Jump to content

[HLADAM]Redaktora/Redaktory


gledy

Recommended Posts

Zdravim,

 

pro svůj projekt sháním jednoho nebo více Redaktorů.

 

Požadujeme:

- Alespoň minimální praxi v oboru

- Znalost Českého jazyka

- Informace z daného tématu *

- Alespoň jeden článek týdně

 

Nabízíme:

- Práci v mladém kolektivu

- Volný vstup na vybrané akce

Při dlouhodobé spolupráci:

- Finanční nebo hmotné odměny (ve formě sponzorských darů)

 

* Psát můžete články z několika témat. (například: IT, eSport, Mobilní hry a jiné...)

 


Zájemci pište přes [sZ]. Prosím, zbytečně nekomentujte tento topic. Děkuji

Link to comment
Share on other sites

to daffy: ne, bohuzel :d programatora jiz mame a ve svem oboru je jeden z nejlepsich, ale o tom psat nechci :d

 

to Lukáš Valenta: nevim jake mas zkusenosti, ale 500 za clanek o 4k znacich ti nabidnout nemuzeme.

Link to comment
Share on other sites

to Lukáš Valenta: nevim jake mas zkusenosti, ale 500 za clanek o 4k znacich ti nabidnout nemuzeme.

Zašlete mi tedy nabídku - počet slov/znaků, kolik článků měsíčně a cenu za článek.

 

asi jsi necetl :)

Nabízíme:

- Práci v mladém kolektivu

- Volný vstup na vybrané akce

Při dlouhodobé spolupráci:

- Finanční nebo hmotné odměny (ve formě sponzorských darů)

Link to comment
Share on other sites

to Lukáš Valenta: nevim jake mas zkusenosti, ale 500 za clanek o 4k znacich ti nabidnout nemuzeme.

Zašlete mi tedy nabídku - počet slov/znaků, kolik článků měsíčně a cenu za článek.

 

asi jsi necetl :)

Nabízíme:

- Práci v mladém kolektivu

- Volný vstup na vybrané akce

Při dlouhodobé spolupráci:

- Finanční nebo hmotné odměny (ve formě sponzorských darů)

To jsem četl. Nicméně nikdo Vám nebude dělat zdarma. Pokud ano, něco to bude svědčit o kvalitě daných článků.

Link to comment
Share on other sites

To jsem četl. Nicméně nikdo Vám nebude dělat zdarma. Pokud ano, něco to bude svědčit o kvalitě daných článků.

 

Tak to nevim jake v tom mate zkusenosti, ale z vlastnich vim ze tomu je i jinak a to jsem byl Sefredaktorem i pro jeden vetsi Magazin.

 

Co se tyce nynejsiho projektu, nerikam ze nikdo nedostane zaplaceno. Dobry redaktor muze dostavat zaplaceno jiz od tretiho clanku. Zalezi jak se bude snazit.

Link to comment
Share on other sites

To jsem četl. Nicméně nikdo Vám nebude dělat zdarma. Pokud ano, něco to bude svědčit o kvalitě daných článků.

 

Tak to nevim jake v tom mate zkusenosti, ale z vlastnich vim ze tomu je i jinak a to jsem byl Sefredaktorem i pro jeden vetsi Magazin.

 

Co se tyce nynejsiho projektu, nerikam ze nikdo nedostane zaplaceno. Dobry redaktor muze dostavat zaplaceno jiz od tretiho clanku. Zalezi jak se bude snazit.

PM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...