Jump to content

[Design] Movies dyzájn


tyran

Recommended Posts

povočerní zewl:)

Jedná se o design pro web zabývající se herních movies.

http://img821.imageshack.us/img821/193/moviesportal.jpg

__________________________________

Beru na vědomí ,že podle některých je to opět jen kopa sraček:) a 0/10 je samozřejmá :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Sakra, nic k designu mě se libi ale viš co mě naštvalo když jsem dal odpovědět a vypnul jsem si tu pecku co máš v podpisu tyhle týpky neznám. Se mi to páči :d

Link to comment
Share on other sites

Sakra, nic k designu mě se libi ale viš co mě naštvalo když jsem dal odpovědět a vypnul jsem si tu pecku co máš v podpisu tyhle týpky neznám. Se mi to páči :d

dtc "basketball"

Link to comment
Share on other sites

heh k tvému "dyzájnu" se obracet nebudu protože je to jen další výtvor který by se prezentovat neměl a jestli chceš kritiku a něco k tomu aby jsi se zdokonalil tak si myslím že od toho je tu sekce help ne ?! Chceš se jen předvést. Napíšu to jednoduše, až to budeš umět fakt dobře a bude to stát za to, pak to sem házej at to komentujem, ale jinak ty hraješ CSS ? xD ja jen že ne každý dá do náhledů přehrávačů screen z mixclipů xD

Link to comment
Share on other sites

znalce ze sebe nedělám to ti jen tak připadá, a jestli mě tu vydíš poprví tak to je tvoje mínus ja nemám zapotřebí se předvádět a dávat o sobě vědět už hezkou dobu to tu sleduju a koukám že se to furt víc a víc tady podobá pawnoboxu za dob Jakuba či jak se ten trotl jmenoval :d všichni ze sebe dělaj chytrý a tich pár vyjímek ignorujou a nadávaj jim a když už je to moderator tak jim lezou doprdele

Link to comment
Share on other sites

Nepáči sa mi ten tenučký červený stroke okolo pár objektov. Podľa mňa sa to tam vôbec nehodí.. mal by si vymyslieť niečo efektívnejšie. + menu - úplny hnus..ako nič v zlom, ale toto zvládne každý amatér.

a ešte sa mi nepáčia tie kategórie ako sú tam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...