Jump to content

Ako ste našli pawno.cz a aké boli vaše začiatky ?


Guest matoo

Recommended Posts

Ja sám si nato vôbec nespomínam , neberte to ako OT , ale zdá sa mi to ako super téma :) Opíšte to do tohoto dňa .. :)

 

EDIT : Spomenul som si

Bolo to takto : Jedného dňa som hral na jednom serveri cez hamachi .

Ja som vtedy ešte na 0.2x mal server .. ale chápete pipni ... :d

Tak som to zahodil a skúsil som na typ kamoša hamachi ...

Vtedy už bola verzia 0.3a .. Hral som s dobrým pawnerom ktorý mi to tu odporučil

Ale škoda že mi nenapísal ako sa volal , no nevadí .. som rád že som toto fórum spoznal aj keď som tu mal pár ťažkých chvíl ale človek sa učí zo svojích chýb ...

 

Módy ktoré som sem písal už mám hotové až na ( Life In San Andreas )

Ktorý som zrušil .. Lebo nato nemám :d

Chcete vedieť prečo sem nedám moje módy alebo prečo nieje na žiadnom serveri ?

2x som bol obratý o mód .. Každý iný .. ale fakt tie módy sa ťažko zohnávali ..

Odvtedy neverím moc hostingom ...

No to je z mojej strany všetko ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak ja som začal hrať samp a bol som v jedom klane kde som sa pohádal s vedením a chcel som vlastný server čo som tam mal nakoniec RŽ 4.6 - 0.2.2 verzia SA:MP, potom som sa učil a moj prvý help bol ako zmeniť farbu auta a druhý ako na SCM a naučil som sa aj dcmd hneď pritom, potom to nejak išlo samo,urobil som svoj prvý mód s názvom Europe Life ktorý sa odohrával v LV ale bol to viac-menej TUT MOD, asi 70% bola z tutov ale nie CTRL+C | CTRL+V ale ja som tuty prepisoval a čítal si ich, potom som robil stunt mod ExTrEmE StUntS ktorý mal apsoň aký taký úspech 20/50 som mal skoro furt, dokonca som mal raz aj plný server, potom som prišiel pod krídla detrixu.net( LiveTown ) ak niekto pametá ešte, Urobil som svoj prvý mód San Francisco kde na pb ma zrušili že je copy ale v pohode :d Mod nemal nejak veľmi úspech 5-10/50, potom som robil nový Stunt Mód Stunt Mania pre detrix.net, lenže ten sa mi nejak podarilo zabugovať tak som s tým skončil aj s detrixom, ešte som zabudol že som robil Farmársky Život ale nedokončil som ho, mohol mať úspech ( veľa ľudí to hovorilo ), potom som chcel robiť RP mód ale sa mi premazalo .pwn iným scriptom tak som mal také nervy že som skončil s celým SA:MPom a Pawnom. Trištvrte roku potom, v lete roku 2010 som sa skúsil k tomu vrátiť ale nevyšlo. Vrátil som sa k tomu aý v jeseni 2010 a som tu doteraz, robím mód ktorý nesie názov San Andreas Union a hráčom sa celkom páči.

 

 

Snáď som nezabudol nič :d

Link to comment
Share on other sites

po pravdě.. :d sem schánel strašně náké škaredé vg... a nak pres google me to hodilo sem :d :D sem maximálně rád že sem na tuto stránku přišel :d

Link to comment
Share on other sites

Kdyz sem se ja registroval, vy jste uz spali.

Schanel jsem jednou jeden prikaz. Sem moc rad ze sem tuhle stranku nasel.

Ale jestli uz tu jste od verze 0.2x tak samy vidite, ze forum pomalu klesa.

Link to comment
Share on other sites

Kdyz sem se ja registroval, vy jste uz spali.

Schanel jsem jednou jeden prikaz. Sem moc rad ze sem tuhle stranku nasel.

Ale jestli uz tu jste od verze 0.2x tak samy vidite, ze forum pomalu klesa.

 

Sorry za Ot, ale co se návštěvnosti týče, tka rozhodně ne...:)

BTW k tématu se vyjádřím později, najdu si čas...:)

Link to comment
Share on other sites

Kdyz sem se ja registroval, vy jste uz spali.

Schanel jsem jednou jeden prikaz. Sem moc rad ze sem tuhle stranku nasel.

Ale jestli uz tu jste od verze 0.2x tak samy vidite, ze forum pomalu klesa.

 

Sorry za Ot, ale co se návštěvnosti týče, tka rozhodně ne...:)

BTW k tématu se vyjádřím později, najdu si čas...:)

 

Nedivim se, kdyz byl promazanej banlist.

Link to comment
Share on other sites

Takže..

GTA San Andreas jsem už znal delší dobu. Jednoho krásného dne jsem si pročítal sekci multiplayer na GTA.cz a tam jsem se dozvěděl o SA-MP. Stáhl jsem si ho (verze 0.2.2), a hrával jsem na serveru Lost City (podle mě byl v té době jeden z nejlepších módu). Možná zase přes GTA.cz jsem se dozvěděl, že se do SA-MPka dělají módy v pawnu, a tehdy jsem věci hledal tak, že jsem je skusil zadat do url. Napsal jsem tedy pawno.cz a ejhle, ono tam něco bylo. Zaregistroval jsem se, abych viděl kódy, a začal jsem dělat 'mód' (v uvozovkách, protože vše tam bylo z TUTů) Super City. Poté, jelikož jsem nevěděl jak na povolání, tak jsem ho změnil na Stunter City :). Zde jsem už od 16. listopadu 2008, a byl jsem (nebo si to myslím) SPAMMER (ano, stydím se za svoje staré příspěvky :( ). Někdy v lednu jsem objevil Lukáše Valenty N-Host.cz fórum (free webhosting) a přesunul jsem se tam.

V Srpnu 2010 jsem dostal k narozeninám notebook, ze začátku mě nelákalo SA-MP, ale časem (v přelom srpen / září) jsem si ho stáhl. Byla to doba, kdy WTLS přecházelo z 0.3a na 0.3b. Sem na fórum jsem se vrátil na konci září, a můj první help by na vypsání WL. Jelikož jsem už uměl nějak normálně PHP (pawno je docela podobné), tak jsem neměl problém dělat mód bez cizí pomoci (občas mě naštvalo, že nefunguje elseif(), ale musím použít else if() ). Mód, který jsem dělal byl truck mod, vývoj jsem ukončil v prosinci, při příchodu verze 0.3c, kdy jsem zkončil s PAWN. Dále jsem udělal mapu - malou oblast v Liberty City, a metro v San Fierru (není dodělané, ale plánuji ho dodělat). Nyní Chodím sem, na Pawno.cz, hlavně kvůli lidem, kteří sem chodí.

Konec :)

 

// Nyní SA-MP už nehraju, hraju pouze MTA ;)

Link to comment
Share on other sites

Kdyz sem se ja registroval, vy jste uz spali.

Schanel jsem jednou jeden prikaz. Sem moc rad ze sem tuhle stranku nasel.

Ale jestli uz tu jste od verze 0.2x tak samy vidite, ze forum pomalu klesa.

 

Sorry za Ot, ale co se návštěvnosti týče, tka rozhodně ne...:)

BTW k tématu se vyjádřím později, najdu si čas...:)

 

Nedivim se, kdyz byl promazanej banlist.

už daleko předtím...;)

Link to comment
Share on other sites

zacalo to ked som prvy krat hral sa-mp

vtedy bol este client 0.3a ale hrali sme na 0.2x

hraval som na mode lvdm lebo som mal na rze pomaly internet :)

no ked som dostal novy internet rychlejsi tak som isiel na rze a nevyhadzovalo ma to za ping!

bol som mimoriadne stastny a hraval som iba na rze

presiel som clientmi 0.2x,0.3a,0.3b,az po 0.3c

raz som hral na jednom servery a prisiel tam hrac (Mr.Medved potom si zmenil nick na [Dev]Mr.Medved)

vedel skvele pawno a ja som chcel aby ma nieco naucil

povedal mi ze kde ho stiahnem a ze naj kde sa naucim je http://www.pawno.cz ze tam sa ucil aj on

najprv som sem nesiel lebo som myslel ze to nezvladnem ale potom som to isiel skusit :d

este rped tym ako som sa zacal ucit som otvoril crazy san fierro.pwn

pozrel som si to odhora az dole a potom som to zavrel :d

no pomyslel som si ze ja sa to musim naucit tak som isiel na pawno.cz

a oplatilo sa

za prvy den som sa zacal ucit zaklady a pod. az som presiel na tazsie a tazsie :)

aj ked este neviem vela stale sa ucim od par ludi (QWER ma uci na skype,paulie2907 a este aj jeden moj kamos)

teraz vabim na pawno jedneho kamosa tu z dediny a uz som mu dal stranku pawno.cz :d

dufam ze to zvladne ;)

Link to comment
Share on other sites

TAKŽE

Jednou sem si chtěl udělat vlastní mod, kamarád DJMCKJUBA , už tady byl dávno předemnou, a já sem nevěděl co a jak v pawnu udělat tak sem se ho pořád ptal , ve škole taky..atd..atd..(chodili sme na stejnou zakladku a seděli vedle sebe), řekl mi :**** TAK SE REGNI NA TO FORUM S TIM A NEPTEJ SE MĚ, tak sem se sem regl, a pak to se mnou šlo už jenom nahoru, myslím že mezi Mappery bych se mohl řadit mezi jedny z Nejlepších, a mezi pawnery..no mezi "pokročilé"

Link to comment
Share on other sites

Od kamarada ktery sem narazil kdyz hledal neco na pawno (zacinal) no a rikal mi ar se ho du tky ucit tak ja sem mu rekl ze jo tak mi sem hodil odkaz a koukal sem se nato ale pak sem zjistil ze se mi to nelibi pak sem se chtel ucit C# a stim mi pomahal empis nato sam sa tky vy*ral a pak na PHP - ze zacatku sem se bal zalozit vubec tema protoze sem se bal abyste mne nevyfakovali jako nektery ze co to sem davaj atd...

Link to comment
Share on other sites

a este toto:

gta san andreas som poznal uz dlhsie (od mala to bola moja oblubena hra :d ) ale na sa-mp ma navabil kamos a stal som sa na nom skoro zavisli :d

s kamosom sme si davali budik a hrali

potom sme zavolali viacerych

vsetkych samp prestaloo bavit ale mna nie

Link to comment
Share on other sites

U mě to bylo jednoduché. Hledal jsem historii jednoho člověka (nebudu zmiňovat kdo to byl), a jeho větší polovinka působila právě zde. Zároveň jsem si všiml, že tu byl hodně publikovanej a prezentovanej hosting (asi XEL). A protože jsem v tu dobu měl i já svůj vlastní hosting (a4media.net), tak mě napadlo že když oni můžou prezentovat svůj hosting, tak proč bych já také nemohl. Tak jsem se zde registroval a odprezentoval svůj hosting. A pak to šlo samo :)

 

Jinak lituji toho, že jsem na toto forum natrefil. Nic mi to nepřináší, akorád mi to krade čas :d Samozřejmě, našel jsem tu pár zajímavých lidí...

Link to comment
Share on other sites

No tak ja už niekedy moc dávno, keď bol asi SA:MP 0.2.2 tak som rád hral na móde 4.7 Reálny Život a tak ma vlastne napadlo: Ako vlastne tento mód vznikol? V chatu som sa opýtal ako vytvorili tento mód a niekto mi napísal že sa mám registrovať na http://www.pawno.cz a tam sa všetko naučím. Potom som sa tu registroval a začal som pawniť.

Link to comment
Share on other sites

tak

hladal som nejaké super pawn fórum(google :) ) aź som narazil na toto fórum. Keď som sa tu zaregistroval pustil som sa do prvej hádky(uź neviem kto, ale pripojil sa aj David) už si to moc nepametám no som tu už asi 3roky... 1ban (ktorý som dostal nedávno). V tých dobách som hrával sa:mpko na rz (od Freewalla) prišiel som na server a stále som ho otravoval či ma naučí(ni vtedy som bol straśná lama) postupne som sa vyvíjal (preśiel som na kopčení tutov :d no ako inak :d :D), ale potom som sa znovu zdokonalil :p začal som makať na mojom novom móde (neviem meno) ktorý som asi po týždni sral. No a potom po veľmi veľkej dobe som si poloźil otázku => "Prečo vôbec pawno robím ?" a samozrejme ako vždy som na otázku nevedel odpovedať => koniec pawna => nelutujem..., potom som sa strašne nudil a tak som pozeral ako vytvárať programy zistil som źe na to sú programovacie jazyky c++ a csharp => pozrel som sa na fórko a zistil som že je tu taká sekcia... pozrel som si najskôr návod na c++ potom som si povedal "Kurwa, to je tažké" a tak som si pozrel návod na csharp, potom som si povedal "Oo to neni také tažké" => a začal som sa to učiť. Asi ešte pred týmto (uź neviem kedy) zaćalo moje obdobie spamingu, nj bol som k***t.

 

na viac si už nevspomínam

Link to comment
Share on other sites

Nekde jsem potkal Roniho cojavim kde nekde sem se snim setkal a ppak mi jednou na icq rikal ze mu navrhuji na pawnu.cz ban at se regnu a dam Ne aby ban nedostal tak sem se regl a sem tu fakt diky roni! XD

Link to comment
Share on other sites

Ja sem hral z kamosem fotbal zavodne a byl ale o 2tridy niz.. a na ICQ mi napsal ze existuje SAMP a ja se mu vysmal.. ale pak mi rekl kde stahnout.. v tu dobu chvily bezelo 0.2x

Stahl sem zaparil.. a hral sem na nejakym serveru kde byl i Black joker - > David gruszka

Kontaktovali jsme se a on mi poslal web na www.pawno.cz a diky nemu jsem potkal vas..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...