Jump to content

[ GM ] HeroMode


Aberon

Recommended Posts

Tak jelikož jsem dodělával PartyLand, a pochopil jsem že na další rpg nebude populace a bude to pouhá stráta času, tak jsem se rozhodl po delší době udělat mód "HeroMode", je to něco jako v CS 1.6 - SuperHero , napodobený do SA:MP, myslím si že ješče nikdo neměl nápad na tento mód, tak se ho pokusím uskutečnit, podle toho všeho nebude složitej aspoň pro mě, udělaj mi problémy pouze mapky, beru všechny lidi co by se chtěli přidat do vývoje, ae aspoň s rozumem, dál dávám popis:

 

HeroMode:

 

Bude obsahovat mise:

 

Doručit zásilku

Dostat se do určité místnosti

Odpálit bombu v určitý zóně

 

Hera:

0.Level: Normal - Žádné příkazy a pod.

1.Level: Warrior - o 20hp víc

2.Level: HeadHunter - +20hp + Víc zbraní

3.Level: SpeedMan - +20hp Pomocí klávesy může se přesouvat rychleji (prostě ho to hodí do předu, ae bude nastavený tak že nebude tím spamovat (timer))

4.Level: FlyMan - +20hp Může skákat vysoko, i někam vyskočit (stejně jako u SpeedMana timer)

5.Level: FreezMan - +50hp Může jednou za 3 minuty zamražovat hráče (po odmražení bude jako nastydlej a bude se mu ubírat -5hp)

6.Level: FireMan - +55hp Může jednou za 3 minuty podpalovat hráče (explozí, timer taky bude)

7.Level: Assaulter - +80hp a víc zbraní a munice

8.Level: Skiller - +80hp + 10 armour má možnost ubrat všem hráčům 50hp co je vedle něj v blízkosti 10 metrů)

9.Level: Heaver - +90hp + 10 armour má možnost fláknout všechny hráče vedle sebe a dotyčný odletí od něj (animace + timer)

10.Level: Captain - +95hp (má 195) + 20 armour víc zbraní a munice + speed jak u speedmana

11.Level: Boss - +100 (200) + 30 armour a má možnost se schovat na radaru

12.Level: King - +100 (200) + 50 armour může zabít jednoho hráče v blízkosti 10m (timer + animace)

 

Taky budou 2 teamy ( název ješče nevím :d )

 

Byl bych rád kdyby se nápad líbil a někdo by se ke mě v tom přidal, neni to nic složitýho myslím si že by to vzládlo víc lidí, tak uvidím :)

 

( u všeho jsem myslel z timerem, a je to z experience )

Doufám že to zrealizuju a budu mít to trpení, chtěl bych vidět i komentáře :).

Link to comment
Share on other sites

NoXieroN ty máš nápady na samé dobré módy! PartyLand, teraz toto... no keď to dokončíš určite prídem zahrať :):v:

 

-- čtv 25. lis 2010 21:21:41 --

 

A ešte 10/10 skvelé ;):clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

NoXieroN ty máš nápady na samé dobré módy! PartyLand, teraz toto... no keď to dokončíš určite prídem zahrať :):v:

 

h dík :) ae partyland, vše jsem udělal zombie i drogy, i víc povolání, ae žádná návštěvnost nic, tak v 90% jsem s tím skončil :)

Link to comment
Share on other sites

NoXieroN ty máš nápady na samé dobré módy! PartyLand, teraz toto... no keď to dokončíš určite prídem zahrať :):v:

 

h dík :) ae partyland, vše jsem udělal zombie i drogy, i víc povolání, ae žádná návštěvnost nic, tak v 90% jsem s tím skončil :)

škoda chodil by som tam "monkey"

Link to comment
Share on other sites

podle mě to vypadá celkem cool i když bych to zvládl sám kdybych nebyl línej :d počkám si na výsledek

 

jn neni to složitý :d je to jednoduchý, len hodně práce, občas jsem taky línej tak doufám že ta lenost mě nezatrhne :d

 

-- čtv 25. lis 2010 21:32:17 --

 

NoXieroN ty máš nápady na samé dobré módy! PartyLand, teraz toto... no keď to dokončíš určite prídem zahrať :):v:

 

h dík :) ae partyland, vše jsem udělal zombie i drogy, i víc povolání, ae žádná návštěvnost nic, tak v 90% jsem s tím skončil :)

škoda chodil by som tam "monkey"

 

mód v 90% je u mě v statusu (to je ten server) ten zbytek 10% jsou povolání a mise... (ty co tam chyběj)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...