Jump to content

[Nápad] Příkazy pro ZIMU/LÉTO


Emppu

Recommended Posts

Custe, nasel jsem spousty nápadů na zimu, sníh atd. Tak mě napdalo, jestli by se to nedalo použít jako příkaz pro adminy, např. /leto a /zima, kdyz by zadal /zima spadl by snih. Nevim jestli by se to dalo, ale napadlo me to, tak jsem se chtel zeptat "chatráků" na "chytrákově" fóru :d

Link to comment
Share on other sites

Custe, nasel jsem spousty nápadů na zimu, sníh atd. Tak mě napdalo, jestli by se to nedalo použít jako příkaz pro adminy, např. /leto a /zima, kdyz by zadal /zima spadl by snih. Nevim jestli by se to dalo, ale napadlo me to, tak jsem se chtel zeptat "chatráků" na "chytrákově" fóru :d

napad moc cool .. ale nwm :d

Link to comment
Share on other sites

samodřejmě že by to šlo...ale jak říkam ten "snih" co udělali pro SA:MP vypada jak když tě někdo bombarduje...teda pokud už nemyslíš ten novej v 0.3c

a v novej 0.3c padajú svetlice či nejaké znaky?

Link to comment
Share on other sites

samodřejmě že by to šlo...ale jak říkam ten "snih" co udělali pro SA:MP vypada jak když tě někdo bombarduje...teda pokud už nemyslíš ten novej v 0.3c

a v novej 0.3c padajú svetlice či nejaké znaky?

 

v novej 0.3c jsou nove objekty a udělali i sníh... je to docela dost realisticke... jsou to takové male pixely bíle barvy... těžko se popisuje.. musíte vidět :d

Link to comment
Share on other sites

lagujúca kokotina, kebyže to dajú ako objekt, tak by to cez timer & move object išlo. a nelagovalo by to takto, ale toto laguje jak...

 

nedělej ukvapené závěry...0.3c není finální verzí 0.3c .... to co ted máme je zatim jaký si "prototyp" a stale to developeři upravuji...treba to do vánoc opraví

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
lagujúca kokotina, kebyže to dajú ako objekt, tak by to cez timer & move object išlo. a nelagovalo by to takto, ale toto laguje jak...

Co si to zase vymýšlíš? Laguje se to protože je to moc objektů, které fungují víceméně podobným způsobem jako jsi popsal.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...