Jump to content

[DESIGN] My Portfolio


TommyDesign

Recommended Posts

  • 1 month later...

Tak vyjádrim názor k tomuto designu ja.Viem že moje hodnotenie pre teba nemá žiaden význam no tak či tak to napíšem.Priznávam tento design je oveľa lepší ako tie moje ale nepáči sa mi.Tie kocky sú brush od pr3d4t0ra (oprav ma ak sa mýlim) a ostatné nič iné tam nevidím (výnimočné).V jednoduchosti je krása to tu platí pretože po jednoduchej stránke je to vážne pekné ale keď to zobereme s tej štylistickej tak môžem vidieť zopár nedostatkov - Kocky niesú tvoje (ak sa mýlim oprav ma),Obrázok čo je v tom slideri si tiež nerobil iba si ho upravil.Ikonky sú tiež z googlu ale to nevadí.Neviem ktorý grafik (niektorý sa nájdu) by si robil v designe všetko od 0.Koniec koncov ikonky len ťažko urobíš také pekné v PSku aby vyzerali ako tak.Niesú to najväčšie nedostatky ale ako vravím ten design je suchý.Myslím si že je to vec názoru keď si 15 ľudí myslí že ten design je veľmi pekný tak je to vec názoru.Môj názor je len malý odpor.Pretože mne sa táto práca ani nepáči ani páči.Ďalej mi tam chýba nejaké menu kde by boli ostatné položky ktoré by pridávali niečo teda napríklad Partneri,Referencie atď.Každopádne by to bolo prehľadnejšie a lepšie by sa orientovalo v designe cez menu a viac položiek ako len na jednej strane.Tak keďže som ti vytkol pár vecí a mňa tento design moc nezaujal tak hodnotím 5/10 za niektoré nedostatky.Každopádne si veľmi nádejný grafik a v grafickom svete máš dobré ambície.Rozhodne s tým neprestaň trénuj trénuj a budeš vynikajúci grafik.To bol môj názor a ak si si ho prečítal tak ďakujem.

Link to comment
Share on other sites

Brush není od Predatora, ale od kamaráda z USA, který brushe vyrábí. Ikonky jsou ano z google, ale poupravené. Nevím na co na portfoliu partnery ? Ano, tvůj názor mě nezajímá jako ten můj tebe.

 

Jinak, nenechám si radit, dělám věci po svém, popřípadě se poradím s profesionálním grafikem.

Ano grafiky nenechám jelikož chci i stímto zaměřením v budoucnu pracovat. Už teď jsem se dostal na školu, tedy grafickou ve, které pracuješ ve všech programech, co se týče počítačové grafiky.

Jinak nevím jak ty, ale já si některé své výtvory jako první kreslím na papír a potom je až realizuju přes počítač.

Je to věc názorů, ale stejnak tento design nepoužiju na své portfolio. Použiji jiný.

 

// v případě že někdo design bude chtít, jsem ochotný mu ho dát. ( Po dohodě/domluvě).

Jinak design co mám teď na portfoliu neberte v potaz byla to zkouška domény.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...