Jump to content

[GRAFIKA]Clovek


DooM

Recommended Posts

Ahojte toto je ma starsi prace ale kdyz ted vecer nemam co delat tak ji tu zverejnim.

Delal sem na tom asi 1-2 h.V programu Sculptris.

 

76542_1340558213206_1808727501_647436_4392287_n.jpg

 

148479_1340558373210_1808727501_647437_2666903_n.jpg

 

75174_1340558453212_1808727501_647438_4427729_n.jpg

 

 

HODNOTTE!

 

-- ned 05. pro 2010 2:28:39 --

 

Trosku sem zdeformoval ty prsty :d ale ve sculptrisu je to tezky no

Link to comment
Share on other sites

To je embrio? :d

 

Cjwm je to muj prvni pokus o model 3d cloveka :d

 

-- ned 05. pro 2010 2:40:16 --

 

a barvy ve sculptrisu nejsou :d

jen vzory :(

Link to comment
Share on other sites

Barvy k ničemu navíc tohle se nedá hodnotit jako grafika. Sculptris je zvláštní program a nedá se řadit ani mezi 3D programy protože je vážně k ničemu. Takže bez hodnocení ti říkám že je to k ničemu..

Link to comment
Share on other sites

jako prvni prace to spatny neni... sice nechapu to barevne pojeti, ale ten program neznam :)

 

jinak jako profik to delat 1-2 hodiny nebudes :p videl jsem od profika "BatWoman" a ta byla jak ziva... taky to delal 7 mesicu :)

Link to comment
Share on other sites

Promiň, ale tohle vůbec jako člověk nevypadá. Se koukni na ty ruce, to vypadá spíš jak větve :d Spíš mi to připomíná trpaslíká, ale chybí mu ještě prsa, lopatky a další detaily..

Link to comment
Share on other sites

Je to vůbec můj první model

 

A vm ze to neni nic moc :d stahnu si nejakej lepsi programek

 

-- pon 06. pro 2010 18:14:19 --

 

Stahnu si 3ds max

Link to comment
Share on other sites

To že je to tvůj první model není výmluva.. používá to tu každej.. a pokdu se ti na tom něco nelíbí tak nevím proč to sem dáváš..

 

PS: Doporučuju Blender.

Link to comment
Share on other sites

To že je to tvůj první model není výmluva.. používá to tu každej.. a pokdu se ti na tom něco nelíbí tak nevím proč to sem dáváš..

 

PS: Doporučuju Blender.

 

Blender je fakt spíš jen na to modelování a je lehčí. Ale pokud chceš už profesionálně a i 3D animace, návrhy interieru tak bude lepší 3Ds Max nebo 4D Cinema.. ale ja doporučuju Maxko.. Ale nenaučíš se to za 10 minut, to už je trochu něco jinýho než modelování v tomhle programu. :v:

Link to comment
Share on other sites

To že je to tvůj první model není výmluva.. používá to tu každej.. a pokdu se ti na tom něco nelíbí tak nevím proč to sem dáváš..

 

PS: Doporučuju Blender.

 

Blender je fakt spíš jen na to modelování a je lehčí. Ale pokud chceš už profesionálně a i 3D animace, návrhy interieru tak bude lepší 3Ds Max nebo 4D Cinema.. ale ja doporučuju Maxko.. Ale nenaučíš se to za 10 minut, to už je trochu něco jinýho než modelování v tomhle programu. :v:

Mě 3D zatím neláká.. prve se naučím s photoshopem a pak 3d ;) ne všechno na pul

Link to comment
Share on other sites

Opravdu nesnáším ty věčné komenty "je to moje prvni vec proto je nahovno" vem si to třeba tak, vytvoříš jeřáb za 10 milionu a uvedes ho na trh -> to te bude stat dalsi milion např. a každýmu řekneš, kupte si to, je to muj první výtvor !

 

Neříkám že jsem to nikdy nepoužil ale použil jsem to ve smyslu, není to super dokonalý protože v dlouho nechodim ...

 

A dávat sem takový hybrydy :d

 

 

No zasmál jsem se, alsepoň k něčemu dobrý.

Link to comment
Share on other sites

Opravdu nesnáším ty věčné komenty "je to moje prvni vec proto je nahovno" vem si to třeba tak, vytvoříš jeřáb za 10 milionu a uvedes ho na trh -> to te bude stat dalsi milion např. a každýmu řekneš, kupte si to, je to muj první výtvor !

 

Neříkám že jsem to nikdy nepoužil ale použil jsem to ve smyslu, není to super dokonalý protože v dlouho nechodim ...

 

A dávat sem takový hybrydy :d

 

 

No zasmál jsem se, alsepoň k něčemu dobrý.

Souhlasím naprosto stebou, ale ber že se tu najdou i tací, kteří nedokažou vytvořit nic, jen blbě kecat..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...