Jump to content

Admin TAB Dialog System by Kavi 0.01


Kavi

Recommended Posts

  • 9 months later...

Lebo si glupy a nepostupoval si podľa návodu ako to nainštalovať

 

 

Instalace:

- Stáhněte .amx

- Dejte do složky filterscrpits

- Zapište do server.cfg bez .amx

- Ve složce scrpitfiles vytvořte složku Admins

- po té restartujte svuj server a Admin TAB Dialog System je funkčí ;)

- pak se lognete na rcon a klikněte na sebe v TABU a 20 možnost Dat Admin Práva to jistí ;)

Link to comment
Share on other sites

Supeer! 10/10 Líbí se mi to hodně! Určitě to zkusím. Vím, že to tady nepatří sry ale potřeboval by jsem help se Sa-Mp. Skype- ondras1999 Díky a sry Super system!

Link to comment
Share on other sites

OMG... :d už mi ide všetko... :) a mal si pravdu...neprečil som si toto Admins.. :d fakt srr.. :d

vydiš..QWER..potrebujem pomoc... keď si vyberam skiny pri apnuti servera tak CJ beha normalne..ale keď si dam iny skin napr. Policajt tak mi beha pomali..pls porad mi :(

Link to comment
Share on other sites

_Sonic_":3kq4twiz]keď si vyberam skiny pri apnuti servera tak CJ beha normalne..ale keď si dam iny skin napr. Policajt tak mi beha pomali..prosím porad mi :(

do OnGameModeInit daj UsePlayerPedAnims()

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Toto je starý příspěvek ano... :) 10/10 funguje to na nových verzích takže se mi to moc líbí.... ještě by to chtělo na spawnutí auta/změnu skinu.... kdyby si byl tak hodný neposlal bys mi PWN... dodělal bych si to tam spíš požadal kamoše ja to neumím :DDDD dík předem ;)

Link to comment
Share on other sites

Hele chtěl jsem se zeptat jestli by mi to jelo i na 0.3e?? :d

Když to je na 0.3d tak automaticky to je i na vyšší verze, pokud by se ve vyšší verzy neodstranila funkce ktera byla v nižší verzy a byla v tom FS

 

A říká ty něco tlačítko icon_post_edit.gif?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...