Jump to content

[SA-MP]Take me Down


RockY.Balboa

Recommended Posts

Zdravím mám takový dotaz, ještě me není 18 let až za dva měsíce, ale když budu poskytovat na mém SA-MP serveru VIP účet ne na své potřeby ale SMS které mě budou posílat se posílají do hostingu rovnou a ne na mě, jestli to takhle poskytovat mohu ptám se spíše na názory zkušenějších lidí.

 

Jde mě o to že hlavně potřebuji vědět zda, potřebuji na něco takového živnostenský list nebo takovou službu pro server můžu si poskytovat normálně, nechci mít nějaké problémy..

 

Díky všem

Link to comment
Share on other sites

Zdravím mám takový dotaz, ještě me není 18 let až za dva měsíce, ale když budu poskytovat na mém SA-MP serveru VIP účet ne na své potřeby ale SMS které mě budou posílat se posílají do hostingu rovnou a ne na mě, jestli to takhle poskytovat mohu ptám se spíše na názory zkušenějších lidí.

 

Jde mě o to že hlavně potřebuji vědět zda, potřebuji na něco takového živnostenský list nebo takovou službu pro server můžu si poskytovat normálně, nechci mít nějaké problémy..

 

Díky všem

 

j potřebujes živnosteský list bez živnoteskýho listu ti to nedoporučuju prodávat za money dopadl bys jak synbian

Link to comment
Share on other sites

Dozvěděl sem se od zkušených lidi že nepotřebuji, pokuď nepřesahuji velkou sumu jedná se o nějakých 79, KČ zhruba..

 

Ano myslím že to takhle je ale tak to si počkej ty 2 měsíce vyřiď si co potřebuješ a nemusíš se ničeho bát :)

Link to comment
Share on other sites

Neboj, nič sa nestane ;) minule ešte som si raz na toto tiež zobral čas a googloval som... aj s kamošmi sme sa o tom rozprávali, není šanca, porušenie zákona (teda možno iba u nás) je iba to kebyže peniaze odoberáš ty ;) peniaze na prevoz serveru môžu íst, u nás na slovensku to používa vela majitelov, a majú 14 rokov a ešte nikdy neboli trestne stíhaný ;)

Link to comment
Share on other sites

Dozvěděl sem se od zkušených lidi že nepotřebuji, pokuď nepřesahuji velkou sumu jedná se o nějakých 79, KČ zhruba..

 

Ano myslím že to takhle je ale tak to si počkej ty 2 měsíce vyřiď si co potřebuješ a nemusíš se ničeho bát :)

 

No jo, ale to by za to musel dát litra.. sice to není zas tolik, ale jednorázově zaplatit tisíc korun za tohle, nevim komu by se chtělo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Myslím že nejde o sumu,ale o to zda jeto stálý příjem.

 

Jo no, taky si myslim, samozřejmě když jednou za čas někomu uděláš web (za peníze) tak je to v pohodě... třeba mám kamaráda a teď mi došlo, že on taky dělá za prachy.. živnost nemá, ale nijak to neřeší.. normálně má web a hotovo :d A takhle to má už tak 3 roky .. spíš 2.. ale nic se neděje.. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...