Jump to content

[UNBAN] SweetCZ


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

Zdravím, mám tu anketu na unban pro uživatele SweetCZ.

Dostal BAN za to že se před nějakou dobou pohádal se SmKem, no a on ho prostě zabanoval (podrobnosti nevím).

 

Jelikož sem chodí i horší případy a dostávají unbany tak nevím proč by měl mít Sweet za takovou prkotinu permanentní ban.

 

Doufám že mě v mém názoru podpoříte a budete hlasovat pro unban. Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Ban sem nedal pro nic za nic a prkotina to rozhodně není, připadne ti normální když dotyčnej nadává a dost vulgárně na moderátora? několikrát sem ho upozorňoval nedal si říct, neviděl sem jiné východisko...

 

UPOZORŇUJÍ, ŽE TOHLE TÉMA NEROZHODUJE ZDA-LI UNBAN DOSTANE, TOHLE JE JEN ORIENTAČÍ TOPIC OD USERŮ, NIC VÍC ANI MÍŇ, ZBYTEK UŽ ZŮSTANE NA VEDENÍ :boss::v:

Link to comment
Share on other sites

Dávám ano, protože každý si zaslouží druhou šanci... Btw nic proti ale modi maj práva jen na týdenní bany ne?

 

_SmK_ vie prečo dáva bany takže jednoznačne NE

Pr**l je na sezení, a ne od toho, aby se do ní lezlo... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mé uvážení :

Pokud uživatel nedostal ani ban ani var tudíž je tento ban první , rozhodně bych mu nedal permanentní ban , i z důvodu : Hrubé urážky moderátora , administrátora ..

Myslím si že jako první ban by stačil na 1 měsíc a když se to bude opakovat tak permanentní protože permanentní ban dal jen proto že se to nelíbilo moderátorovi podle mého by na tomtu fórum mělo platit to že každý je stejně postaven jen né káždý má práva takové jako moderátor z toho plyne že by se mněl dávat stejný trest za urážky jak člena tak i moderátora ;) ..

Pokud je to tak jak zde píšu a měsíc si odpykal rozhodně jsem pro ano a to ho ani neznám :d

Link to comment
Share on other sites

Btw nic proti ale modi maj práva jen na týdenní bany ne?

 

To je někde napsaný...? :hehe: Já nevím, já mám pokyn od chytráka dávat bany dle svého uvážení... :v:

 

http://pawno.cz/viewtopic.php?f=21&t=7400&hilit=ban+moder%C3%A1to%C5%99i

 

No ale když podle uvážení :d Ale stejně, nadávání není na pernament, to tak na 7 dnů...

Link to comment
Share on other sites

Btw nic proti ale modi maj práva jen na týdenní bany ne?

 

To je někde napsaný...? :hehe: Já nevím, já mám pokyn od chytráka dávat bany dle svého uvážení... :v:

 

http://pawno.cz/viewtopic.php?f=21&t=7400&hilit=ban+moder%C3%A1to%C5%99i

 

No ale když podle uvážení :d Ale stejně, nadávání není na pernament, to tak na 7 dnů...

Tak to je omluva na mojí straně...:) ale jak sem řek už...:) už to neřešme, nespamujme...:) ostatní taky určitě hctějí prostor pro svůj názor :)

Link to comment
Share on other sites

ani nahodou za ano ne proste nikdo ho tu nehce a vy lameri vyjadrujte se k topicu a jestli to neumite tak to pak se divim ze mate mod

 

je videt ze je vickrat ANO coz znamena ze ho to chceme takze di si povidat ho*na nekam jinak ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...