Jump to content

ProGamingWorld.cz - Blogy


duko

Recommended Posts

Na herním portálu ProGamingWorld je možno si založit svůj vlastní blog. Blog může být o čemkoliv například o Vašem klanu, nebo můžete napsat o sobě, klidně si můžete udělat i reklamu i o svém herním serveru atd... Jak napsat svůj blog ? Je to velmi jednoduché stačí se u nás zaregistrovat a pak už jen se přihlásit a můžete psát. Tato služba je samozdřejmě ZADARMO !

 

Web: www.progamingworld.cz

Link to comment
Share on other sites

Moc děkuji že nám dáváte ještě naději. Když to byl takový propadák :) Nebojte všechno se zkusíme vylepšit na webu se maká pořád :)

 

-- ned 06. bře 2011 13:42:50 --

 

Jinak kdyby tu byl někdo kdo by se na tomto projektu chtěl taky nějak podílet určitě bychom viděli nové tváře. Nějaký nový nápad co na web ještě dát by nám vůbec neuškodil :) Tak kdyžtak napište na mail: [email protected] kdyby jste měli zájem.

Link to comment
Share on other sites

Moc děkuji že nám dáváte ještě naději. Když to byl takový propadák :) Nebojte všechno se zkusíme vylepšit na webu se maká pořád :)

 

-- ned 06. bře 2011 13:42:50 --

 

Jinak kdyby tu byl někdo kdo by se na tomto projektu chtěl taky nějak podílet určitě bychom viděli nové tváře. Nějaký nový nápad co na web ještě dát by nám vůbec neuškodil :) Tak kdyžtak napište na mail: [email protected] kdyby jste měli zájem.

 

 

Pomocí článku na blogu jsem podal návrh http://www.progamingworld.cz/blogs/blogs_in.php?id=2

 

EDIT:Jinak mě chybí možnost editace článku po té co jsem ho odeslal.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...