Jump to content

[HLADAM] Jeden [FS] na spawnovanie vozidiel na servery


Ratchet_xD

Recommended Posts

"help" "help" "help" Cawte potreboval bi som jeden [FS] ktorím bi som na servery naspawnoval vozidla a oni bi na tom mieste kde bi som ich naspawnoval ostali. Ak bi nejakí hrač to vozidlo zobral a nechal bi ho niekde inde ono bi sa po určitom čase vratilo na miesto kde som ho vitvoril. Pls nepište mi sem že ak mam exis ze si mam na servery vitvorit auta cez /ecar toto fakt na misli nemam. Ak niekto vie čo je to za [FS] tak mi napište a pridajte aj link na dowloand :) dakujem :) "help" "help" "help"

Link to comment
Share on other sites

noo tie auta čo su po meste rozhazeny chcel bi som k nim ešte nejake prirobit....chapeš ma ?? :)ale abi mi nezmizli abi tam zostali jak tie co uz v tom [GM] boli

Link to comment
Share on other sites

Nevím já si dal na zkoušku auta z módu grandlarc, kterej je obsažen s local serverem, koukni se a dej si do módu...

Link to comment
Share on other sites

ale takto som to nemislel lebo to co si mi tu teraz napisal moc tomu nechapem :d ja som mislel nejaki FS ze prides na server naspawnujes si tam auta a oni ti na tom mieste zostanu. Ked to auto niekdo zobere a znici tak ono sa vrati na to miesto kde som ho vitvoril :)

 

-- úte 01. úno 2011 23:58:13 --

 

OMG co nikto nic take nepoznaaa????ach jaj :( :( "help" "help"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...