Jump to content

[Grafika] Vánoční header ( Drift-Club.eu )


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Ted je barva lepší ale font je upně na nic.. Celej header je pakatel hnusnej.. Kdybys tam dal jiný obrázky bylo by to lepší.

 

PS: Hodnotil jsem pouze header, ale když si tam napsal, že to na stránkách vypadá líp tak když to tam dáš tak to musí trochu ladit ne?!

Link to comment
Share on other sites

Ted je barva lepší ale font je upně na nic.. Celej header je pakatel hnusnej.. Kdybys tam dal jiný obrázky bylo by to lepší.

 

PS: Hodnotil jsem pouze header, ale když si tam napsal, že to na stránkách vypadá líp tak když to tam dáš tak to musí trochu ladit ne?!

Jn to máš pravdu, sry moje chyba :d

Link to comment
Share on other sites

Můžu mít technickou otázku? Proč jsi to dělal do formátu .PNG? Nebo mi řekni jaký důvod tě vedl k tomu, aby to bylo v .PNG formátu. Děkuji předem za vysvětlení.

Vysvětlení ti dám takové, že .PNG používám furt, pokud zrovna teda nedělám animace to bych dal .GIF, ale pokud narážíš na to, že bych měl používat .JPG, tak díky ale ne, protože pro mě je .PNG lepší kvůly tomu, že se tam dá udělat průhledné pozadí, což u .JPG ne ;)

Nemusíš mi vysvětlovat, co umí .PNG a co .JPG :) Jde tu o princip, že nechápu proč jsi dal v první variantě header .png? Řekni mi, co tam je průhledného? Myslíš ten kousíček v rohu, kterej je normálně černej? Tak proč ho nezaděláš černě, a neuložíš jako normální .JPG? Měl by sis přečíst výhody .JPG před .PNG. Protože pokud není nutné používat .PNG, vždy to ulož do .JPG, protože nevidím ani důvod proč ne. V tomto případě je .PNG zcela zbytečné a moc velké. Je to prostě hloupost to tak dělat. To je jen moje připomínka k tomu, jinak ta práce stojí zaprd.

Link to comment
Share on other sites

Takže.. Vim, že sem chtěl od vás ohodnotit header a taky vám za to děkuji, ale chtěl bych vidět jak by takový to header udělal třeba Ingnition a Red beanie.. Maji velkou hubu keců, ale ať si skusí udělat Vánoční header pro Counter-Strike 1.6 portál.. Teď samy řekněte.. Furt jim jen lezete do zadku a proč? Protože si vždy najdou nějaký důvod na kritiku? Já bych teda nelezl do zadku někomu kdo tu nedal ani 1 práci na ukázku.. Teď nic proti vám dvoum, ale dokud neukážete svoje práce, tak by jste neměli ty ostatní ani hodnotit.. Teď už vidím dopředu, jak některé vlezlo prdelky hned budou řikat, že oni nic ukazovat nemusí atd. Ale některerejm do doufám docvakne a budou při mně...

Link to comment
Share on other sites

dej mi chvilku než mi cvakne nápad a udělám ti vánoční header na ten tvůj radoby cs 1.6 portál ;) když ti tak vadí kritika kterou si sám chtěl tak ti vyhovim ale pak si to budeš muset u sebe v hlavě srovnat do pořádku :d;)

Link to comment
Share on other sites

dej mi chvilku než mi cvakne nápad a udělám ti vánoční header na ten tvůj radoby cs 1.6 portál ;) když ti tak vadí kritika kterou si sám chtěl tak ti vyhovim ale pak si to budeš muset u sebe v hlavě srovnat do pořádku :d;)

Já tu kritiku unášim, ale nějak nepřekousnu to, že mi někdo hodnotí, když sem ani neviděl jeho práci.. Daw3 je v pohodě.. S nim sem měl Gaming a je tu plno jeho prací..

Link to comment
Share on other sites

Takže.. Vim, že sem chtěl od vás ohodnotit header a taky vám za to děkuji, ale chtěl bych vidět jak by takový to header udělal třeba Ingnition a Red beanie.. Maji velkou hubu keců, ale ať si skusí udělat Vánoční header pro Counter-Strike 1.6 portál.. Teď samy řekněte.. Furt jim jen lezete do zadku a proč? Protože si vždy najdou nějaký důvod na kritiku? Já bych teda nelezl do zadku někomu kdo tu nedal ani 1 práci na ukázku.. Teď nic proti vám dvoum, ale dokud neukážete svoje práce, tak by jste neměli ty ostatní ani hodnotit.. Teď už vidím dopředu, jak některé vlezlo prdelky hned budou řikat, že oni nic ukazovat nemusí atd. Ale některerejm do doufám docvakne a budou při mně...

Já jsem tu jednu svoji práci prezentoval, jak myslíš že to dopadlo :) Každopádně si ji tu můžeš najít. A každý schopný tu na foru najde moji práci třeba i v mém profilu tady. Tohle je práce hnus, a kdybych to měl dělat já tak bych to rozhodně neudělal tak jako ty. Naštěstí takovýhle věci já dělat nemusím, a proto ani dělat nebudu.

 

Je potřeba rozlišit hubu plnou keců která tomu nějakým způsobem rozumí, a hubu plnou keců která mele opravdu sračky.

 

S tebou jsem Roni skončil už od doby, co jsem sem přišel a to stále trvá.

Link to comment
Share on other sites

Takže.. Vim, že sem chtěl od vás ohodnotit header a taky vám za to děkuji, ale chtěl bych vidět jak by takový to header udělal třeba Ingnition a Red beanie.. Maji velkou hubu keců, ale ať si skusí udělat Vánoční header pro Counter-Strike 1.6 portál.. Teď samy řekněte.. Furt jim jen lezete do zadku a proč? Protože si vždy najdou nějaký důvod na kritiku? Já bych teda nelezl do zadku někomu kdo tu nedal ani 1 práci na ukázku.. Teď nic proti vám dvoum, ale dokud neukážete svoje práce, tak by jste neměli ty ostatní ani hodnotit.. Teď už vidím dopředu, jak některé vlezlo prdelky hned budou řikat, že oni nic ukazovat nemusí atd. Ale některerejm do doufám docvakne a budou při mně...

Já jsem tu jednu svoji práci prezentoval, jak myslíš že to dopadlo :) Každopádně si ji tu můžeš najít. A každý schopný tu na foru najde moji práci třeba i v mém profilu tady. Tohle je práce hnus, a kdybych to měl dělat já tak bych to rozhodně neudělal tak jako ty. Naštěstí takovýhle věci já dělat nemusím, a proto ani dělat nebudu.

 

Je potřeba rozlišit hubu plnou keců která tomu nějakým způsobem rozumí, a hubu plnou keců která mele opravdu sračky.

 

S tebou jsem Roni skončil už od doby, co jsem sem přišel a to stále trvá.

Tvé práce v podpisu? Myslíš tím ten tvůj web? :d :D :d sry ale to by tu dokázal každý kdo ma PS 5 minut a také koukni na Red Beanie ten udělá header, aby dokázal, že to umí, ale co ty? Ty se bojíš, že by byl ještě horší než ten můj? Nebo čeho se bojíš? Tako ho udělej ne? Když si tak super grafik..

Link to comment
Share on other sites

Tvé práce v podpisu? Myslíš tím ten tvůj web? :d :D :d sry ale to by tu dokázal každý kdo ma PS 5 minut a také koukni na Red Beanie ten udělá header, aby dokázal, že to umí, ale co ty? Ty se bojíš, že by byl ještě horší než ten můj? Nebo čeho se bojíš? Tako ho udělej ne? Když si tak super grafik..

Ne, moji osobní stránku která ještě není udělaná opravdu nemyslím. Mám daleko lepší věci napráci, než tady dokazovat něco chudákovy jako jsi ty :)

 

Pokud se ptáš, co mám napraci lepšího než ti tu dělat nesmyslný header? :)

Tak třeba: DreamHack, Project Pandora, Cyber Sports, a4media, SAM clan, NecroRaisers, Soul-Aion, ClanClub a můžu pokračovat dál a dál.

 

Opravdu na tyhle tvoje žvásty nemám čas :)

 

Aloha, ty můj věčný otroku =)

Link to comment
Share on other sites

Tvé práce v podpisu? Myslíš tím ten tvůj web? :d :D :d sry ale to by tu dokázal každý kdo ma PS 5 minut a také koukni na Red Beanie ten udělá header, aby dokázal, že to umí, ale co ty? Ty se bojíš, že by byl ještě horší než ten můj? Nebo čeho se bojíš? Tako ho udělej ne? Když si tak super grafik..

Ne, moji osobní stránku která ještě není udělaná opravdu nemyslím. Mám daleko lepší věci napráci, než tady dokazovat něco chudákovy jako jsi ty :)

 

Pokud se ptáš, co mám napraci lepšího než ti tu dělat nesmyslný header? :)

Tak třeba: DreamHack, Project Pandora, Cyber Sports, a4media, SAM clan, NecroRaisers, Soul-Aion, ClanClub a můžu pokračovat dál a dál.

 

Opravdu na tyhle tvoje žvásty nemám čas :)

 

Aloha, ty můj věčný otroku =)

Když nemáš čas na header, který by si měl ty "zkušený grafik" za 10 minut, tak co děláš tu na forum? Když nemáš tolik času..

Link to comment
Share on other sites

Tvé práce v podpisu? Myslíš tím ten tvůj web? :d :D :d sry ale to by tu dokázal každý kdo ma PS 5 minut a také koukni na Red Beanie ten udělá header, aby dokázal, že to umí, ale co ty? Ty se bojíš, že by byl ještě horší než ten můj? Nebo čeho se bojíš? Tako ho udělej ne? Když si tak super grafik..

Ne, moji osobní stránku která ještě není udělaná opravdu nemyslím. Mám daleko lepší věci napráci, než tady dokazovat něco chudákovy jako jsi ty :)

 

Pokud se ptáš, co mám napraci lepšího než ti tu dělat nesmyslný header? :)

Tak třeba: DreamHack, Project Pandora, Cyber Sports, a4media, SAM clan, NecroRaisers, Soul-Aion, ClanClub a můžu pokračovat dál a dál.

 

Opravdu na tyhle tvoje žvásty nemám čas :)

 

Aloha, ty můj věčný otroku =)

 

bez urazky ale zatial som tu ani jeden tvoj projekt nevidel

Link to comment
Share on other sites

Když nemáš čas na header, který by si měl ty "zkušený grafik" za 10 minut, tak co děláš tu na forum? Když nemáš tolik času..

Výborně, koukám že jsem tě dostal do sitace, ve které už nevíš jak dál.

Jsem rád :) Psaní a hodnocení mě opravdu nezabere tolik času, jako něco dělat. A popravdě, ten tvůj hnus bych měl dřív jak za 10 minut ale to samozřejmě nechcem. Nebo snad jo? :) Takže pokud někdy chceš udělat něco pořádnýho, za 10 minut to rozhodně nebude :)

 

Tak, a ještě máš něco na srdci? :) Nebo si snad myslíš, že práci kterou mám jsem si snad vymyslel, že se tak blbě ptáš :) A vůbec, dělej si tu OTčka, já nebudu ten vůl co bude plakat že dostal VAR :)

 

PS: pro ostatní, říkám že tu moje jedna práce je. Hledejte si, aneb jak to říkáte ostatním lidem kteří se na něco ptají :) A tyrane, v jakých webech? Psal jsem práci, a ne že jsem tam dělal design nebo web. Ale to máš jedno, ty to stejně nepochopíš.

 

A vůbec, nevím proč vám, největším dementům na celém foru mám vůbec něco vysvětlovat. Mějte se :)

Link to comment
Share on other sites

ignitione a proč ani v jednom webu není uvedeno,že si ten design dělal ty ? Pokaždý je tam někdo jiný ,to je smůly to je smůly

Docela good postřeh.. A Ingnitione doufám, že nám tu nebudeš tvrdit, že na každý projekt si měníš Nick nebo i dokonce Jméno :d :D

 

Edit: Tak proč si psal, že to jsou tvoje projekty? Co si na tom dělal když ne coding ani grafiku? Čumel si na to jak se to vyvíji? Tomu říkáš práce? :d :D A mimochodem tvojí práci může každý hledat, ale nenajdu pač tu neni :d

Link to comment
Share on other sites

A vůbec, nevím proč vám, největším dementům na celém foru mám vůbec něco vysvětlovat. Mějte se :)

 

Ak nechces vysvetlovat tak ani nekritizuj :d

Beru tě za slovo a jsme u toho co sem už řekl.. Proč oni kritzují, když tu nemají ani 1 práci? Protože jen machrujou.. Uvěřim, že něco umí, až to něco předvedou..

Link to comment
Share on other sites

A tyrane, v jakých webech? Psal jsem práci, a ne že jsem tam dělal design nebo web. Ale to máš jedno, ty to stejně nepochopíš.

 

A vůbec, nevím proč vám, největším dementům na celém foru mám vůbec něco vysvětlovat. Mějte se :)

a dál??????? měl by sis jít schladit hlavu,nebo si zkus vyhonit ego jinde :shifty: tady si mě akorát přesvědčil,že nevíš co píšeš :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...