Jump to content

[NAVOD] SA-MP 0.3c Objekty do MTA


Guest matoo

Recommended Posts

Začneme.

 

Toto si stiahnete : Toto

Rozipujte to a uložte kde chcete ... ( Nemusí to ísť do složky s hrou .

 

Takže.

 

Kroky:

1. MTA San Andreas \ server \ mods \ deathmatch \ Resources \ editor_main \ meta.xml (otvoriť v poznámkovom bloku)

2. Tam kde je na fotke označené červeným -

[attachment=0]1jb61.png[/attachment]

 

Do toho riadku môžete napísať iba jedno z toho !!

 

1.

2.

3.

4.

 

Všetky naraz nemôžete ináč vám to bude vypisovať ERROR !

Link to comment
Share on other sites

a podľa čoho si mám vybrať ten riadok??? podľa slnka alebo počasia, či doknoca podľa mojej aktuálnej nálady? :d

Tam máš 4 riadky a ten riadok čo je vyznačený v mete zmaž a daj tam niektorý z tých 4

Link to comment
Share on other sites

Pekne :) jen aby to bylo funkcni :clap:

Je , mám to odskúšané .. ale hovorím dáš tie riadky všetky a bude ti vypisovať

Network problem .

 

je logicke ze si vezmu radek s rc5 protoze tam jsou vsechny objekty :)

Link to comment
Share on other sites

Pekne :) jen aby to bylo funkcni :clap:

Je , mám to odskúšané .. ale hovorím dáš tie riadky všetky a bude ti vypisovať

Network problem .

 

je logicke ze si vezmu radek s rc5 protoze tam jsou vsechny objekty :)

Tak to ne ;)

Každý riadok je spravený preto lebo obsahuje objekty ktoré boli v tej verzíí vytvorené .

Link to comment
Share on other sites

Už to tu někde je, že se objekty zobrazí v MTA ale při konvertaci MTA > Pawn budou jiné objekty. Nezkoušel jsem to, používám map editor z SA:MP fórka, je lepší.

Nj .. toto je len do MTA :d

( Ale pst :d )

Neviem prečo .. už som mal aj MTA z all úplne all objektami ale keď dáš do hry tam staré objekty.. A to čo je na GamerX tak tomu vobec nechapem ..

Link to comment
Share on other sites

Už to tu někde je, že se objekty zobrazí v MTA ale při konvertaci MTA > Pawn budou jiné objekty. Nezkoušel jsem to, používám map editor z SA:MP fórka, je lepší.

Nj .. toto je len do MTA :d

( Ale pst :d )

Neviem prečo .. už som mal aj MTA z all úplne all objektami ale keď dáš do hry tam staré objekty.. A to čo je na GamerX tak tomu vobec nechapem ..

na 0.3c je zatim jen map editor http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t ... map+editor. Je tam TEST, hned pawn konverter ... doporučuju

Link to comment
Share on other sites

Už to tu někde je, že se objekty zobrazí v MTA ale při konvertaci MTA > Pawn budou jiné objekty. Nezkoušel jsem to, používám map editor z SA:MP fórka, je lepší.

Nj .. toto je len do MTA :d

( Ale pst :d )

Neviem prečo .. už som mal aj MTA z all úplne all objektami ale keď dáš do hry tam staré objekty.. A to čo je na GamerX tak tomu vobec nechapem ..

na 0.3c je zatim jen map editor http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t ... map+editor. Je tam TEST, hned pawn konverter ... doporučuju

Tak je tu napríklad i toto : http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=240183

Jen chybí jeden súbor čo bol zip .. Tak to neviem ani ja otestovať .... skúšal som všetko z SAMP.img vybrať a uložiť do MTA .. a tak to all prepísať atď a išlo to tiež tak isto ale keď som to už dal do SA-MP tak nič :(

A ináč Ne , je i tento návod : http://forum.gamerxserver.com/showwiki. ... Map+Editor

Jen tomu nechápem :(

Link to comment
Share on other sites

Takže stiahol som si to a dal tam RC5 a prídem do MTA a objekty s RC5 tam mám ale ostatné nie takže to si musím vždy vybrať iba jednu verziu???

áno , ak dáš všetky pod seba bude ti vypisovať Network Problem a sekne ti MTA .

Link to comment
Share on other sites

Takže stiahol som si to a dal tam RC5 a prídem do MTA a objekty s RC5 tam mám ale ostatné nie takže to si musím vždy vybrať iba jednu verziu???

Urob to takto - nechaj si túto stranu kde sú objekty

nechaj si otvorenú složku kde je Meta

A MTA ;)

Link to comment
Share on other sites

myslíš že to pojde?

j , ja to tak robím

Nechám otvorené tieto .. alebo si urobím niečo.txd a tam mám tieto 4 riadky

potom zlosku kde je meta a MTA ktore si stiahol ..

A už len vypnem otvorim metu zmenim ulozim zapnem mta a hotovo .. ti zaberie 1 minutku ..

Link to comment
Share on other sites

Píše mi to

 

Connection timed out

 

Nevíš proč pls ? (dal jsem tam jenom jeden ten rádek R5)

 

EDIT

 

Sorry ze sem vás tu otravoval sem lampa udelal sem to uplně blbě už mi to jede "lol" Jínak dík Matoo zes to tu napsal pomohls mi :)

Link to comment
Share on other sites

Hele jo zkusil jsem ale dejme tomu že sem si tam postavil třeba ten nápis to SA:MP ten velký ID 13608 a když to dám do hry pak do amx tk tam mám jiný objekt :( co stím není to špatné ID? objektu? už nwm co stím

Link to comment
Share on other sites

Nuke":36r163oe]Hele jo zkusil jsem ale dejme tomu že sem si tam postavil třeba ten nápis to SA:MP ten velký ID 13608 a když to dám do hry pak do amx tk tam mám jiný objekt :( co stím není to špatné ID? objektu? už nwm co stím

Skúšal si CreateDinamicObject ??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...