Jump to content

[HLADAM] Cloveka


Rean

Recommended Posts

Nevim co nadávate.. to co tu popsal práce na 5 dní... nic hard :d tak neremcejte a berte tu nabídku než vás předběhnu :d

 

Ale ako urobis jeho "originalny mod" s jeho podmienkami z RZE a WTLS ?

Link to comment
Share on other sites

Nevim co nadávate.. to co tu popsal práce na 5 dní... nic hard :d tak neremcejte a berte tu nabídku než vás předběhnu :d

 

nj demence budu tu picovat ale spravit to nespravia ani nepomozu :d "lol" "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Nevim co nadávate.. to co tu popsal práce na 5 dní... nic hard :d tak neremcejte a berte tu nabídku než vás předběhnu :d

 

Ale ako urobis jeho "originalny mod" s jeho podmienkami z RZE a WTLS ?

proste napsal blabol ;) nevi co pise ja uz tu radsi nebudu spamovat...bo je to k nicemu

Link to comment
Share on other sites

Ale ako urobis jeho "originalny mod" s jeho podmienkami z RZE a WTLS ?

proste napsal blabol ;) nevi co pise ja uz tu radsi nebudu spamovat...bo je to k nicemu

 

Tiez koncim s lamou a kopirakom (v jednej osobe) sa tu bavit nebudem...

Link to comment
Share on other sites

Nevim co nadávate.. to co tu popsal práce na 5 dní... nic hard :d tak neremcejte a berte tu nabídku než vás předběhnu

 

nj demence budu tu picovat ale spravit to nespravia ani nepomozu :d

 

 

Ty mas co hovorit o demencii

 

PS: nezabudni napisat ze jediny normalny tu je _SnuP_ (nic proti nemu) aby si si nasiel niekoho na vtieranie sa

 

nj mam , je jediny normalny lebo mi aj pomahal a ostatni len mate blbe recy :d neviem co je na tom tazke par povolani spravit atd... pre niekoho kto v tom vie robit .. ako on povedal .. praca na 5 dni :d "lol" "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...