Jump to content

[XBOX 360]Battlefield BC 2MP


tyran

Recommended Posts

IngnitionCZ = Friend list je plnej a zapoměl jsem si před měsícem znovu koupit roční GOLD :) Takže ti sem píšu jen z povinnosti dát vědět, že i já hraju :d

 

Mám Xbox 3 měsíce, ale ještě jsem nezkoušel hrát live. Chci se rovnou zeptat, hrajete s originálníma hrama? Vím, že je to trošku zavádějící otázka, ale chci se zeptat, jelikož jsem slyšel, že i s neoriginálníma hrama se dá hrát live bezpečně.

Jestli budete vědět, prosím odpověď, jinak v případě originální hry jí zkusím sehnat a skusím se k vám nějak připojit. :d:D

Link to comment
Share on other sites

IngnitionCZ = Friend list je plnej a zapoměl jsem si před měsícem znovu koupit roční GOLD :) Takže ti sem píšu jen z povinnosti dát vědět, že i já hraju :d

 

Mám Xbox 3 měsíce, ale ještě jsem nezkoušel hrát live. Chci se rovnou zeptat, hrajete s originálníma hrama? Vím, že je to trošku zavádějící otázka, ale chci se zeptat, jelikož jsem slyšel, že i s neoriginálníma hrama se dá hrát live bezpečně.

Jestli budete vědět, prosím odpověď, jinak v případě originální hry jí zkusím sehnat a skusím se k vám nějak připojit. :d:D

Používej jednoznačně originální hry. Pokud ovšem máš konzoli flashovanou, tak ti originálka nepomůže a BAN můžeš dostat kdykoliv. Bezpečné hraní s flashovanou konzolí je nemožné.

 

Mj. měsíc od založení účtu máš online hraní zdarma. Poté si musíš předplatit Xbox Live GOLD. Rok stojí asi 950 Kč, někde najdeš ještě i měsíc a nebo 3 měsíce asi kolem 400 Kč.

Link to comment
Share on other sites

aha to mě se s 3 friendama stat nemůže "rr" tak až koupíš live tak můžeme zahrát ;)

jinak co se týče flashe,prej se dá hrát i bezpečně po netu s vypalama,já osobně flash nemám a nemám v plánu si ho ani kupovat :-) tudíž origo ftw

Link to comment
Share on other sites

Ne, nejde bezpečně hrát s flashem. A ten kdo to tvrdí je deb*l. Prostě to není možné. Nikdy nemáš 100% jistotu, že budeš hrát bezpečně. Je to prostě hloupost... Ale neřešim. Pirát zůstane pirátem, češtný člověk zůstane člověkem...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...