Jump to content

Take me Down


Recommended Posts

Take me Down

Nová skutečnost!

 

Jak již název napovídá, jedná se o nový projekt, na práci se podílel RockY.Balboa a můj mapmaker BadSoccer.

Na dalších úprávach se kterýma sem si nevěděl rady pomohl:

[bJ]Boban

QWER

_SnuP_

 

Takže teď přejdeme k modu, nový mod se nachází na verzi 0.3c stále probíhají a přidávají se nové věci a pracuje se na mnoho úpravách které vás budou provázet nadále.

 

Takže jak již název napovídá nejedná se o žádný RP mod, některým to může připomínat něco jako je Protect the Prime Minister ale opak je jiný.

 

Ano něco podobného jako je PTPM to může někomu i připadat.

 

Takže to vezmeme takhle.

 

Přípojíte se na server a máte na možnost si vybrat 5 týmu:

Ochranka

Policie

Nebezpečný zabijáci

Psychopati

 

A nakonec hlavním oříškem je důležitá postava ve hře jménemChuck Norris,může být pouze jeden!

 

Každý tým, včetně Chucka Norrise má hned po spawnu balíčky zbraní + 10 000 $ a upravený interier kolem sebe.

 

Nebezpečný zabijáci a Psychopati by spolu měli spolupracovat, mají taky spolu společný teamchat píšete do něj "!" ve hře.Také byste se neměli navzájem zabíjet ale domlouvat a zneškodňovat společně nepřátelé to znamená vaším hlavním cílem je postava Chuck Norris, ale v jeho cestách Chucka Norrise ho chrání Ochranka a Policie která je hodně dobře vyzbrojena.Samozřejmě ani o Nebezpečných zabijácích a Psychopatech bychom neměli pochybovat taky sou dobře vyzbrojeni.

 

Chuck Norris má momentálně na ukryt dvě vlastní pevnosti jedna se nachází v San Fierru a druhá v Las Venturas celé se to momentálně odehráva v San Fierru ale postupně už se to i dodělává v Las Venturas.Pevnostní brány a různé nástrahy může otevřit pouze Chuck Norris, ale také Chuck Norris má v pevnostech mnoho svých výhod, má tam na vyzbrojení celé své armády co se týče Policie a jeho Ochranky takže Tanky, Huntery, Hydry a další utočné vozidla či letecké prostředky.

 

Ale samozřejmě že do pevnosti se dá dostat i jiným způsobem, může te tam doplavat nebo se tam dostat leteckým prostředkem či lodí.

 

Také na cestu před bránou do pevnosti na vás Chuck Norris může schodit vybucující sudy které můžou zneškodnit nepřátelé!

 

Po celém San Fierru je velké množství rozmístěných sudů, takže např když někdo honí Chucka Norrise musí si dávat pozor také na cestu co ho čeká, jelikož se vám může stát že se ohlídnete do zádu a za pár sekund skončíte v sudu a bouchnete.

 

Také na vás na serveru čeká spousta vtipu o Chucku Norrisovi každé 2 minuty to náhodně vybere nějaký dobrý vtip.

 

Dost kecání, běžte si to raději zkusit server jede na 0.3c před chvíli jsme dosáhli 16 lidí na serveru.

 

Stránky serveru: http://www.tmd-samp.tk

IP serveru: 46.28.105.118:7859

Status generátor dodám během zítra, teď nato není čas, průběžně vás budeme informovat o dalších novinkách a změnách na serveru Přeji hezky den. ;)

560x95.php?ip=46.28.105.118&port=7859&sada=0

Link to comment
Share on other sites

Já už sem ti psal na serveru co si o tom myslím a taky chyby a bugy co tam máš.

Nápad už tu byl, ale co jsem hrál ten dřívější PTPM tak to stálo za starou belu takže tohle má +.

Link to comment
Share on other sites

Já už sem ti psal na serveru co si o tom myslím a taky chyby a bugy co tam máš.

Nápad už tu byl, ale co jsem hrál ten dřívější PTPM tak to stálo za starou belu takže tohle má +.

Jo souhlasím některé bugy tam sou, které teď do víkendu opravíme, teď sem si jich všimnul na serveru, je lepší si to zkusit ;)

 

Ale i tak díky.

Link to comment
Share on other sites

Prisel sem , videl sem a ostavam ;) vsechno je nice az na ty bugy.. 8/10 (-1 za ty sudy na ceste :d , 2 ;bugy ;) )

Ty sudy jsou schválně ;) právěže je to pak víc zajimavější, Díky. ;)

Tak nastav větší vykreslování objektů, páč když jedeš na motorce 180km a před tebou volná cesta a z ničeho nic se tam objeví sud tak to je nemožný se tomu vyhnout.

Link to comment
Share on other sites

Prisel sem , videl sem a ostavam ;) vsechno je nice az na ty bugy.. 8/10 (-1 za ty sudy na ceste :d , 2 ;bugy ;) )

Ty sudy jsou schválně ;) právěže je to pak víc zajimavější, Díky. ;)

Tak nastav větší vykreslování objektů, páč když jedeš na motorce 180km a před tebou volná cesta a z ničeho nic se tam objeví sud tak to je nemožný se tomu vyhnout.

 

ked vies kde su ty sudy da sa tomu vyhnut ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrý mod.. ty sudy jsou mrte :d jedeš a najednou sud a práskl .. jsi na kaši :d 10/10 ... opravíš ty bugy a hotovo... a myslim že jsi mě nemusel zminovat :d ... protože po mém zásahu to dopadlo... jednim slověm špatně

 

560x95.php?ip=46.28.105.118&port=7859&sada=0

Link to comment
Share on other sites

Je to dobry, ale ty bugy to chce opravit. Například teď jsem se dostal na chucka i když už jeden byl.

Blbost chlape, BadSoccer je stebou na serveru byl jedinej stebou, sice si Chuck ale on není to je max chyba utebe ;) a jinak dík.

 

Bugy snad do zítra opravíme.

Link to comment
Share on other sites

ked vies kde su ty sudy da sa tomu vyhnut ;)

Tak ty si maper ty víš kam si je dal :d

 

to sa neda zapametat vsetko :d ale vacsinou viem na akej strane cesty su :d

 

bugy budem opravovat kazdy den ;)

 

 

Je to dobry, ale ty bugy to chce opravit. Například teď jsem se dostal na chucka i když už jeden byl.

 

nie ja som bol chuck a bol som AFK dlho a asi my to nejako spadlo tak si si ho mohol vybrat a ked som sa vratil do hry tak uz som si vyberal inu postavu tak bug to neni :d

Link to comment
Share on other sites

podle popisu se to zda dobre...asi jako Project the Prime Minister :d

néééé dělám si srandu ;) tohleje lepši...jdu to vočíhnout :hrac:

 

Protect The Prime Minister

 

jo jasne sem se prepsal xD

 

 

K módu:

 

Nóoo nemuzu to posoudit, protoze jak mam asi najit kde je ta pevnost apod kdyz nikdo neni na serveru?a zadny vybirani za koho chci hrat tam neni :d je tam jenom mod Tuning-town...neměnila se nahodou IP?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...