Jump to content

[Design] Gaming Theme by Webster


Guest vlk0061

Recommended Posts

Ahojte. Dokončil som ďalší vzhľad.

 

Info:

Čas: asi 3-5 hodín (nerobil som v kuse)

Program: Adobe PS CS3

Odkaz: TU

UPDATE: číslo 1

 

!!!Body aj komentár!!! Ďakujem

 

Slovné spojenia prosím vynechajte budem ich brať ako SPAM!

//Som zabudol nepíšte len bodové hodnotenia

Link to comment
Share on other sites

9.5/10
1/100 :wave:
=SPAM
paci sa my to cele 9/10 (farby' date=' text...)[/quote'] Ďakujem
Nepáči sa mi to :) Proste sa mi to nepáči moc prehľadné tá farba modrá (ktorú mám trochu rád) to zachránila a preto dávam 0,1/10
Keby my napíšeš čo sa ti na tom nepáči, by si my pomohol.
Link to comment
Share on other sites

Tak ti to rozpíšem :

 

Header

Header je taký divný , chápem že je to efekt tá postava 2x ale moc sa to tam nehodí dal by som to inak . Keď je to Game mohol si tam dať viac hier nie len CSko a GTA

Shoutbox

Tak ten je horzný!!! Taký tenký shoutbox som ešte nevidel joj ! Strach a hrôza

Menu

Ako som spomínal tak tie "capmainy" na paneloch sú pekné páči sa mi takáto modrá takže za ne máš tie aké také body . Je to pekné tie panely

Uživateľský Panel

Takže ten je opäť taký chudý a to není moc pekné ale není dobrý

Priesvitnosť

No nemuselo to byť priesvitné no čo už

Výsledok

0,5/10

Link to comment
Share on other sites

9.5/10
1/100 :wave:
=SPAM
paci sa my to cele 9/10 (farby' date=' text...)[/quote'] Ďakujem
Nepáči sa mi to :) Proste sa mi to nepáči moc prehľadné tá farba modrá (ktorú mám trochu rád) to zachránila a preto dávam 0,1/10
Keby my napíšeš čo sa ti na tom nepáči, by si my pomohol.

 

Pokud mé hodnocení je spam tak tu spamuje celé forum :)

Link to comment
Share on other sites

Tak ti to rozpíšem :

 

Header

Header je taký divný , chápem že je to efekt tá postava 2x ale moc sa to tam nehodí dal by som to inak . Keď je to Game mohol si tam dať viac hier nie len CSko a GTA

Shoutbox

Tak ten je horzný!!! Taký tenký shoutbox som ešte nevidel joj ! Strach a hrôza

Menu

Ako som spomínal tak tie "capmainy" na paneloch sú pekné páči sa mi takáto modrá takže za ne máš tie aké také body . Je to pekné tie panely

Uživateľský Panel

Takže ten je opäť taký chudý a to není moc pekné ale není dobrý

Priesvitnosť

No nemuselo to byť priesvitné no čo už

Výsledok

0,5/10

 

Ďakujem. A tam nieje žiadna priesvitnosť ;)

 

//sry za spoiler, ale bolo by dlhý príspevok ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

:sick: o ničem a ty vodoznaky no comment , to kdyby chtěl někdo ukrást a nakodovat tak je mantálně postížený ... navíc to ani nemáš kvalitně sestavené části ti vyčnívají za línie ... vidím tam jen pár panelu (přechodu) a header nic víc Odfláknuté

Link to comment
Share on other sites

:sick: o ničem a ty vodoznaky no comment , to kdyby chtěl někdo ukrást a nakodovat tak je mantálně postížený ... navíc to ani nemáš kvalitně sestavené části ti vyčnívají za línie ... vidím tam jen pár panelu (přechodu) a header nic víc

 

 

Nechci ma prosím ťa nasrať na večer! A z čoho asi má byť design zostavený z pieskoviska? K vyčnievajúci častiam viem o nich, ale nechcelo sa my fotku až znovu nahrádzať a upínať. ;)

Link to comment
Share on other sites

A ten prostředek je na zblití, jak můžeš mít nad zakulaceným titlem background vyčnívající a v dolním zakončení ti background pokračuje? Však jeto hnusné,jen pár ikonek stažených a přechodů v PS nic víc tam nevidím,a pokud jsi líný předělat obrázek do normální podoby i když víš o chybách tak to je reprezentace jak pojď na mě s bramborou.

Link to comment
Share on other sites

User info panel je podľa mňa dosť stlačený a má malý priestor.

New articles sa mi zdá dosť zbytočné..načo?

Navigácia je príliš široká - uberá priestor hlavne shoutboxu (je úzky).

Link to comment
Share on other sites

A ten prostředek je na zblití, jak můžeš mít nad zakulaceným titlem background vyčnívající a v dolním zakončení ti background pokračuje? Však jeto hnusné,jen pár ikonek stažených a přechodů v PS nic víc tam nevidím,a pokud jsi líný předělat obrázek do normální podoby i když víš o chybách tak to je reprezentace jak pojď na mě s bramborou.

 

Ja len čakám na viac príspevkov, aby som mohol spraviť update.

 

User info panel je podľa mňa dosť stlačený a má malý priestor.

New articles sa mi zdá dosť zbytočné..načo?

Navigácia je príliš široká - uberá priestor hlavne shoutboxu (je úzky).

 

Ď. K tomu SB To by malo byť doriešené pri kódovaní, predsa len je rozdiel v PSD a v kóde, či? :rap2: :rap2:

//e: a ešte namiesto tých článkov by sa dalo dať aj niečo iné.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE číslo 1

 

No, vidím, že si si dal poradiť.

A ak môžem teraz niečo k tomu povedať..osobne ja by som určite nedával už do User info panelu "Členovia" a "Avatar Galéria" . Tá avatar galeria by mohla byť zakomponovaná pri úprave profilu (čiže tam, kde sa vkladá avatar, pod tým by bolo napríklad: môžte využiť aj našu možnosť - vybrať si avatar! .. Chňápeš?

A miesto "New articles" by si mohol vymyslieť niečo iné.. je to zbytočné..

To je k tomu asi všetko..možno ešte shoutbox by som dal o niečo širší a navigáciu užšiu (predsalen, keď je menšie písmo na navigácii, problém s priestorom by bol vyriešený ;) )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...