Jump to content

[Grafika?] Hosting header


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Tak vám teda můžu říct, že v této době je těžké vymyslet něco, aby vám nikdo nemohl říct ty si zkopíroval toto a tamto atd. I když je možné, že vás něco napadne a ani nevíte, že to už někdo před váma vytvořil a hned se najdou lidi, kteří závidí, že by to sami nedokázali a dají odkaz, že už to jednou je a ten kdo to vyrobil nevědomě, že už to je po druhé, tak je smutnej, že ho obviňují, že to zkopíroval apod.

Ale konec řečí :)

 

Zapnul jsem photoshop cs3 a dlouho jsem zkoušel rozné tvary, brushe apod. A vůbec jsem neměl páru co udělat, aby to bylo originální, je to možná přeplácané, ale třeba se bude líbit :)

 

hosting.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Libi se mi ta pestrost vypada to dobře.. Nelibi se mi ze vsechno je modre a naplacane.. Nebolo na tom moc prace co? Vic jak 15 min. ne se stavim :d ale stejne ti dam 5/10 ;)

Práce na tom moc nebylo, spíše byla fuška to vymyslet.. Modre to je, abych am neplácal zbytečně moc barev a naplácené to dělá jen to pozadá jinak tam jsou 3 skupiny.. Práv strana, střed a levá strana.. A také to, že je to modré ma dělat efekt, že je to pod vodou ;)

Link to comment
Share on other sites

0/10

 

Nechci narážet ale líbí se mi že je v názvu tématu "GRAFIKA?" s otazníkem. :)

Já věděl, že buď ty, Ingnition nebo forse si toho všimnete :d

Já si to všiml taky.. Hned jak sem na to klikl chtel sem na to upozornit! Ale prislo mi to jako zbytocnost :d

Link to comment
Share on other sites

Mě se to celkem líbí, až na to, že pozadí vypadá jak kdyby Counter Strike Source (Je ten terorista v pozadi z CS:S ne?) hrály nějaký modrobílý víly :d

Jinak 7/10

 

:idea: Dej k tomu víc herní pozadí :hrac:

 

:v:

Link to comment
Share on other sites

Mě se to celkem líbí, až na to, že pozadí vypadá jak kdyby Counter Strike Source (Je ten terorista v pozadi z CS:S ne?) hrály nějaký modrobílý víly :d

Jinak 7/10

 

:idea: Dej k tomu víc herní pozadí :hrac:

 

:v:

Kdybych k tomu dal herní pozadí, tak to už rovnou můžu stáhnout z google 5 obrázku, udělat přechod a dát text jako ostatní lamy.. Vše je to modré kvůli tomu, aby to vypadalo, že je to pod vodou..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...