Jump to content

[GM - RP+DM] Extreme Life v0.1


ILove

Recommended Posts

Pripravuje sa nový mód Extreme Life vo verzii 0.1...

Pawneri: HardLock aneb AdvCZ a [sx]=DJChaos=[sx] aneb DJChaos

Maperi: [sx]=DJChaos=[sx]

 

ZÁKLADNÉ INFO:

Budem postupne dopĺnať, v móde bude cca 130 reálnych zamestnaní

ku každému sú aj minimisie a výplaty k zamestnaniam sú úplne totožné ako na území SR. Mód je po celom SA + vytváram nové mesto cca veľké ako LV, cca 800 domov rôznych kategórií na bývanie. (Bytové jednotky, osobné domy, apartmány...) Potom je tu možnosť zakúpiť si mobilný telefón na výber sú piati operátory: T-Mobile Orange, O2 FunFon, Vodafone, ceny za SMS sú upravené podľa toho z akéj do akej siete tú SMS posielate. Po celom SA umiestnené radary aj na dialnici samozrejme v týchto úsekoch je aj uvedená maximálna rýchlosť ktorou hráč môže ísť. Vo vašich domoch si budete môcť ukladať skiny,zbrane,peniaze, drogy, autá a mobil. (Mobil bude mať stanovenú kapacitu baterky, pri nehaní mobilu v dome sa akože zapne do zastrčky a do určitého času sa nabyje...) Je tu aj moznost rodiny a mnoho dalsieho.

Ešte k tomu mobil systému. Je tu možnosť kúpy u piatich operátoroch, a je možnosť si kúpiť mobil na kredit alebo na paušál, taktiež množstvo mobilných telefónov na predaj:

Sony Ericsson, Nokia, Samsung (viac než 200 modelov).

Mobili sa budú dať kupovať na paušál s určenou dennou splátkou...

Na serveri sa bude dať počúvať aj množstvo rádii ako Expres, Europa 2 pomovou http funkcie...

Zamerali sme sa hlavne na Real Play pretože je najhrávanejším typom módov v SK/CZ ale mód bude obsahovať aj nádych DM a TDM...

 

Zamestnania:

SBS

Polícia

SWAT

FBI

VPP

Taxi

Právnik

Drifter

Smetiar

Hasič

Autobusár

Vojak

Sniper

Pilot

Strážnik Vezníc

Strážnik Letiska

Farmár

Díler

Striptér

Striptérka

Díler drog

Mafián

Letuška

Prevádzkovateľ Tepelných zdrojov

Kongresman

Automechanik

Gangy(Ballas,Groove a pod...) – Vojna o územia

Yakuza

Kamionista

Kaskadér

Nájomný Vrah

Terrorista

Farár

A mnoho ďalších....

 

Preukazy:

Letecký

Lodný

Vodičský A, B, C, D

Zbrojný (Pre každú zbraň zvlášť)

Certifikát na prevádzky rôznych firiem

Certifikát na správu tepelných zdrojoch

Občiansky preukaz

Pas: bez pasu sa nebude dať prejsť cez colnú správu na hraniciach mesta...

 

Školy:

Základná škola

Stredná škola

Vysoká škola

Technická škola

Policajná akadémia

Právnicka škola

Medicína

atď....

 

 

Mnoho nemovitosťí rozmiestnených po celom San Andreas

Skryté bonusy

 

Možnosť tuningu aut zadarmo na skrytých chackpointoch, taktieš neony pod autá...

 

Okrádanie pomocou nového systému :d

Okrádať sa dá len v určitý čas keď sa obchody zatvárajú, veľké alebo rozostavané fabriky sa dajú okrádať systémom: Vylezenia na lešenie po lešení na strechu do areálu, ukradnúť botovy (strážnikovy) kartu s kódom od alarmu, potichu sa priblížiť k sejfu a okradnúť fabriku :d

 

Zkušenosti:

 

Technické ZK

Policajné ZK

Právnické ZK

Letecké ZK

Vodičské ZK

Firemné ZK

Lodné ZK

atď...

 

System Benziniek

AntiCheat

AntiSpam

12 botov (pilot, autobusar, šlapka :d, drifter, adminbot atď...)

Tachometer + ukazovatel a potreba benzinu

K povolaniam misie...

 

Mnoho domov s možnosťou ukladania aut v garážach

Drift, derby, drag a stunt dráhy...

TDM a DM arény....

Stávkové kancelárie...

A mnoho ďalšieho...

 

Dokončené:

1% zo 100%

 

Aktuálny nedokončený mód si môžete vyskúšať na IP: 89.187.147.10:8598

Mód sa každým dňom updatuje...

 

__________________________ČASOM DOPLNÍM________________________

Link to comment
Share on other sites

Nič v zlom ale nedávno som uviedol MÔJ mod s menom street life v1.0. A Teraz my skopcis názov?neber to zle ale mohol by si si ho zmeniť.ja som už cca v polovici a nechcem aby mal niekto rovnaké meno módu ako ja :problem:

Dúfam že to chapes

Ak áno tak si to prosím ta zmen

Veď je kopec iných nazvov

Link to comment
Share on other sites

Sorry nevedelsom že už mód s týmto názvom existuje :d na pawno.cz som pomerne málo krát.. na skypu mam meno tohto módu cca pol roka, máš to zo svojej hlavy? je dosť možné že ti to niekto poradil :d

Link to comment
Share on other sites

Všetko je z mojej hlavy až nato že som to už dlho neaktualizoval :d

Kamoš mi len poradil to so sialencom s motorovkou :d

Este toľko k tvojmu módu:

8/10

-1 za ten názov :d

-1 toto je predsa verzia 0.1 takže este bude asi viac verzii takže stale je čo zlepšovať (na každom móde aj na tých najlepsich) :d

 

Porozmyslaj nad tým názvom a daj mi vedieť "rr"

Link to comment
Share on other sites

Jj diky lebo kopec ľudí by sa zacalo hádať :d

Ked to bude hotové tak sa pojdem pozret ako to vyzerá aj ked podľa popisu je to konkurencny mod ku viacerým znamym modom (miami vice a pod.) takže palec hore :thumbup:

Veľa šťastia pri tvorbe tohto módu ;)

 

Konečne hodnotenie: keďže je to verzia v0.1 tak 10/10 "cheers"

Link to comment
Share on other sites

Sry ale ty tam chces toho tolko ze to asi ani nieje mozne "lol"

A keby aj bolo tak to budete robit dost dlho

Ale keby sa to podarilo tak by ste mali velku navsevnost si myslim

No zial podla mna je to nezrealizovatelne ;)

Ale ako predstava je to dobre 12/10 :thumbup:

 

Dufam ze to nezoberes zle ako ze si myslim ze ste zli pawneri alebo ze je ten mod blbost ja si len myslim ze sa to neda

Link to comment
Share on other sites

xD HardLock je to iste ako AdvCZ len ma iny nick a DJChaos teda ja to iste ako [sx]=DJChaos=[sx] "lol"

tjn inak chci požadat o změnu nicku chytrákovy požádal a on neodpovídal a nezměnil tak sem to udělal takle na pawno AdvCZ a v gta HardLock

Link to comment
Share on other sites

xD HardLock je to iste ako AdvCZ len ma iny nick a DJChaos teda ja to iste ako [sx]=DJChaos=[sx] "lol"

 

tak proc u vseho je jinej nick ? vsude stejny ne? kdo se v tom potom má vyznat? :d (nerikej ze my :d )

Link to comment
Share on other sites

omg neni skopcene, nic ine ma nenapadlo pretoze mám server menom Extreme Parba tak som dal názov modu Extreme Life, vieš kolko módov ma v mene Extreme? nespočetne a tebe nenapísali naky ang. deb*li ze si im skopcil "war" z jejich modu? pretoze aj oni maju v nazvu war? to mas to iste... Nechapem niektorých ludi... proste decka bez rozumu...

Link to comment
Share on other sites

Sem si dělal srandu přece, říkam, nic ve zlém, já nedávno uviděl že je nějakej server s modem Extreme WAR 0.5 (můj mod je Extreme War 6) tak sem se nasral, ale tohle je jiný xD...

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. tvrzení o 130 zaněstnáních je docela odvážné .. když si vezmu žeš jich tam máš napsáno teprv 30.. No uvidíme. Nebo 200 modelů mobilů k čemu ? čím se budou lišit ?

Link to comment
Share on other sites

Výdržou batérie, signálom a moznostou na nich hrat lepse Java Hry alebo pripadne hry stavane na tu platformu ci us symbian alebo android... ale nevim ako te java hry urobit :d nato musim prist.. ci ma wifi aby sa dalo pripojit na net atd :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...