Jump to content

Přídávání Kamer


Recommended Posts

Nespamujte mi tady ..Si to řešte v chatu nebo někde..

 

keď sú dvaja pawnery, a robia tú istú vec tak niesu rovnaké ako vajce vajcu ;) ja by som npr. nepoužil enum, spravil by som to úplne ináč.....

 

To chápu ale pro mě je ten Enum taky příjemnější a lepší než všude psát

 

AdminLevel[playerid] = 5;

 

Každej používá něco jiného ...Každej má svůj styl pawnění o tom není pochyb..Každej si to dělá jk chce...Takže s tebou souhlasím

 

Ale prostě si budu stát za svým že jsem z toho použil nápad a jen jsem se mrkl jakým způsobem je to uděláno...

 

A pak už jsem si to dělal podle sebe...

Link to comment
Share on other sites

Hele zase jsem tam jako obvykle zapoměl dát nějakou definici junkni na moje errory!! :d

 

 

 

C:\Documents and Settings\Paulie\Plocha\SA-MP PAULIE SERVER (CZ)\filterscripts\paulie-skript.pwn(228) : error 017: undefined symbol "string"

C:\Documents and Settings\Paulie\Plocha\SA-MP PAULIE SERVER (CZ)\filterscripts\paulie-skript.pwn(228) : error 017: undefined symbol "string"

C:\Documents and Settings\Paulie\Plocha\SA-MP PAULIE SERVER (CZ)\filterscripts\paulie-skript.pwn(228) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Documents and Settings\Paulie\Plocha\SA-MP PAULIE SERVER (CZ)\filterscripts\paulie-skript.pwn(228) : fatal error 107: too many error messages on one line

 

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

 

4 Errors.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jsem začatečnik pls pomocte píše to error ale ten erroe je to řádka která tam neni končí to třeba 89 a error je na 90 a to tam nic neni pls pomožte je to pekná veca do cela byse hodila pls pomužete nebo mi psl pošlete Přiklad :( pls pomožte

Link to comment
Share on other sites

Ak ti dava error na riadku kde nic nieje (na konci scriptu), tak to zvacsa znamena ze ti chyba niekde zatvorka } alebo { a podobne.. prekotroluj si cely script a hlavne zatvorky ci mas ukoncene tie, ktore si zacal ;)

Link to comment
Share on other sites

Pros9m d8te mi sem nakej malej p5ilad nak vubec nech8pu ten Tut prosím byl bych vám vděčnej

 

Vypni si numeriskou klávesnici a ten STOCK co tam máš je užití funkce máš tam i popis co kam máš dát. Je to jak pro debily ale když to nezvládneš tak skype

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...