Jump to content

[HLED�M] pawnera pro muj clan


Guest @lik6

Recommended Posts

ahoj kdyby se nasel nejakej ochotnej pawner a chtel by bytu nas v clanu tak napiste taky schanime webmastera pres php-fusion ;) muj web je dobrej ale takej neriginalni :d

 

predem dik

Link to comment
Share on other sites

jestli by to šlo potřeboval bych udelat nejak napawnovat domy vily a aby si k domu mohl koupit auto

a pak jeste napr ze si koupis auto v wang cars a pak si ho nekam odparknes a tam zustane ........tak toto bych potreboval neco na ttento smysl jestli ej to mozne.

 

a jeste treba kdys si stahnu napr metro pwn tak jak to pak dostat na server..

pawno moc neumim ...

 

informace o klanu : http://www.btaclan.717.cz

 

 

odmeny : co si reknete klidne i zaplatim pres sms ...

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
odmeny sem napsal odmeny: co si pawner rekne klidne zaplatim i pres sms ;)

no cez SMS to bude troska tachsie zrejme skor na bankovi ucet ale podla toho ze chces SMS tak si ochotny zaplatit max 5€ cize :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
no myslel sem treba ez nekomu zaplatim napr hosting pres sms ;)

no otom dost pochybujem ze za toto ti niekdo napawni to co chces mozno akurat nejaky kopirak co ti tam da 20 FS a to je vsetko ;)

Link to comment
Share on other sites

boban88":2bhi8kv8]
hele primerene udelam vse jen potrebuji ty pozadavky co sem napsal ;)

no a ty si myslis ze house systém je práca na 5 minút to chvilu trva vies

A ešte viac to trvá keď pawnia lenivý ľudia :d

Link to comment
Share on other sites

boban88":231e06gb]
hele primerene udelam vse jen potrebuji ty pozadavky co sem napsal ;)

no a ty si myslis ze house systém je práca na 5 minút to chvilu trva vies

A ešte viac to trvá keď pawnia lenivý ľudia :d

 

Třeba já :d

 

A k tomu webu... promin ale i já udělam ve PS a nakoduju lepší themu než vy máte na webu...

 

pozn. nekoduju a v PS moc neumim

Link to comment
Share on other sites

vim ze mame prisernej web a proto chci nekoho kdo by mi pomohl udelat pres php - fusion ;)

 

no tak c byste pozadovaly za ty doymy ?? :d

 

-- čtv 30. pro 2010 11:32:59 --

 

no kdyby me nekdo nauci treba kdys je nejakej pawno kod tak bychchtel naucit jak to kam to dat do pawna a pak na server to by me stacilo ;)

Link to comment
Share on other sites

no jo ale ATomas me to schvaloval a pomahal chtel mi udelat i ty domy a auta a web ale nema cas vubec

 

-- čtv 30. pro 2010 17:12:48 --

 

no tak webu s mam domluvenej ale ty auta a domy pls kdo muze

Link to comment
Share on other sites

no jo ale ATomas me to schvaloval a pomahal chtel mi udelat i ty domy a auta a web ale nema cas vubec

 

-- čtv 30. pro 2010 17:12:48 --

 

no tak webu s mam domluvenej ale ty auta a domy pls kdo muze

 

Jasne uz vidím jak AThomas schvaluje nelegální používání rze 8 a ještě pod názvem reálná země 9.1. Tos mě rozesmál :d :D

Link to comment
Share on other sites

To Web : " Clan BETAfor Spider Je NEJVETSIM Clanem CZ/SK ".. jako nezlob se ale tohle bych fakt netvrdil :d.. navic na webu sem nenasel kde muzu vypnout tu hroznou hudbu ktera vam tam hraje.. :d

 

To Pwn : Tractor ti asi odpovedel nejlip :d navic nevim na co potrebujete server s nulovou populaci kde budete mit domky ktery vam budou uplne ale uplne na nic :d

Link to comment
Share on other sites

athert

 

tak MTV2 je pwn a pro lakovýdle l*my at si upravujou MTV2 nebo nejlépe vlastni mod :) este chudak RZE schíta FS s domkama ;) když zato zaplatí :) proč ne aspon zaty penize když budou pořadný něco udělam :) dřít se pro LVL to si mužu koupit vlastni server :d a dat si tam RCON+LVL 5 :d

Link to comment
Share on other sites

tohohle idiota ignorujte....znam ho dobre :d!=! lze, jen buzeruje - ze porad neco chce pridelat, a mysli si o sobe...kdo vi co

opravdu ho znam dobre - nema rozum....nezavirejte s nim zadnej obchod, serte na nej

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...