Jump to content

Wallpaper (ME)


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

máš škaredú sestru :d ( joke ) sry ale postava mi tam nepasuje ( nežeby si bol škaredý alebo čo xD [ nesom gay ! :d ]), z grafickej stránky

 

9/10

Link to comment
Share on other sites

Ty proužky jak se otáčí kolem postavy se ti asi moc líbí když je využíváš skoro všude. Jinak jeto na můj vkus přeplácáné až z toho oči bolí. Jako ukázka štětců dobré,ale plocha nikdy.

Link to comment
Share on other sites

Ty proužky jak se otáčí kolem postavy se ti asi moc líbí když je využíváš skoro všude. Jinak jeto na můj vkus přeplácáné až z toho oči bolí. Jako ukázka štětců dobré,ale plocha nikdy.

Jn, líbí :d

Link to comment
Share on other sites

Ta ženská bola lepšia :d no čo už :lol:

Tak já zapoměl, že tady jsou spíše kluci a né holky :d

 

nabudúce vieš čo čakám ... :d

Nevim :d Protože ti ani nerozumim co řikáš :d

Link to comment
Share on other sites

Nevim :d Protože ti ani nerozumim co řikáš :d

 

že nabudúce kde dievčatá nie chlapcov...a ja tiež :d

jasně já řeknu, že mu nerozumim a ty to jen opíšeš :d

 

sry tam malo byť chce a nie kde :d

Link to comment
Share on other sites

Ano, jak tady už bylo zmíněno postava se tam z grafické stránky nehodí a je i divně vystřižena. Jinak se mi to líbí jelikož takových wallpapers jako je tento ( barevně sladěný atp.) je málo.

 

Hodnocení je takové že je to pěkné !

Link to comment
Share on other sites

Je to celkem dobré.. Akorat ta postava se do toho svetla ehodi.. No proste ta postava je jako papir.. chtelo by to jeste na tu postavu (jen nekde na okraje) nake svetlo.. Jinak to neni moc tezke udelat.. Par bruschu,prechody atď.. Ale me se to libi tak 6/10 :d

Link to comment
Share on other sites

Pozadi pekne, ale to je tak vsechno...

 

Kdyz napodobujes obcany USA, kteri maji tmavsi plet, tak musis tomu prizpusobit take pozadi... Tzn. nejakou starou, spinavou zed, na tu nejaky grafit, pohrat si se stinama a pote tam dat Pekne vystrizenou svoji fotku a tu tomu prizpusobit.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...