Jump to content

[OTÁZKA] Jaký hosting?


eSoman

Recommended Posts

Zdravím,

s kámošem chceme udělat MC server a shánime hosting. PIPNI je strašná blbost (nekvalitní, laggy, drahý), ale co říkate na VPSko od Xel? Měli jste s xel nějaké zkušenosti, popř. nějaký levný hosting? Mám free hosting u pipni, sice tam je TS jede v pohodě i ventrilem, ale nízká ramka.

 

+ na serveru by jel ještě TeamSpeak 3 a možná CS 1.6.

 

Jakou ramku by měl asi mít?

 

 

Díky všem za rady.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

s kámošem chceme udělat MC server a shánime hosting. PIPNI je strašná blbost (nekvalitní, laggy, drahý), ale co říkate na VPSko od Xel? Měli jste s xel nějaké zkušenosti, popř. nějaký levný hosting? Mám free hosting u pipni, sice tam je TS jede v pohodě i ventrilem, ale nízká ramka.

 

+ na serveru by jel ještě TeamSpeak 3 a možná CS 1.6.

 

Jakou ramku by měl asi mít?

 

 

Díky všem za rady.

virtualmaster.cz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Majitel

Jestli chceš MC (2GB RAM) + TS3 (512MB RAM) + CS 1.6 (cca 1GB RAM) tak u xelu 4 GB pravá volba.. ;)

 

Na xelu sám jedu menší projekt MC serverů (již 3 servery na MC a cca 100 lidí denně) a až na podporu ze strany majitele dobrý ;)

Link to comment
Share on other sites

a co kdybych chtěl jenom MC server... Tam jde koupit hosting jenom na měsíc, takže na měsíc bych koupil VPS1024 a potom kdyby tam bylo víc lidí tak VPS2048.... ten MC chci udelat pro mě a kámoše as 6 - 10 lidí + jejich kámoši zatím max. 20 hráču... Stačila by mi 1GB ramka?

Link to comment
Share on other sites

Doporučuji xel.cz (mcadmin.xel.cz) Jede mi tam server, 15 hráčů utáhne bez lagů + asi 9 pluginů) Mírné lagy se zombie,ale ;) to se změní až bude možnost přikoupit si RAM za body

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...