Jump to content

[Design] Moje Portfolio


Guest Ezio

Recommended Posts

Portfolio


Ahojte spravil som v PSku portfolio a chcem od vás Hodnotenie

Doba Práce : 30 minút (najviac zabralo písanie :d)

Použité Programy Adobe Photoshop CS3

Hodnotenie - x/10

 

ncd2b4tujs7rpfeg4g2.png

 

 

Or TU

 

Hodnoťte :)

Link to comment
Share on other sites

Pozadi: Jsi si doma vyfotil zem, ne ? Nehodi se k tomu "designu" moc


Barva: Ta hneda barva strasne, ale opravdu strasne razi do oci, chvilu jsem se dival a boli me oci.


Text: K tem "obdelnickum" se vubec nehodi.


Hodnoceni: Prace na par minut, radim smazat a vyhrat si s tym. Rozvrzeni webu neni spatne (originalni) to muzes nechat.

Link to comment
Share on other sites

dojem.png

Příšerný, hrozný, zastrašující, znásilňující a přeplácaný. Všude stejný písmo to je vražda! Pozadí je hrozné, nepoužívej každou blbost, na kterou v PS narazíš. Opravdu se to tam nehodí.

 

logo.png

Tady se nemá co řešit.

 

header.png

Ta příšerná tuška to nezachrání, je to hrozné, suché, nezáživné a strácí se to tam.

 

menu.png

Hrůza, je naprosto o ničem a není ani vycentrovaný. To opravdu nemyslíš vážně :)

 

obsah.png

Zase o ničem. Jenom hozená tabulka a text v tom. Nepřehledný a obrovský pro slepce. Je to hrůza.

 

footer.png

Ten to totálně dorazil. Je hrozný.

 

verdikt.png

O/1O - Je to vážně hrozné. Stránka tak před 10 lety. Ne dneska. Tohle je vážně jenom naházené, nic víc. Tohle zvládne opravdu každý během chvilky. Pozadí je špatně zvolené, barva je taky strašná, tabulka, menu, logo, header, patička hrůza. Bez smyslu, bez nápadu. Tady ti žádný řešení neporadím. Jediný co ti povím, je celé tohle smazat a začít od začátku. A jak už jsem tu jednou psal, zkus se podívat na nějaké kvalitní práce třeba na deviantartu. Získáš tam určitě inspiraci a určitě z toho neuděláš takového strašáka.

Link to comment
Share on other sites

hodnoceni.jpg

Úplně přeskočím všechny ty kategorie co zde často kritizuji a přejdu hned na hodnocení.

Tohle je opravdu žalostné. Vy "začátečníci", kteří nemáte ani páru o tom co je to grafika cpete font, který máte v logotypu do menu obsahu footeru a všeho co je na stránce. Největší chyba a už jen tím nemůže být design hodnocen lépe jak 0/10. Je to jedna z nejhorších prací co jsem viděl. Není zde vůbec náznak citu či nějakého umu v grafice. Je to otřesný, jak řekl Ingnition.

 

rada_nad_zlato.jpg

Už sem prosím nedávej žádné své práce, sekni s grafikou a strč si hlavu do svěráku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...