Jump to content

návrh [LOCKED PROSÍM] [NAVRH] Sekce


Guest matoo

Recommended Posts

Takže . Mám návrh . O čo ide ?

Vidím už dlhú dobu že keď niekto kto je tu dlho pomáha a podobne a má narodeniny .

Založí sa topic . K bežnému uživateľovi nie . Inak k čomu slúži chat a SZ ?

Chcem len povedať toľko : Kto by založil takú tému dostal by VAR .

HLASUJTE V ANKETE .

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Proč měnit zavedený zvyk? :)

 

Zde je to již vedeno od nepaměti (mojí :d).

Je to lepší, než kdyby přišel člověk a každej ho spamoval v chatu jak mu přeje...

Si vem online 40 lidí, teď ten člověk přijde z oslavy a půl hodiny se nikdo nedomluví v chatu, protože mu tam bude každej přát a ptát se ho na různý věci..

Link to comment
Share on other sites

A je jen na svobodné vůli lidí tady, komu založí topic...

Jestli ho tobě nezaložili, tak už chápu proč tohle navrhuješ.....

Mne je to jedno ale napríklad iným ľudom nič ...

Kus sa mi to zdá ako keby ostatní uživatelia sú .....

Link to comment
Share on other sites

Príspevok naviac, príspevok naviac... to není jedno kolko máš príspevkov? je pravda že v minulosti som bol nato závislý aj ja ;) ale mne sa zdá že každé decko tu na fóru hovorí iba o počte príspevkov... ked napíšeš 10 000 príspevkov budeš frajer? budeš mať 8 pawno figuriek a si macher? budeš mat večší rešpekt? tak to si na omyle, ked raz dement, navždy dement (to nemyslím ako urážku...)

 

Je pravda že človek sa mení, ja som bol pre toto fórum tiež tažký prípad, ale snažím sa to napraviť a k ludom sa chovať tak, ako sa chovajú oni ku mne, a naopak... príklad si berem s užívatela matoo, nemá problémy chová sa normálne

 

 

 

K veci:

 

 

Podla mna je to blbosť, prepáč matoo ale prečo by si ludia nemohli zakladať topici na ich kamarádov ked ím chcú zablahoželat? zoberte si to tak že napíšeš do chatu o 11:00 "Blahoželám ti chytrák k narodeninám ;)" chytrák príde o 15:00 a 600+ správ bude v chate, kdo to má hladať? jak to on bude vediet že mu niekdo gratuloval? ked založíš topic, a neporušuje pravidlá moderátori ty ho nezmažú a chytrák si ho všimne ;)

Link to comment
Share on other sites

V poriadku . Nesúhlasíte mne to nevadí je to iba návrh .

Lebo ide mi len o to že je nefér že nováčikom a podobne nikto negratuluje iba tým čo sú tu dlho .

 

Prosím LOCK .

Anketa ma položila k zemi "rendeer"

Link to comment
Share on other sites

V poriadku . Nesúhlasíte mne to nevadí je to iba návrh .

Lebo ide mi len o to že je nefér že nováčikom a podobne nikto negratuluje iba tým čo sú tu dlho .

 

Prosím LOCK .

Anketa ma položila k zemi "rendeer"

kokotiny potíš...

btw život je nefér, a treba si zvyknúť

Link to comment
Share on other sites

V poriadku . Nesúhlasíte mne to nevadí je to iba návrh .

Lebo ide mi len o to že je nefér že nováčikom a podobne nikto negratuluje iba tým čo sú tu dlho .

 

Prosím LOCK .

Anketa ma položila k zemi "rendeer"

kokotiny potíš...

btw život je nefér, a treba si zvyknúť

Nepotím kokotiny . Je to čistá pravda .

Proste dobre .. Nie tak nie .. načo sa tu Ďalej hádate ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...