Jump to content

Návrh na BAN


lvalenta

Recommended Posts

Věřím, že nejen mě už opruzuje známá lamka, což by snad až tolik nevadilo, ale také de*il Danny, Chris, Tommy Vercetti a kdo ví, jaké skvělé nicky ještě vymyslí.

Dost mi vadí, proto navrhuji jeho ban.

 

Souhlasíte?

Link to comment
Share on other sites

":3rxsgzow]Ta anketa + pár příspěvků v chatu svědčí o tvé inteligenci (v tomto případě demenci).

 

Danny ti dal admina na svym "super" serveru, že se ho tak zastáváš? :))

Link to comment
Share on other sites

Ne, ale nevím co jsem komu udělal... fakt nevím bože chci tady pár příspěvkú který naznačovali že jsem řekl něco co je spojenýho s demenci

Link to comment
Share on other sites

":205mxeq1]Ta anketa + pár příspěvků v chatu svědčí o tvé inteligenci (v tomto případě demenci).

Možná. Promiň, že jsem se tě s tím nějak dotkl. Nicméně chat pawno.cz beru spíše na odlehčení, odpočinek.

 

 

Nejdřív se pozri na sebe valentíno

Už jsem se podíval, co dál nařizujete vašnosto?

Link to comment
Share on other sites

":1x5vubzb]Ta anketa + pár příspěvků v chatu svědčí o tvé inteligenci (v tomto případě demenci).

 

Danny ti dal admina na svym "super" serveru, že se ho tak zastáváš? :))

 

Prosímtě drž hubu (nic jiného se na to odpověděť nedá). Nezastávám se Danny, jen hodnotím autora tohoto topicu a ankety, nebo snad vidíš v mým příspěvku, že bych se Dannyho nastával? Zkus zapnout mozek, než vypustíš nějákou pičovinu, jako právě teď.

 

":1x5vubzb]Ta anketa + pár příspěvků v chatu svědčí o tvé inteligenci (v tomto případě demenci).

Možná. Promiň, že jsem se tě s tím nějak dotkl. Nicméně chat pawno.cz beru spíše na odlehčení, odpočinek.

 

Já jsem jen řekl, co si o tobě myslím. Jako napsat na otázku

a proč mi zmazal ten mód? z jakýho duvodu?

odpověď

protože jsi l*ma

a ještě vytvořit takovouto debilní anketu mi příjde nepochopitelné

Link to comment
Share on other sites

Ludia neviem čo som komu spravil a vôbec ale spomenťe si na tohoto užívatela keď jeho prvý príspevok bol prezentácia jeho samp hostingu čiže reklama a na jeho hostingu v políčku novinky nemal nič ja chcem biť s vamy kamoš ale tu je každý proti mne kôli tomu že som malý aspon pár ludí ktorým to nevadí a chcú sa so mnou kamošiť: Frajtr,Mattsy,petr,huner aspon tak si to ja myslím pretože niekedy je pravda že trošku vyvádzam ale ja to robím iba pre srandu :) a vy si myslíťe že to berem vážne a ja bi som chcel vedieť každý kdo dal v ankeťe ano prečo ho dal pretože ano môže dať každý ale dôvod správny na to biť nemusí Ďakujem ;(

Link to comment
Share on other sites

Ludia neviem čo som komu spravil a vôbec ale spomenťe si na tohoto užívatela keď jeho prvý príspevok bol prezentácia jeho samp hostingu čiže reklama a na jeho hostingu v políčku novinky nemal nič ja chcem biť s vamy kamoš ale tu je každý proti mne kôli tomu že som malý aspon pár ludí ktorým to nevadí a chcú sa so mnou kamošiť: Frajtr,Mattsy,petr,huner aspon tak si to ja myslím pretože niekedy je pravda že trošku vyvádzam ale ja to robím iba pre srandu :) a vy si myslíťe že to berem vážne a ja bi som chcel vedieť každý kdo dal v ankeťe ano prečo ho dal pretože ano môže dať každý ale dôvod správny na to biť nemusí Ďakujem ;(

 

Já se s tebou chci kámošit? :d Možná bych o tom mohl vědět ;)

Abys věděl, já se tě tu nezastávám :p

Link to comment
Share on other sites

Petr: když můžeš tak i já.. viz. spoiler.

 

 

Ty debile, řikal jsem něco přímo v tom příspěvku? Zastaváš se ho pořád.. v chatu ses ho několikrát zastával a já to viděl tak si nech těch výmyslu.

 

Link to comment
Share on other sites

Dal jsem ano, i když ho neznám a ani nevím o koho jde.

Proč? Snad každýmu koho tady aspoň trochu uznávám vadí a s těžuje si na něj, proto.

 

 

Tak ses ... :d

 

kdyz nevsi kdoto je jako kdyz slysis ze nekdo nekhoho zabil tak se taky nebudes ptat ? a raci ho posles na kreslo ?

 

 

ps: ty ses jeste horsi .. (matoo)

Link to comment
Share on other sites

Dal jsem ano, i když ho neznám a ani nevím o koho jde.

Proč? Snad každýmu koho tady aspoň trochu uznávám vadí a s těžuje si na něj, proto.

 

Tak ses ... :d

 

kdyz nevsi kdoto je jako kdyz slysis ze nekdo nekhoho zabil tak se taky nebudes ptat ? a raci ho posles na kreslo ?

 

Trochu divný přirovnání nemyslíš? Jemu nejde o život, jen je to ban... lehčí opatření aby se příště choval tak aby ho něchtěl každej nechat zabanovat...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...