Tak uz mi konecne odpovis na otazku "jaka je dostupnost?"

Ja ji nemerim :d Takze nevim :) Ale mela by byt 99% a kdyz se podivas na pingy serveru tak sou taky nizky.

 

To je pochopitelny kdyz jsou vsechny prazdny:D mimochodem ffredyk nadava at si zmenis podpis

Link to comment
Share on other sites

To je pochopitelny kdyz jsou vsechny prazdny:D mimochodem ffredyk nadava at si zmenis podpis

Haha.... tak sou prazdny no...

 

Proc si ho mam zmenit? Me nic nenapsal..

Link to comment
Share on other sites

server s portem 7778 sem zalozil ja :) kamosovi ktereho znam 2 roky = Black street gang.... zatim lagy nebyly kdyz nas tam bylo 5, mod neni narocnej, ma jen asi 2000 radku, pozadoval bych od tebe jen jednu vec... ja si na ten ucet nepamatuju heslo, tak kdybys mi ho zmenil a pak mi ho tu treba pres SZ poslal, muj ucet na hostingu se nazyva SweetCZ, a jak vidis tak tam je MNOU vytvoreny mod, nepotrebuji VIP jen aby jsi mi kdyztak nejak zarucil vyssi kvalitu nebo tak neco.... aby ten server udrzel 15 - 20 hracu, je totiz moznost ze v blizsi dobe tam tolik lidi na treningy bude, thx miki

Link to comment
Share on other sites

To je pochopitelny kdyz jsou vsechny prazdny:D mimochodem ffredyk nadava at si zmenis podpis

 

duvod je snadny... kdyz se zobrazej ve vyhledavaci tak to je asi 15 pokus hledani...opravdu se ukazou malokdy :/ jinak super hosting,zadny lagy.. a server mi spadl za tu dobu co ho mam (tyden asi) jen jednou :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...