Jump to content

[ FOR SALE ] CrazyCity 8.5 -> Original


Daffy

Recommended Posts

Herní mód CrazyCity 8.5

Chcete mít vlastní server s propracovaným módem, bez starostí "hacků" a jiných

problémů ? Zakupte si originální herní mód CrazyCity 8.5 !

 

Herní mód vyvíjím již přez 1.5 roku - první 4/6 měsíců obden, potom 3x do týdne updaty,

potom 1x do týdne něco nového, potom dlouho nic, a teď jsem ho o5 vylepšil a vyladil pro

nejnovější sa-mp - 03c. Mód prodávám, jelikož ho nechci dávat FREE, a nebudu mou snahu

dávat zadarmo. Zakoupení AMX či PAWN ( zdroj. kódu ) dostanete SA-MP server u CrazyHost.cz

na 3 měsíce zdarma s předinstalovaným módem ( tj. přihlásíte se do administrace a jen spustíte -

vše už pojede ) a tarifem MINI.

 

Problém u většiny CZ/SK serverů, které používají stažené aplikace - módy jako je např.

Realná Země ( nic proti ní ) je zjištění RCON hesla, vytváření divných souborů,

časté pády serverů, hráči ovládájí server, shazují server apod..

Další problém je, že většina používá stejný herní mód, sice je baví, ale někteří chtějí

přece jenom ochutit něco nového.

 

Informace o CrazyCity v bodech:

Obecně:

 

- Kolem 50 povolání po celém SA

- Kolem 140 různých domů s různými interiéry ( lze - koupit, prodat, zamknout, odemknout, zjistit informace, vejít dovnitř,

vloupat se, uložit/vybrat peníze ) - domy se dají přidat příkazem.

- Ukládání herních účtů / ukládání domů

- Gangy v Los Santos + boj o území

- Anticheat ( jako každý, má vady ) / Anti reklama / Anti spam ( ne na počet, ale na rozezání stejného řetězce )

- Kamery po celém San Andreas, hlídat je můžou z urč. povolání

- Minimální zaspamování chatu blbostma / všechny důl. texty jsou v infoboxech pod chatem.

 

Objekty:

 

- Krytý bazén ( před vztupem si musíte obléct plavky )

- Death-race ( nabouráním do barelů vybuchnete )

- Extra-race ( za použítí nových objektů v 03c - dlouhá průhledná trať )

- Centrum na Ammu v LV u 4dragons

- a další v módě...

 

Vozidla:

 

- Systém na benzín - tankování běžně na benzínce

- Nový systém ŘAZENÍ manuální - tlačítkem střelby, zobrazuje R N 1-6 rychlost,

při "zbrklém" řazení se může stát, že otáčky jsou moc rychlé a motor vám "skolabuje" -

lze jej o5 nahodit ( /car ) - ovšem poškození motoru to neopraví.

nebo ŘAZENÍ automatické, jako obvykle držíte pouze šipku a sledujete, jakou rychlostí jedete...

- Progress bar pro benzín / stav vozidla

- Vozidla (kola, letadla, lodě, auta, motorky... ) jsou po celém SA

- Ostatní ovládání vozidla příkazem /car

 

Hráč:

 

- K běžným příkazům Vás dovede hlavní příkaz /commands, kde vidíte pro hráče např. /príkazy, /animace, /boj

(výběr bojového umění dle počtu Vašich boj. zkoušek )

- Příkaz /retry Vás odpojí a znovu připojí do hry...

- Příkaz /help vám zobrazí dialogové okno, které Vám určitě pomůže..

 

Admin:

 

- Admin script s levelem 1-6, o 52 příkazech, možnost kompletního zneviditelnění jako admin - pří žádném příkazu

např. když nekomu dáte bán, se nezobrazí Vaše jméno, už vůbec né v /admins.

- TimeBan ( ban na čas ), vytváření vozidel, ramp, testování hráčů

- změnit počasí, čas, kick apod..Sami znáte..

 

Akce:

 

- Zahrajte si Basketball v LS ( nebo /warpy )

- Zajděte si zaplavat na krytý bazén ( /warpy )

- Anketní systém / hlasování ANO, NE.. /anketa

- Loterie - vsaďte si číslo od 1-50, je možné že se trefíte a výhra Vás nemine.

- a další...

 

Ostatní:

 

- Změnu skinu ve VŠECH obchodech s oblečením - taktéž nasazení brýlí ( vše tlačítkem, jednodušší než příkzem :) )

- Jednoduchá teleportace přez /warpy, uložení pozice /setloc - teleport /re ( /setpos pro sebe - /teleport )

- Zbytek si přijďte vyzkoušet na officiální server 80.79.31.169:7777

 

 

Co vlastně dostanu po koupi CrazyCity ? jak to proběhne ?

 

za 1000,- dostanete:

 

- zašlu Originální herní mód CrazyCity 8.5 v AMX formátu

- SA-MP server na 3 měsíce, balíček MINI u CrazyHost.cz

- předinstaluji Vám herní mód - tj. přihlásíte se, spustíte a už poběží.

- Kompletní soubory k módu, domy apod.

 

 

za 2000,- dostanete:

 

- zašlu herní mód v PAWN formátu ( zdrojový kód - tj. výhoda, úprava všeho co chcete. )

- SA-MP server na 5 měsíců, balíček MINI u CrazyHost.cz

- předinstaluji Vám herní mód - tj. přihlásíte se, spustíte a už poběží.

- Kompletní soubory k módu, domy apod.

 

 

K uhrazení částky:

- platba pouze převodem na můj účet ( Složenka A - banka - internet bank. )

- e-mailem zašlu údaje k platbě.

- vytvořím fakturu na CrazyHost.cz pro sa-mp server na danou částku.

- nejpozdějí na druhý den po přijetí platby Vás budu kontaktovat, společně s tím Vám

zašlu herní mód a přístupové údaje do administračního prostředí.

 

O prodloužení serveru potom normálně, dle ceníku crazyhost - v administraci odkaz prodloužení služeb.

 

Zájemci ozvěte se na [email protected] nebo zde,.. do PM.

Pokud chcete, pište komenty k módu, nepište blbosti že by to nikdo nekoupil,

protože nemáte pravdu :- )

Link to comment
Share on other sites

Niečo tam je zo starších verzí ale to je jedno .

 

A inak moc česky neviem ale ak som ťa rozumel tak neposielaš mod iba dáš server na 3 mesiace ?

 

Inak celkom zaujímavé .

 

1o/1o

 

EDIT : Prepáč nevšimol som si posledné vety .

Link to comment
Share on other sites

mod je to dobry ale ma to svoje chyby kazdopadne odporucam radsejstiahnut crazy city 7.7 kde ho najdete este v lepsom stave nez novsia verzia a mate k tomu pawno

Link to comment
Share on other sites

Není to officiální mód, je to tím že jsem nedělal nikde reklamy....hraje tam přez den i 15, nikomu jsem o serveru vědět nedal :- )...jinak, Dík.

 

to dj219: většina zveřejněných není originál, a už vůbec nevím co tady meleš o tom, že je v lepším stavě....v 8.5 jsou opraveny všechny chyby z předešlých verzých a je o hodně věcí vylepšený... - nechápu jak to vlastně můžeš říct, když verzi 8.5 novou mám jen já :p

Link to comment
Share on other sites

A otázka :

 

Keď nechcem server ale iba mod v amx - pwn tak sa zmenší cena módu ?

za 1000,- dostanete:

 

- zašlu Originální herní mód CrazyCity 8.5 v AMX formátu

- SA-MP server na 3 měsíce, balíček MINI u CrazyHost.cz

- předinstaluji Vám herní mód - tj. přihlásíte se, spustíte a už poběží.

- Kompletní soubory k módu, domy apod.

 

 

za 2000,- dostanete:

 

- zašlu herní mód v PAWN formátu ( zdrojový kód - tj. výhoda, úprava všeho co chcete. )

- SA-MP server na 5 měsíců, balíček MINI u CrazyHost.cz

- předinstaluji Vám herní mód - tj. přihlásíte se, spustíte a už poběží.

- Kompletní soubory k módu, domy apod.

Link to comment
Share on other sites

IP toho serveru kde je ten MOD ?

 

Ostatní:

 

- Změnu skinu ve VŠECH obchodech s oblečením - taktéž nasazení brýlí ( vše tlačítkem, jednodušší než příkzem :) )

- Jednoduchá teleportace přez /warpy, uložení pozice /setloc - teleport /re ( /setpos pro sebe - /teleport )

- Zbytek si přijďte vyzkoušet na officiální server 80.79.31.169:7777

 

 

A otázka :

 

Keď nechcem server ale iba mod v amx - pwn tak sa zmenší cena módu ?

Bohužel, cena módu je daná na 1000,- / 2000,- - proto jsem k tomu nabídnul herní server s předinstalací.

Link to comment
Share on other sites

Tady nejseš na aukru...;) běž tam a třeba vydražíš víc, než 2 000,- děkujeme nechceme...pochybuju že někteří useři...a zrovnat odtud to fakt koupí...:d oni se budou ze začátku ptat jak největší inteligenti...kolik toto za kolik toto..když toto...akorát nahání příspěvky...níc víc v jejich otázkách nehledej...

Link to comment
Share on other sites

_SmK_ hele, umis cist ? jak jsem napsal: nepište blbosti že by to nikdo nekoupil,

protože nemáte pravdu :- ) mod jsem prodal uz hodnekrat takze sva moudra si nech...

 

podotýkám že toto nemá být jen prodej, ale taky hodnocení módu...

Link to comment
Share on other sites

_SmK_ hele, umis cist ? jak jsem napsal: nepište blbosti že by to nikdo nekoupil,

protože nemáte pravdu :- ) mod jsem prodal uz hodnekrat takze sva moudra si nech...

To nejsou moudra...já jen konstatuju to co je pravda...dost pochybuju o tom, že to byli někteří co to koupili a byli nějak spojení s pawno.cz

Link to comment
Share on other sites

_SmK_ hele, umis cist ? jak jsem napsal: nepište blbosti že by to nikdo nekoupil,

protože nemáte pravdu :- ) mod jsem prodal uz hodnekrat takze sva moudra si nech...

To nejsou moudra...já jen konstatuju to co je pravda...dost pochybuju o tom, že to byli někteří co to koupili a byli nějak spojení s pawno.cz

 

konstatuješ co je pravda ? tak radši nepiš nic protože vůbec nevíš ...;)

a neboj, jsou, nemáš pravdu..

Link to comment
Share on other sites

Tady nejseš na aukru...;) běž tam a třeba vydražíš víc, než 2 000,- děkujeme nechceme...pochybuju že někteří useři...a zrovnat odtud to fakt koupí...:d oni se budou ze začátku ptat jak největší inteligenti...kolik toto za kolik toto..když toto...akorát nahání příspěvky...níc víc v jejich otázkách nehledej...

Nevím proč ho posíláš pryč, jsou tu i horší témata a jak už tu Daffy zmínil, tak se jedná i o hodnocení módu. Mimochodem jsi moderátor a neumíš si přečíst, že tu nemáš psát blbosti tohoto typu?

Link to comment
Share on other sites

Tady nejseš na aukru...;) běž tam a třeba vydražíš víc, než 2 000,- děkujeme nechceme...pochybuju že někteří useři...a zrovnat odtud to fakt koupí...:d oni se budou ze začátku ptat jak největší inteligenti...kolik toto za kolik toto..když toto...akorát nahání příspěvky...níc víc v jejich otázkách nehledej...

Nevím proč ho posíláš pryč, jsou tu i horší témata a jak už tu Daffy zmínil, tak se jedná i o hodnocení módu. Mimochodem jsi moderátor a neumíš si přečíst, že tu nemáš psát blbosti tohoto typu?

Proč odbočuješ? já mluvím konkrétně o tomhle tématu...a blbost to není, jen sem mu řek co si o tom myslím...a že tady je to ztráta času...;)

 

EDIT: a dost už...nebo mě tady bude někdo poučovat o spamu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...