Jump to content

[HLED�M] Ban na nick a IP !


cz(DANIEL)

Recommended Posts

Ahojte hledám filescript který umí zabanovat jak NICK tak i jeho IP. Většina lidí v této době má dinamickou což je na **** a proto ban i na NICK. Prosim Vás neodkazujte mě tu na nějaký hledat. Kdybych to našel tak nepíšu. Hledat jsem zkoušel jak tu tak i na SA-MP foru. Tak mi neříkejte že to tu nikde je. A kdyby bylo tak se moc omlouvám za přehlédnutí. Kdyby tento BAN system někdo měl tak mi ho sem práskněte prosimvás. Děkuji moc a lamám a pawnerům zdar ;)

Link to comment
Share on other sites

dynamicka IP ma masku 255.0.0.0 alebo 255.255.0.0 a podobne cize staci si vytvorit prikaz pre zistenie IP hraca ktoremu chces dat ban a cez /rcon banip CISLO.CISLO.*.* zabanujes celu siet IPciek s maskou 255.255.0.0 :) cize nemusis zbytocne na nick lebo dynamo hrac si zmeni nick aj IP a mas ho tam zasa... (rcon ban s * som testoval na 0.3c a funguje 100%)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte hledám filescript který umí zabanovat jak NICK tak i jeho IP. Většina lidí v této době má dinamickou což je na **** a proto ban i na NICK. Prosim Vás neodkazujte mě tu na nějaký hledat. Kdybych to našel tak nepíšu. Hledat jsem zkoušel jak tu tak i na SA-MP foru. Tak mi neříkejte že to tu nikde je. A kdyby bylo tak se moc omlouvám za přehlédnutí. Kdyby tento BAN system někdo měl tak mi ho sem práskněte prosimvás. Děkuji moc a lamám a pawnerům zdar ;)

ban na ip a zároveň na nick umí třeba exis

Link to comment
Share on other sites

Nemusíš informovat o tom, že něco hledáš. :)

Nebo jsi snad myslel, že napíšeš, a někdo ti sem něco postne? Tak to ses spletl.

 

Hledej dál

Link to comment
Share on other sites

Musis vytvorit ve scriptfiles slozku kam se budou ukladat zabanovane jmena.

A kdyz hrac pouzije nick ktery je v souboru zapsany/zabanovany, tak udelat ze ho to kickne jak se pripoji.

Link to comment
Share on other sites

":2anw065v]
exis nesnáším... je to to nejhorší co vůbec je :d

 

např. důvod?

Má to blbé výhody ;)

 

Tím si popsal opravdu hodně nedostatků...

Stačil by jeden příspěvek s nedostatky a ne takovým "trhaným" způsobem jak to právě předvádíte.

Link to comment
Share on other sites

Mě je upřímně uprdele co si o tom mysliš, já sem odpověděl na tvou otázku.

 

eXis jako takový je na houby, anticheat vyhazuje za hovadiny, a mnohé další nedostatky, vím že si autor společně s Mawem, ale je mi to fuk.

Link to comment
Share on other sites

Mě je upřímně uprdele co si o tom mysliš, já sem odpověděl na tvou otázku.

 

eXis jako takový je na houby, anticheat vyhazuje za hovadiny, a mnohé další nedostatky, vím že si autor společně s Mawem, ale je mi to fuk.

 

MaverickCZE nemá s momentálním eXisem nic společnýho, je už skoro 3 roky neaktivní, .pwn soubor má maximálně 4.01 jestli už dávno své .pwn scripty z hdd nesmazal a už vůbec není společníkem samp komunity tak už mu konečně dejte prosím pokoj...

 

RockY.Balboa: pokud se neumíš vyjadřovat a tvé jednání se pohybuje kolem úrovně pubert'áka tak se prosím nevyjadřuj (tím myslím to že tvůj příspěvek je znovu k hovnu a mě jako takovýmu vůbec nic neřekl), pokud správně vidim tak sem reagoval na post uživatele: cz(DANIEL) tak by se měl vyjádřit právě on.

Link to comment
Share on other sites

Ty si myslíš že si o pár let starší, že máš rozumu kopec?

 

Tvoje chytré řeči mě nezajimaji, jasně si reagoval na můj i jeho příspěvek viz se podívej (nahoru).

 

Nevím jestli seš slepej, ale Mawerika sem vůbec netahám, znám ho z delší doby kdy sem začínal ještě na verzi 0.1b SA-MP pouze sem ho zde zmiňil, nic špatného, nehodlám se zde dále vyjadřovat, protože stejně co napišu budeš dělat důležitého, že všemu rozumíš.

 

Možná sem puberťák, ale myslím si osobně že z puberty sem dávno vyrostl, bye todle nemá smysl, to sou hadanice a řeči okolo...

 

bav se

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...