Jump to content

Exis


gALI

Recommended Posts

Dobrý deň. Potreboval by som poradiť ohľadom adminscriptu exis. Dnes som si nainštaloval server s verziou 0.3c. Server išiel, nebol žiaden problém. Akonáhle som tam však nahodil adminiscript exis, server spadol.Skúšal som rôzne verzie. Neviem skutočne čím to je keďže nezvykol som mať tento problém, vždy server išiel tak ako mal. Tak by som sa chcel obrátiť na vás, či by ste mi nevedeli pomôcť.

Ďakujem.

Link to comment
Share on other sites

Guest kropovez

Chybka nemusí být ani v exisu a něco jsi něchtene treba smazal,nebo přepsal.Kontroluj:

složka se server ve které je složka filterscripts kam jsi nahrál exis.amx.Další složka je scriptfiles kam jsi nahrál celou slozku exis. A hlavne jestli mas v server.cfg spravne radek : filterscripts exis

Link to comment
Share on other sites

nie tam je chyba v control panely. Ked to skusam nahodit normálne prikazom cez putty, tak server nabehne aj s funkčným exisom ale akonahle to skušam zapnuť alebo vypnuť cez control panel tak server absolutne nereaguje. Cez panel server reaguje len vtedy ked tam ten exis nie je.

Link to comment
Share on other sites

nie tam je chyba v control panely. Ked to skusam nahodit normálne prikazom cez putty, tak server nabehne aj s funkčným exisom ale akonahle to skušam zapnuť alebo vypnuť cez control panel tak server absolutne nereaguje. Cez panel server reaguje len vtedy ked tam ten exis nie je.

A aký máš vobec mód ??

Link to comment
Share on other sites

boban88":3iy4543e]pokial je to RZE tak tam ti exis nepojde
si slepý?
pokial mysliš gamemod tak je tam ta 4.7 realny zivot kym sa spravi novy
a btw s módom to nema nič spoločné.
Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
boban88":3io18w87]pokial je to RZE tak tam ti exis nepojde
si slepý?
pokial mysliš gamemod tak je tam ta 4.7 realny zivot kym sa spravi novy
a btw s módom to nema nič spoločné.

ak nevies tak existuje aj mod "realny zivot" a aj "RZE" a niektory RZE hovoria realny zivot chapes tak tu neskac !!!

Link to comment
Share on other sites

boban88":2jd1sfte]
boban88":2jd1sfte]pokial je to RZE tak tam ti exis nepojde
si slepý?
pokial mysliš gamemod tak je tam ta 4.7 realny zivot kym sa spravi novy
a btw s módom to nema nič spoločné.

ak nevies tak existuje aj mod "realny zivot" a aj "RZE" a niektory RZE hovoria realny zivot chapes tak tu neskac !!!

veď ja viem že je Rž aj RZE ale s módom to nema nič spoločné.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...