Jump to content

gamemode Run or be Caught


Recommended Posts

Run or be Caught

Název je v překladu : Utíkej nebo budeš chycen....

Mód se odehrává na předem udělané mapě kde budou různé objekty jako koloběh bude se jednat např o šachtu . Hráči kteří budou mít víc jak 3000 Skóre budou jako dozorčí který budou dohlížet nato aby se hráčům nepovedlo dojít na konec popř šachty jedná se oto že před soutěží tam nastraží bomby který budou odjistovat nebo schodí šachtu aby se hráč v šachtě pádem zabil ..

Za každý uspěšný zabití hráče dozorce dostane 10 bodů

Za každý uspěch v útěku dostane hráč + 50 Bodů

Jako dozorce muže být pouze 1dozorce na 2 hráči

Bude tam i DM který se bude odehrávat každých 20Minut v každým dm dostane hráč pokud se dobrovolně přihlásí +15Bodů za zabití jakého koliv hráče to platí pro dozorci který tam budou povině :) a když dozorce někdo zabije dozorci to strhne 5Bodů ale když dozorce někoho zabije dostanu 25 bodů Dm se bude konat stím co si hráči odhlasují časem přidám i bonusové pasti když bonusovou past dokončíš přidá to 500 bodu když se nepovede odečte 250 bonusová past bude velmi těžká

Link to comment
Share on other sites

Mě to zas tak moc nezaujalo. Stoprocentně je to však lepší, než další z řady RP módů. Mohlo by to být pěkné, kdyby se ti to podařilo pořádně nakódovat.

Link to comment
Share on other sites

takže takový Deathrun jestli to chápu dobře ?

jasny no jak na CSku :d

a jinak nedelas ted nahodou ten new york? :)

jinak good napad

Souhlasím stebou, nedávno si tu psal o svém [GM]New York City tuším..

 

a teď chceš dělat zase něco jiného? trošku nechápu v minulém topicu nám představuješ svůj mod, jak na něm budeš makat jak ho dokončíš a teď jestli chápu správně se pouštíš do druhého projektu? jestli ano - zajimalo by mě jak to chceš stíhat všechno.

Link to comment
Share on other sites

Za prví :

Myslím si že vám je prd dotoho jaké módy dělám :) a psal jsem že nejdřív dodělám New York City! :) který je ve vívoji :)

Tento mód přijde po NYC :)

Krom toho dělám 3 módy :) a vadí to snad někomu? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...