Jump to content

[MOD] Harry Potter


Toma-

Recommended Posts

Napadol ma s brachom taky mod (z nazvu je to jasne :d ) o filme Harry Potter

 

Bude sa to odohravat vo svete Harry Pottera ale za hlavne postavy hrat nebudete !!!

 

Postup v hre :

- na zaciatku by si si vybral postavu (kuzelnika) ktoru by si mal az do konca

- Isiel by si do predajne prutikov " Olivander " (ci ako sa to pise)

Prutik by bol zbran " palica "

Tam by si si mohol vybrat medzi prutikom z fenixa, draka alebo jednorozca

Bolo by tam nastavena nahoda ze niekedy by ti napisalo ze "tento prutik sa ti nehodi" alebo " tento prutik je preteba ten pravy "

- ked si vyberies prutik tak pojdes na rokfort (ten hotel v LV co vyzera ako zamok, vedla sfingy)

- Na rokforte budu jednotlive rocniky (asi len 3 ) a v nich ulohy a cvicenia

V jednom rocniku by si musel nahrat urcity pocet bodov a potom by si mohol plnit ulohy ktore ta posunu do dalsieho rocnika , resp. vystudujes

 

1. rocnik - Naucis sa kuzlo " Petrifikus Totalus " (znehybnovacie zaklinadlo)

Kuzlo by sa vysielalo tak ze sa budes bit prutikom (palicou) a ked niekoho zasianes tak by ho to zmrazilo (ako prikaz freeze) na par sekund

2. rocnik - tam by bola uloha z trojcarodejnickeho turnaja - jazero

Niekde vo vode by si musel najst nejaky pickup - akoze vajce (ja viem ze vajce bolo pri drakovi)

3. rocnik - tam by bola tiez uloha z trojcarodejnickeho turnaja - Labirint

Objekty by boli bludisko a v strede by bol pickup - akoze trojcarodejnicky pohar

 

- Ked vystudujes tak sa mozes zamestnat a postupom casu zisavas body

 

Zamestnania :

 

"silent"

Pracovnik na ministerstve magie - moze si doplnovat HP - po urcitej dobe nie stale

Mozes sa zamestnat kedy chces.

Peniaze : cas - kazdych 5 min. ( 10 )

Uloha : Nic specialne

Body : cas - 10 min. ( 1b )

----------------------------------------------------

:p

Auror (po cesky : Bystrozor) - Dostal by specialny prutik (viac o specialnom prutiku dole)

Musis zabit aspon troch smrtozrutov

Peniaze : zabitim smrtuzruta ( 100 ) zabitim Pana Zla ( 500 )

Uloha : Zabijat smrtozrutov a ochranovat Ministra

Body : Zabitie smrtozruta ( 1b ) Ak nezabiju Ministra pokial ho nevistreda iny hrac tak vsetci aurori dostanu ( 10 b )

----------------------------------------------------

:x

Smrtozrut (po cesky : Smrtijed) -Dostal by specialny prutik (viac o specialnom prutiku dole)

Musis zabit aspon troch aurorov

Peniaze : zabitim aurora ( 100 ) zabitim Ministra ( 500 )

Uloha : Zabijat autorov a ochranovat Pana Zla

Body : Zabitie aurora( 1b ) Ak nezabiju Pana Zla pokial ho nevistreda iny hrac tak vsetci smrtozruti dostanu ( 10 b )

----------------------------------------------------

:geek:

Minister magie - moze si doplnovat HP a dostane specialny prutik

Musis mat 10 bodov ako auror a 10 bodov ako pracovnik

Peniaze : cas - 5 min. ( 100 ) - pokial vas zabiju tak sa vam resetuje vyplata

Uloha : Prezit

Body : Ziadne, ale ak vas nezabiju pokial vas niekto nevistrieda tak dostanete peniaze ( 1000 )

----------------------------------------------------

:twisted:

Pan Zla - moze si doplnovat HP a dostane specialny prutik

Musis mat 10 bodov ako smrtozrut a 10 bodov ako pracovnik

Peniaze : cas - 5 min. ( 100 ) - pokial vas zabiju tak sa vam resetuje vyplata (vyplata za zabijanie :d )

Uloha : Prezit

Body : Ziadne, ale ak vas nezabiju pokial vas niekto nevistrieda tak dostanete peniaze ( 1000 )

----------------------------------------------------

System bude vyberat kazdu hodinu Ministra a Pana zla z tich hracov ktory maju potrebne body.

Specialny prutik - ( tago ) bude vysielat " Avada Kedavra " , ked niekoho nim zasianete tak mu nastavi HP - 0

 

Peniaze :

Za peniaze si budete moct kupvat rozne veci napr. :

- Neviditelny plast - bude dost drahy, ked si ho date tak nebudete vidiet na mape a vas nick zmize

- Lietajuce auto - bude naozaj lietat (http://www.youtube.com/watch?v=C8YFcD1I ... re=related)

- Lietajuca motorka - bude naozaj lietat (viz. hore)

- Skola "premiestnovania" - bude dost draha, ked sa ju naucite tak sa budete moct odmiestnovat (budu vam spristupnene warpy na jednotlive miesta- asi 5 viac urcite nie)

- prutik na "Expeliarmus" - golfova palica - ked nou niekoho trafite tak nebude mat prutik (jednoducho mu zoberieme zbrane a po par sekundach -nejaky timmer- mu zase da prutik)

- Fazulky kazdej chuti, Tekvicove pirozky, Cokoladove zabky, Gumovy hadi,... - to budu automaty na jedlo

- Tekvicovy dzus - automat na Sprunk

- Fazulky kazdej chuti, Tekvicove pirozky, Cokoladove zabky, Gumovy hadi, Tekvicovy dzus,... - budete si ch mozt kupit do zasoby v obchodoch (ulozia sa v inventari - viz. dole)

Fazulky kazdej chuti - by tam bolo na nahodu ze niekedy ti napise "Cokolada" alebo "Sopel" alebo "Cierne korenie" .... , no proste ako hovori nazov tejto pochutiny

 

Budovy(a ostatne miesta) :

 

- Rokfort (Bradavice)

- Ministrestvo Magie

- Zakazany les (tam by boli DM)

- Sidlo Smrtozrutov (Smrtijedov) (napr.: Sidlo Malfojovcov)

- Sidlo aurorov (Bystrozorov) (napr. : Dom na Grimmauldovom namesti - ten co patril Siriusovi)

- Sikmu ulicku alebo Rokvil (po cesky : Prasinky)

a v nichby bolo toto :

- Obchod s prutikmi (Ollivander)

- Obchod s jedlom (napr. : " U troch metiel " -neviem ako sa vola ta krcma v cestine)

- Obchod s magickimi predmetmi (kupil by si ssi tam neviditelny plast, auto,prutiky...)

...

 

 

Inventar :

Invetar by ste mohli mat len ak by ste si kupili batoh,skolsku tasku - padak

Mali by ste inventar /i a vnom by ste mali kolonky :

- Info

kolko ste zabil tich a tich

kolko mate bodov z toho a toho

....

- Neviditelny plast (ak by ste ho mali)

ked na to kliknete tak tak nebudete vidiet na mape a vas nick zmize

ked na to kliknete tak tak budete vidiet na mape a vas nick sa znova objavy

- Jedlo

kolko mate zabiek, fazuliek, dzusu,...

ked na ne kliknes tak ti dopnia HP

 

Zbrane :

 

Zbrane ako carovne predmety :

 

palica - prutik na "Petrifikus Totallus"

tago - prutik na "Avada Kedavra"

golfova palica - prutik na "Expeliarmus"

granat - ohniva strela (zlatonka)

katana - mec Richarda Godricka Chrabromila ( Chrabromil = Nebelvir )

padak - skolska taska, batoh

fotak - vsehlad (neviem ako sa volal v cestine, pretoze je o nom zmienka len v knihe v skratke je to : carovny dalekohlad ktory dokaze obraz zpomalit, nastavit komentar k obrazu, perfektne zaostrit,... Harry si ho kupil v 4. rocniku na svetovom Metlobalovom (Famfrpalovom) zapase)

 

Navrhy :

 

Metloball (po cesky : Famfrpal)

Napadlo ma to takto :

Hrac by prisiel na nejaky pickup a dalo by mu to animaciu ako ked sedite v aute a objekt pod neho nejaku metlu (alebo nieco podobne) a potom by si sa mohol pohybovat sipkami (neviem ako ale videl som to tu - volalo sa to " Iron-man " a mohol si s tim lietat takze na podobnom principe by to fungovalo)

Problem :

Neviem ako by sa bodovalo... "scratch"

 

Tajomna Komnata

Nejaky kanal a Bazilisk (po cesky: Bazilisek) poskladany z objektov

Problem :

Ako by si ho mohol porazit

 

Este dopisem....

 

---------------------------------------------------------------------------

Piste napady ktore by ste tam pridali...

 

Z modu si mozete zobrat vsetko len ked ho vytvorite potom by som si ho rad pozrel...

Link to comment
Share on other sites

Nemusí, môže biť nato niaký skin ;)

 

A jak udela plaste,komnaty hulky?

Jako hulky by sly pouzit taga jenze moc dlouhe :d

 

-- ned 23. led 2011 1:15:56 --

 

nebo robertek :d ale toe zase fialove

Link to comment
Share on other sites

Komnaty? čo tak vytvoriť niakú mapku? :d a už aj mám skini na smrtožrútov tak počkáme kím sa do toho niekdo pripojí a dám mu ich šak takú mapku bi si spravil aj ty :p

Link to comment
Share on other sites

hah kruté :d

necetl jsem to uplne cele tak nwm jestli si to tam psal ale chtelo by to jeste udelat letani na kosteti a dat neci jinyho nez palici....jinak fakt originalni napad

ale tu mapu....np chtel bych videt jak by ti nekdo udelal bradavickou skolu čar a kouzel(:lol:)

1. je to velky jak krava :lol:

2. nikdo ani nevi jak to vevnitr vlastne vypada.....

3. jsem dobry mapper ale tohle bych nezmakl :d (vlastne zmakl ale delal bych to tak dlouho az by me to prestalo bavit)

 

jo a mel jsem stranku kde byli skiny do gta z harryho pottera (harry,ron,hermiona)

 

-- ned 23. led 2011 1:21:06 --

 

Nemusí, môže biť nato niaký skin ;)

 

A jak udela plaste,komnaty hulky?

Jako hulky by sly pouzit taga jenze moc dlouhe :d

 

plaste muzes udelat ze das hracum na zada kapotu z auta "lol"

(takovy objekt pokud vim v MTA snad ani neni :d ale bylo by to cool ;) )

 

-- ned 23. led 2011 1:24:01 --

 

kdyby se do módu pustili alespon 4 lidi pomohl bych ti stim taky (myslim s mapou)

Link to comment
Share on other sites

Nemusí, môže biť nato niaký skin ;)

 

A jak udela plaste,komnaty hulky?

Jako hulky by sly pouzit taga jenze moc dlouhe :d

 

-- ned 23. led 2011 1:15:56 --

 

nebo robertek :d ale toe zase fialove

 

Tento problem som mal vyrieseny uz na zaciatku (precitaj si to cele)

 

-- ned 23. led 2011 1:27:59 --

 

Komnaty? čo tak vytvoriť niakú mapku? :d a už aj mám skini na smrtožrútov tak počkáme kím sa do toho niekdo pripojí a dám mu ich šak takú mapku bi si spravil aj ty :p

 

Skin smrtozrutov by mohol byt tak ten s tou kapucou v bielej mikine

 

A Napadla ma aj tajomna komnata (nejaky kanal) ale co potom?

jedine vytvorit Baziliska (Baziliška) z objektov ale neviem ako by si proti nemu bojoval...

Link to comment
Share on other sites

myslim ze to litaci auto by slo...bracha ma na Sexy City neco ze kdyz napise cheat jako v multiplayeru( /RYPAZHA) muze litat s autem :d

a to koste to by snad nebyl prblem...proste bys vzal objekt koste, aby se na nej dalo nastoupit a nejakou vhodnou animaci...

Link to comment
Share on other sites

hah kruté :d

necetl jsem to uplne cele tak nwm jestli si to tam psal ale chtelo by to jeste udelat letani na kosteti a dat neci jinyho nez palici....jinak fakt originalni napad

ale tu mapu....np chtel bych videt jak by ti nekdo udelal bradavickou skolu čar a kouzel(:lol:)

1. je to velky jak krava :lol:

2. nikdo ani nevi jak to vevnitr vlastne vypada.....

3. jsem dobry mapper ale tohle bych nezmakl :d (vlastne zmakl ale delal bych to tak dlouho az by me to prestalo bavit)

 

Lietanie som urobil (ale tak 1/2) Skola bude ten hotel v LV (co vyzera ako hrad) a v nutri tak to by mohol byt interier z takeho obrovseho domu (mislim ze je najvetsi v GTA SA) je vo Winerwoode a tam by sa to nejako prerobilo...

Link to comment
Share on other sites

ono to bude normalne ve meste jo? takhle to bude k nicemu :/ nebude tam poradna atmosfera! udelal bych to na nejakym odlehlim miste v lese.....

 

a problem by nebyl udelat hrad zvenci...ale interirer hradu...to by bylo neuveritelne tezky...na to by museli byt minimalne 2 mapperi

Link to comment
Share on other sites

myslim ze to litaci auto by slo...bracha ma na Sexy City neco ze kdyz napise cheat jako v multiplayeru( /RYPAZHA) muze litat s autem :d

a to koste to by snad nebyl prblem...proste bys vzal objekt koste, aby se na nej dalo nastoupit a nejakou vhodnou animaci...

 

Tiez ma to napadlo ze pouzit cheaty zo Singleplayeru do Multiplayeru, len som nevedel ze ci je aj lietanie...ale ak teda je tak to by sa dalo pouzit :v:

 

-- ned 23. led 2011 1:38:38 --

 

ono to bude normalne ve meste jo? takhle to bude k nicemu :/ nebude tam poradna atmosfera! udelal bych to na nejakym odlehlim miste v lese.....

 

Nie to nebude v normalnom meste !!!

Ja iba ze ak je objekt toho hotela v LV tak ze by som to tam vlozil

a bol by pri vchode pickup a ten by ta portol do toho domu (ten by sa prerobil- nejake objekty mreze,...) ;)

Link to comment
Share on other sites

kdybys sehnal jeste nejakeho pawnera(duveryhodneho) tak bych ti udelal mapu....ale potreboval bych spolupracovat jeste s nejakym mapperem....bylo by to moc prace pro 1 :(

 

-- ned 23. led 2011 1:41:28 --

 

myslim ze to litaci auto by slo...bracha ma na Sexy City neco ze kdyz napise cheat jako v multiplayeru( /RYPAZHA) muze litat s autem :d

a to koste to by snad nebyl prblem...proste bys vzal objekt koste, aby se na nej dalo nastoupit a nejakou vhodnou animaci...

 

Tiez ma to napadlo ze pouzit cheaty zo Singleplayeru do Multiplayeru, len som nevedel ze ci je aj lietanie...ale ak teda je tak to by sa dalo pouzit :v:

 

-- ned 23. led 2011 1:38:38 --

 

ono to bude normalne ve meste jo? takhle to bude k nicemu :/ nebude tam poradna atmosfera! udelal bych to na nejakym odlehlim miste v lese.....

 

 

Nie to nebude v normalnom meste !!!

Ja iba ze ak je objekt toho hotela v LV tak ze by som to tam vlozil

a bol by pri vchode pickup a ten by ta portol do toho domu (ten by sa prerobil- nejake objekty mreze,...) ;)

aha ale stejne nwm jakej interier jakyho si velkeho domu myslis xD

Link to comment
Share on other sites

Njn tam by bolo treba vyrobit :

 

-Rokfort (Bradavice)

-Ministrestvo Magie

-Zakazany les (tam by boli DM)

-Nejake sidlo smrtozrutov (napr.: Sidlo Malfojovcov)

-Nejake sidlo aurorov (Bystrozorov) (napr. : Dom na Grimmauldovom namesti - ten co patril Siriusovi)

-Sikmu ulicku alebo Rokvil (po cesky : Prasinky)

a v nichby bolo toto :

-Obchod s prutikmi

-Obchod s jedlom (napr. : " U troch metiel " -neviem ako sa vola ta krcma v cestine)

-Obchod s magickimi predmetmi (kupil by si ssi tam neviditelny plast, auto,...)

...

 

-- ned 23. led 2011 2:18:05 --

 

A toto by mohli by zbrane :

 

Zbrane ako carovne predmety :

 

palica - prutik na "Petrifikus Totallus"

tago - prutik na "Avada Kedavra"

golfova palica - prutik na "Expeliarmus"

granat - ohniva strela (zlatonka)

katana - mec Richarda Godricka Chrabromila ( Chrabromil = Nebelvir )

padak - skolska taska, batoh

fotak - vsehlad (neviem ako sa volal v cestine, pretoze je o nom zmienka len v knihe v skratke je to : carovny dalekohlad ktory dokaze obraz zpomalit, nastavit komentar k obrazu, perfektne zaostrit,... Harry si ho kupil v 4. rocniku na svetovom Metlobalovom (Famfrpalovom) zapase)

Link to comment
Share on other sites

me se teda moc nezdaj ty hulky...jakoze baseballova palka jako hulka....no bylo by to dost divne :d chtelo by se to kouknout do MTA jestli tam neni neco mensiho a uzsiho

 

skin Harryho:

http://www.youtube.com/watch?v=MjxNkxTS ... re=related

(je tam i download)

 

litani na kosteti:

Link to comment
Share on other sites

lol to je good :d ešte rona a hermionu a dá sa to spraviť s hlavnýmy postavamy tak čo :d

hmm..co jsem koukal po webu tak skin rona a hermiony asi ''neexistuji'' "nene"

 

-- ned 23. led 2011 13:24:45 --

 

a na to litaci auto by se hodil perfektne ten zlutej taxik jenom...ho prebarvit na modro...

a kdyz to nepujde tak pak toto:

http://www.youtube.com/watch?v=C8YFcD1I ... re=related

 

Jen pro predstavu jak Bradavice vypadaji...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...