Jump to content

[ Hledám ] Členy do movie klanu


fugasjunior

Recommended Posts

HMM.....uz jsme tocil asi 4 filmy...byl jsem herec....

 

Dobře, tak jestli k nám chceš tak podej přihlášku, mam v tom zmatek.

a kde tam mam podat prihlasku "confused" "confused" "confused" "confused" "confused"

Link to comment
Share on other sites

HMM.....uz jsme tocil asi 4 filmy...byl jsem herec....

 

Dobře, tak jestli k nám chceš tak podej přihlášku, mam v tom zmatek.

a kde tam mam podat prihlasku "confused" "confused" "confused" "confused" "confused"

 

Na našem webu, v menu pod "Klan" je políčko "Přihláška"

Link to comment
Share on other sites

Prosimtě, fugas měl asi 4 produkce ( movie ) a ani jedna neuspěla. Poslední MLP se zrušilo protože bylo hodně členů ale nikdo netočil a pak ještě fugas odcházel a přicházel...

 

Takže tenhle clan bych nevolil. Ani ty dřívější produkce se nemohli rovnat těm stálým a o týhle ani nebudu mluvit.

Link to comment
Share on other sites

to snad nie "lol" pametam si ta z GS odišiel si a vyhlasil nam vojnu či čo :d

 

Založit produkciu spravit si nadupane intro a tvrdit že budete borci to vie každy....Udržat to v chode je niečo iné... sam mam movie produkciu viem očom hovorim,,,,

 

Už si nepametam prečo si odišiel z GS ale sam vytvorit a zruinovat 4 produkcie je trošku moc nie ? "cyclops" + každa otom istom :d

Link to comment
Share on other sites

to snad nie "lol" pametam si ta z GS odišiel si a vyhlasil nam vojnu či čo :d

 

Založit produkciu spravit si nadupane intro a tvrdit že budete borci to vie každy....Udržat to v chode je niečo iné... sam mam movie produkciu viem očom hovorim,,,,

 

Už si nepametam prečo si odišiel z GS ale sam vytvorit a zruinovat 4 produkcie je trošku moc nie ? "cyclops" + každa otom istom :d

Jo, to sem začínal :d

Ale tohle něco jinýho. Minule jsem vše dělal sám, kameramana MM apod. Teď mam zkušeného kameramana a moviemakera.

Link to comment
Share on other sites

Jo, to sem začínal :d

Ale tohle něco jinýho. Minule jsem vše dělal sám, kameramana MM apod. Teď mam zkušeného kameramana a moviemakera.

 

Posielat si medzi sebou pár giga fraps videí ktore pojdu na zostrih... :zachod: tomu šancu nedavam ja si to pekne stočím,editnem a uploadnem... niekto to natoci uplne inaq ako to chce editnes si to inaq ako bola povodna myslienka a "bom" .. Vlastne čo mam dotoho čo vraviet skús uvidíš ale Ked auto riadia naraz dvaja nedopadne to dobre :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Jo, to sem začínal :d

Ale tohle něco jinýho. Minule jsem vše dělal sám, kameramana MM apod. Teď mam zkušeného kameramana a moviemakera.

 

Posielat si medzi sebou pár giga fraps videí ktore pojdu na zostrih... :zachod: tomu šancu nedavam ja si to pekne stočím,editnem a uploadnem... niekto to natoci uplne inaq ako to chce editnes si to inaq ako bola povodna myslienka a "bom" .. Vlastne čo mam dotoho čo vraviet skús uvidíš ale Ked auto riadia naraz dvaja nedopadne to dobre :hehe:

 

Jeden náš člen je zároveň MM i kameraman.

Ještě něco?

Link to comment
Share on other sites

jo.. ja mam jeste neco :d

Posielat si medzi sebou pár giga fraps videí ktore pojdu na zostrih... :zachod: tomu šancu nedavam

staci to hodit do dobreho formatu a mas misto 1Gb napr. 400mb.. staci aby ten co to natocil sestrihal ( tj. ze proste video osmikne o kraviny ktere se stejne nepouzijou ) a ma hned 250mb.. staci aby to hodil do radu a ma cca 200mb :d + zkus se podivat jak to delaj normalni filmova studia ;) ( i kdyz.. tam to neni pres net ale pres externi HDD mno.. )

Link to comment
Share on other sites

jo.. ja mam jeste neco :d

Posielat si medzi sebou pár giga fraps videí ktore pojdu na zostrih... :zachod: tomu šancu nedavam

staci to hodit do dobreho formatu a mas misto 1Gb napr. 400mb.. staci aby ten co to natocil sestrihal ( tj. ze proste video osmikne o kraviny ktere se stejne nepouzijou ) a ma hned 250mb.. staci aby to hodil do radu a ma cca 200mb :d + zkus se podivat jak to delaj normalni filmova studia ;) ( i kdyz.. tam to neni pres net ale pres externi HDD mno.. )

 

A kdyby jetě uměli natáčet a nedělat zbytečné záběry tak to má klidně i 100bm :d

Link to comment
Share on other sites

staci to hodit do dobreho formatu a mas misto 1Gb napr. 400mb.. staci aby ten co to natocil sestrihal ( tj. ze proste video osmikne o kraviny ktere se stejne nepouzijou ) a ma hned 250mb.. staci aby to hodil do radu a ma cca 200mb :d + zkus se podivat jak to delaj normalni filmova studia ;) ( i kdyz.. tam to neni pres net ale pres externi HDD mno.. )

 

Dakedy som to tak skušal... nehorazne dačo .. kameraman musí zostrihat to co pojde pre strihača :d a ano ked to das do lepsieho formatu tak to bude mat menej.Ale ajtak kým to Skonvertuje do lepsieho formatu a odošle [nevraviac otom že nemykat z kamerou ako kok*t vie snad kazdy]...dovtedy by taký solista (kameraman a strihač v jednom) mal aj tri videá :d A velke studia jasne ze robia cez externi hdd lenze to su velke studia nie daco.wgz.cz alebo websnadno či ký boh :d

 

Ked niekto len z MM začína mal by vediet aj točit aj strihať... Ale toje jedno bavíme sa tu a už je to rozpadnuté davno :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...