Jump to content

Dead Game - Hra smrti


Roox

Recommended Posts

Zdravím,

nascriptoval jsem hru smrti, ve které jde o to, vydržet nahoře co nejdéle. Kdo spadne, sleduje ostatní hráče různými pohledy, dokud hra nezkončí.

 

Video:

 

Nastavení:

V této verzi si musíte změnit velikost hracího pole sami v pwn, pod definicí BOXES. Údaj uvádí počet ploch, které jsou na jedné straně. (BOXES*BOXES)

 

Ovládání:

Hru zapne jednodušše RCON admin příkazem /deadgame a hra zkončí sama, když není žádný hráč ve hře a nebo hra zkončí s vítězi.

 

Test:

Můžete si to odzkoušet na tomto serveru: SA:MP 0.3b 217.16.179.66:7777

 

Download:

lsXx.jpg

Link to comment
Share on other sites

no videl jsem lepe propracovane scripty al jo jeto pekny 10/10 priste muzes udelat i rotace objektu abybylo poznat kterej objekt prave pada jako ze se prvne trochu naklani a pak spadne

Link to comment
Share on other sites

no videl jsem lepe propracovane scripty al jo jeto pekny 10/10 priste muzes udelat i rotace objektu abybylo poznat kterej objekt prave pada jako ze se prvne trochu naklani a pak spadne

 

 

ono keď sa zapozeráš tak ten objekt sa kus najprv začne kývať a ptom spadne dole

 

9/10

 

je to pekné, ale možno by som to trošku vylepšil

Link to comment
Share on other sites

xD můj nápad to udělat "lol" název jsem vymislel taky ja ! :boss: a tys ten můj sen oživil xD :hehe:

 

-- stř 26. led 2011 15:12:40 --

 

xD můj nápad to udělat "lol" název jsem vymislel taky ja ! :boss: a tys ten můj sen oživil xD :hehe:

Link to comment
Share on other sites

xD můj nápad to udělat "lol" název jsem vymislel taky ja ! :boss: a tys ten můj sen oživil xD :hehe:

 

-- stř 26. led 2011 15:12:40 --

 

xD můj nápad to udělat "lol" název jsem vymislel taky ja ! :boss: a tys ten můj sen oživil xD :hehe:

tky sem si rikal roox neni prece takovy deb*l aby misto hra smrti napsal mrtva hra :d

Link to comment
Share on other sites

Ako som už písal na jednom trápnom fóre, ktoré kopíruje názvy topicov tému a všetkého kde píše aj roox je to okopčené od Fallout a už to dlho existuje... ;)

(Teda neviem či sa zhoduje aj kódenie ale rozhodne nápad aj cele opapagajčil...)

Link to comment
Share on other sites

Nemusíš to furt psát.. Již jsem zmiňoval, že jsem se inspiroval od BOSA party a že jsem o žádném volně stažitelném FallOut nevěděl. Jen jsem chtěl, aby to bylo Free pro všechny.. Ale jak to vypadá, vážně nemá cenu nic zveřejňovat, když jsou nějací lidé, kteří to neocení.

Link to comment
Share on other sites

:d Ja to neocením lebo to nechce Fallout existuje už dosť rokov a je od jak živa v MTA takže si o ňom musel vedieť ak nie tak... (Nemá zmysel za chvílu hráči nebudu vedieť ani čo bolo Maikeroo Town) Nemusím to všade písať ? Jasne som písal na tom fóre, že som tam preto lebo mi došla ich trápna reklama a mením mód na to som klikol náhodne a keď som to videl napísal som tam...
Link to comment
Share on other sites

Piš si tam co chceš, to je fórum na dvě věci.. O tom FallOut sem vážně nikdy neslyšel, kdyby jo, nemělo by smysl nic takového dělat.. Nyní můžu říct - Zbytečná práce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...