Jump to content

gamemode Megapařba 0.7 - Las Venturas Life


Emppu

Recommended Posts

Zdravím. Protože Megapařbu 0.5 test (80% hotovo) a Megapařbu 0.6 - Mod For Cheaters (hotovo 60%) postihl stejný problém, rozhodl jsem se, že ve volném čase budu kromě hledání problému také pokračovat ve vývoji další verze.

Megapařba 0.7 - Las Venturas Life

Na začátku hry bude třeba, aby jste se zaregistrovali, zvolili si jméno a postavu, se kterou budete celý děj hrát.

Po tomto kroku obdržíte doklady a dostanete sociální dávku 300$

Dále je jen na Vás, co uděláte. Budete se jen tak poflakovat, nebo se můžete dát na mise. Ve hře bude vytvořen děj, který vás bude provázet po celou dobu hry. V první misi si budete muset zvolit kariéru a podle toho se bude děj vyvíjet. Budete muset dělat dojem na osoby, zatýkat, sedět v kanceláři, jezdit zpívat, nebo taky vraždit a spoustu jiného. Je jen na vás, jakou cestu si vyberete. Ze začátku smíte LEGÁLNĚ ovládat jenom kolo, nebo se vozit jako spolujezdec. Později si můžete udělat různé řidičáky, nebo si koupit telefon či PC. Z telefonu můžete zdarma volat na čísla 158, 150, 155, nebo 112. Dále můžete posílat SMSky ostatním hráčům, cena bude podle jejich operátora. Budou 3 druhy telefonů a 3 operátoři. Telefon 1 bude na volání a SMS, telefon 2 bude umět číst e-maily a telefon 3 bude umět vše co PC (ale bude nejdražší). Operátoři Vodafone, T-Mobile a O2 budou mít různé ceny hovorů. Na PC můžete například hrát hry, nelegálně stahovat (WANTED level +), nebo sledovat si posílat emaily s přáteli. Uvažuji, že bych tam udělal i sociální síť, ale to ještě nevím...

Odměny budete dostávat za mise, nebo za to že budete chodit pracovat. Nebude chybět kupování domů a nemovitostí (ze začátku bydlíte v malém bytě).

Samozdřejmostí bude V.I.P systém a admin systém. Jednou za čas napadne po celém městě sníh. Hlavní děj se bude odehrávat pouze v Las Venturas a okolí, ovšem v některích misích vyazíte i do jiných měst, nebo do neznámých míst, které jste ještě neviděli :d Budete moct založit rodinu s jiným hráčem/hráčkou, nebo se vzít.

 

Mód je zatím hotový tak na 0.05%, plné vydání počítám 1.7.2012

 

Možná ještě něco doplním.

Prosím komentujte, kritizujte a navrhujte zlepšení.

 

 

Doplnění 1: Při přejíždění přes hranice měst budete potřebovat pas a projetí bude stát nějaké peníze. Hlavní děj bude v Las Venturas, ALE i ostatní města budou přístupná (kvůli tuningárnám). Bude tam HOOODNĚ NPC postav. Bude možno jezdit závody, sprinty, OFF-ROAD závody a konat tuning srazy

Link to comment
Share on other sites

Wau, líbí se mi to :d Tak přeji hodně štěstí, vidím že v 20% tě to přestane bavit ;) ..

 

plné vydání počítám 1.7.2012

 

Hehe, tak to už se těšíme :d Než to doděláš tak těchto módů bude hafo

 

Přeji GL :)

Link to comment
Share on other sites

vidím že v 20% tě to přestane bavit ;) ..

 

Tak to si pořiď brýle s 10ti diopriemi :d :D :d

 

btw. Díky za komenty :)

 

Prosím, ještě komentujte

Link to comment
Share on other sites

Vypadá to dobře, ale přestane tě to bavit a vykašleš se na to podle mě... GL ;)

OMG proč si to myslíte? :d Megapařbu 0.5 i 0.6 sem taky vydržel, než sem ji totálně p*sral :d

Už pro to plánuju i "datadisky" (doplňující FS) :d

Link to comment
Share on other sites

CO?!? :d Toto nemá s RZE nic společného (nebudou tam warpy) :d Ale tohle bude spíš DĚJOVÝ real - play

 

A hlavně si ten mód nenechám ukrást :d Ještě přemýšlím, jestli ho uveřejním jako freeware...

Link to comment
Share on other sites

Nápady nejsou špatný.

Ale to vydání je jaksi z ruky. Neměl si to teda sem psát, když to chystáš vydat až za rok a něco. Není žádná šance, aby si to tu někdo zapamatoval, že něco takovýho budeš vydávat.

Další věc je realizace. Moc ti přeji, aby se ti to povedlo ale sám víš, jak většina těchto módů končí. Navíc teď přes léto nevím jestli je nejlepší věc, kterou můžu dělat, zrovna pawno. A myslím, že to tak bude i u tebe.

Bylo by pěkné, kdyby se ti to povedlo, ale moc šancí ti nedávám.

Link to comment
Share on other sites

":15scln8s]Nápady nejsou špatný.

Ale to vydání je jaksi z ruky. Neměl si to teda sem psát, když to chystáš vydat až za rok a něco. Není žádná šance, aby si to tu někdo zapamatoval, že něco takovýho budeš vydávat.

Další věc je realizace. Moc ti přeji, aby se ti to povedlo ale sám víš, jak většina těchto módů končí. Navíc teď přes léto nevím jestli je nejlepší věc, kterou můžu dělat, zrovna pawno. A myslím, že to tak bude i u tebe.

Bylo by pěkné, kdyby se ti to povedlo, ale moc šancí ti nedávám.

 

Díky, že mi to přeješ. Pawno mám na mininoťasu a ten sebou všude thám jak kočka kůtě :d

Moc díky, hodně jsi mě povzbudil :)

Link to comment
Share on other sites

Já to přeji každému, co se snaží a chce vytvořit vlastní velmi kvalitní mód. Hele a kdyby jsi něco potřeboval, tak napiš. Sem tam bych ti mohl pomoct (teda kdyby jsi chtěl :d )

Link to comment
Share on other sites

Děkuji :)

Pomocná ruka by se určitě hodila, uvidím, co bych potřeboval pomoct...

Tak pokud by někdo měl zájem, bylo by volné místečko...

":18e702fo]Já to přeji každému, co se snaží a chce vytvořit vlastní velmi kvalitní mód. Hele a kdyby jsi něco potřeboval, tak napiš. Sem tam bych ti mohl pomoct (teda kdyby jsi chtěl :d )

 

OK, kdyžtak napíšu :)

 

Pokud by někdo měl zájem, budu potřebovat dobrého mapera.

(samozdřejmě každý kdo by pomohl by byl v autorech módu) :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...