Jump to content

Crazy San Fiero 2


tromba

Recommended Posts

Ahoj, asi před měsícem jsem se rozhodl udělat pokračování Crazy San Fiera. Po domluvě s původním tvlůrcem modu ( mafijanem189) sem se do toho pustil . Když jsem začal,mod měl 6000 řádku.Nyní má 8500.S upadem Crazy San Fiera nejsem zatim vubec hotov.

Co v modu zustalo ? 25 povolání - Z původních 30 povolání jsem musel odstranit pár povolání jelikož byli na vytvořených mapách.Mapy ale byli Dynamic objecty které v 0.3C verzi nejdou tak jsem je musel odstranit. Zatím přibilo nové povolání a to je Ochranka Admin Kanceláře.Určitě přibudou nová povolání .

Zustalo take puvodni rozmistění aut.V budoucím plánu rozvoje Crazy San Fiera jsou však nové.Míň aut.Ted jich je v modu 450 což mi příde dost.Navíc si můžete přes Car Spawner přivolat nové auto.

Co přibylo ?

Přibily radary - po celém městě jsou rozmistěny radary.Poznáte je tak , že na sloupu před vámi je podivná věc která večer svítí.Když kolem ní projedete větší jak 60Km/h dá vam pokutu 500$.Take jsou po městě rozsety Policejni auta které také měří rychlost.

Je zde také možnost si zakoupit dům či nějakou firmu.Dokonce si můžete koupit firmu tipu SF National Bank , SBS , Taxi služba apod.. Problém však je , že když je reset firmy či domy se neuloží.Proto ŽÁDÁM NĚKOHO KDO MA STÍMTO ZKUŠENOST ABY MI POMOHL TENTO PROBLEM VYŘEŠIT. Také máme novinku , kterou sem zatím nikde neviděl a to sou garáže, ve kterých si můžete zaparkovat auto nebo si zde vypujčit již vytuněné auto.Půjčení auta stojí 4000 na dobu neurčitou.Takhle to vipada jako obyčejna garaž,ale do jednotlivich pater se pohybujete AUTO VÝTAHAMA.Přijdte se podívat :) Také zde přibylo ovládání světel,dáváni blinkru a u aut ZÁCHRANÝCH SLOŽEK BLIKAJÍ SVĚTLA PODLE RYTMU HOUKAČKY ! Také přibilo pár příkazu pro povolání , opravit auto , pancíř auta , propracovaný systém MHD o kterém se ještě rozepíšu později. Také jako celník můžete ovládat funkční hranice pomocí přikazu. V modu platí určitá pravidla asi nejdůležitější pro hraní běžného hráče je pravidlo že nesmí bezdůvodně zabíjet ostatní hráče jinak dostane trest.Na zabíjení je tu DUEL ARÉNA. Propracovaný MHD system : Zatím je hotov na 50 % procent , v plánu je 5 linek ,hotovy sou však 2. Včem je propracovaný ? Cestující nebo hráč který čeká na autobus ví , kde zhruba autobus je dík pozičnímu systemu.Ten také upozornuje řidiče např. na to , že ho za chvíli čeká zastávka , policejní radar apod.Je zde uděláno nové AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ KTERÉ JE POSTAVENOU KLASICKY U VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ :d Takže zas tak nové neni ale uvidíte sami. Pak zde taky máme takovou menší hospůdku , kde se solidně můžete ožrat či koupit cigarety apod..

Závěrem : už se mi nechce psát , mod není hotov , zbejvá tam toho hodně dodělat , mam ještě docela dost bugu ale nudil jsem se , tak sem se rozhod že sem hodim že to dělam a že se můžete jít podívat jak vipada a bude vipadat nové Crazy San Fiero a aby ste vůbec věděli , že něco takového bude . [iP ADRESA : 93.185.108.57:7824 ] Podle mě asi se ted mod moc líbit nebude ale uvidím . Počítám tak , že mám ještě tak měsíc práce no :/

Děkuji za přečtení a přijdte se podívat XDD

HostName: [CZ/SK]*0.3C*!! Crazy San Fiero v2*NEW*

Address: 93.185.108.57:7824

Players: 0 / 50

Ping: 11

Mode: * Crazy San Fiero [ 2 ] *

Map: Crazy San Fiero

PS .. screeny možná dodám ale nemám čas abych to dodělal.Jo jinak xDD v Pawnu dělam asi měsíc a půl , podle toho to taky tak vypadá :DD Ahoj =) Jo na chybi nekoukejte , píšu to po tmě sotva vidim na klávesnici :d

Jo ... xDD můj SKAYP : vladicek64 :d Pokud budete chít provést novym Crazy San Fierem napište rád provedu.

Jsem rád za Vaše názory. Ahoooj :rap2: PS tendle smajlik me zabiji xDD :rap2:

Link to comment
Share on other sites

Ja sem nenapsal vsechno ... pozdeji to upravim co tam je a bude .. je tam toho vic ale vybral sem zlomek.

 

tak proc to sem davas kdyz si nenapsal všechno? :d pak se nediv za spatny hodnoceni...posle me tam neni nic novyho..a ta ochranka admin vily je pekna kravina takze to rovnou smaz

Link to comment
Share on other sites

bol som tam, zozačiatku sa mi páčili tie objekty, ďalej sa mi nepáčilo vobec nič, ani to mi to neuložilo veci, je tam CZProperty, povolanie veľmi na kope v doherty a okolí...

 

6/10 priemerný mód

Link to comment
Share on other sites

Dik .. hele .. musite to brat s rezervou , ja sem se vcera nudil tak sem to sem hodil .. Ten mod neni vubec hotov . dal sem to sem aby se vubec vedelo ze se neco takoveho chysta a co je udelano , jo to ukladani je dcl problem ale snad se vse udela. Dnes jsem k sobe pribral posilu tak doufam ze mi k necemu bude.

Ale dik za vsechny nazory :) Jinak v pawnu delam ani ne mesic :) :rap2:

Link to comment
Share on other sites

v prvnim prispevku na konci

PS .. screeny možná dodám ale nemám čas abych to dodělal.Jo jinak xDD v Pawnu dělam asi měsíc a půl , podle toho to taky tak vypadá :DD Ahoj =) Jo na chybi nekoukejte , píšu to po tmě sotva vidim na klávesnici :d

 

 

prispevek dalsi

Ale dik za vsechny nazory

:) Jinak v pawnu delam ani ne mesic :) :rap2:

 

nejdriv si rozmysli jak dlouho v tom pawnu delas a pak popremejslej nad tim modem "lol" "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Dik .. hele .. musite to brat s rezervou , ja sem se vcera nudil tak sem to sem hodil .. Ten mod neni vubec hotov . dal sem to sem aby se vubec vedelo ze se neco takoveho chysta a co je udelano , jo to ukladani je dcl problem ale snad se vse udela. Dnes jsem k sobe pribral posilu tak doufam ze mi k necemu bude.

Ale dik za vsechny nazory :) Jinak v pawnu delam ani ne mesic :) :rap2:

lol ????? tak ????? hm to ten mód dopadl určitě když neznáš uplně všechny základy a ani nějaké chytré kódy

 

coš měsíc si dělal na tom módě tak to bude ješte otřes

Link to comment
Share on other sites

Sorry tamto sem prepsal .. na modu nedelam ani ne mesic ale v pawnu delam cca mesic a pul ..

 

-- čtv 17. bře 2011 16:31:39 --

 

Jo .. budu vdecnej kdyz mi napisete co sem vam na modu nelibi , libi a co by ste udelali a zlepsili.Dik za kazdej nazor :):kun: :rap2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...