Jump to content

[FREE] SampHost


EmbinaCZ

Recommended Posts

Tak vám tu přinaším Další Free hosting neni to ovšem Pípni ale VPS od xel no popravdě nemam dosti Času protože se učím takže sem tam nahrál Bloodmanovu adminku na práci mi pomáhal [other]Killer :) zato velmy děkuju tak kdo si chce objednávejte

 

http://WWW.SAMPHOST.G6.CZ

Link to comment
Share on other sites

Ten tvůj slogan je příšernej, a možná by byl atraktivní před 30 lety. Dneska? Blaf a ještě k tomu nepravdivej.

 

A k tomu tvému rádoby "logu" je ten pták vážně výsměch, aneb pipni to není ale proč tam toho ptáka taky nedám :)

Link to comment
Share on other sites

Zkoušel jsem si objednat server. Ok. Ale ten config... nevím co po mě chce. Překračuju povolenou délku znaků. Heh. Ačkoliv tam nic nenapíšu. Zapli jste server, nezapl se... Nefunguje nic, to je opravdu hosting...

Link to comment
Share on other sites

Ten tvůj slogan je příšernej, a možná by byl atraktivní před 30 lety. Dneska? Blaf a ještě k tomu nepravdivej.

 

A k tomu tvému rádoby "logu" je ten pták vážně výsměch, aneb pipni to není ale proč tam toho ptáka taky nedám :)

 

Nikdo se te neptal na slogan a ani na grafiku :-D

 

Ted k hostingu obycejny jako vsechny free ;)

Link to comment
Share on other sites

Budu muset Killerovy napsat :d ten natom dělá na webu+admince ja skoro tomu ani nerozumím :d

To je úžasný, máš hosting a nerozumíš vůbec ničemu. Tak k čemu jsi ho proboha dělal? Aby jsi mohl chodit na svůj prázdný RZE server a machrovat sám sobě, že máš hosting?

 

Protože jinak nechápu, proč si ten hosting dělal. Ale je mi to jedno, já nebudu tady spamovat.

 

Předpokládám že ani killer tomu pořádně nerozumí, takže vážně to je úžasný...

Link to comment
Share on other sites

Prej novy ten hosting existuje uz asi rok :lol:

 

 

 

Chvili sem tam mel server furt to padalo

 

-- ned 14. lis 2010 17:02:38 --

 

Ne to neni ten hosting...

Tractore zmen si url.Takhle blokujes jiny hosting se stejnou URL "lol"

Link to comment
Share on other sites

Budu muset Killerovy napsat :d ten natom dělá na webu+admince ja skoro tomu ani nerozumím :d

To je úžasný, máš hosting a nerozumíš vůbec ničemu. Tak k čemu jsi ho proboha dělal? Aby jsi mohl chodit na svůj prázdný RZE server a machrovat sám sobě, že máš hosting?

 

Protože jinak nechápu, proč si ten hosting dělal. Ale je mi to jedno, já nebudu tady spamovat.

 

Předpokládám že ani killer tomu pořádně nerozumí, takže vážně to je úžasný...

 

pat a mat si řekli že udělaj hosting a tamtadááááá tady to máš :d

Link to comment
Share on other sites

mohli bi ste uz niekto spravit aj hosting na ktorom sa kupuju serveri kedze je dost free a stoja za ho*no tak bi ste mohli spravit aj nejaky ktory je kvalitny... sice samp uz nehravam ale niektorim sa to bude viac hodit... a ak to tu bolo tak prepacte necital som prispevky co su tu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...