Jump to content

(Graphic) Hosting Theme


HackerxD

Recommended Posts

Já bych rád nejen pro HackerxD, ale i pro ostatní upřesnil proč jsem nedal více a nikdy jsem nedal 10/10. A proto bych zde udělal menší tabulku hodnocení.

 

0/10 - Není design

1/10 - Není design, ale dobrej pokus

2/10 - Je design, ale hnus

3/10 - Docela dobrý design, ale nedal bych si ho na web

4/10 - Celkem pěkný design

5/10 - Opravdu pěkný design, pravděpodobně ten dotyčný grafice min. trochu rozumí

6/10 - Nádherný design - dal bych si ho na web

7/10 - Maximum mých prací

8/10 - o_O Hustota aneb vysemenění

9/10 - Práce nejznámějších světovích designerů

10/10 - Jsem ještě neviděl.

 

Vy, kteří hodnotíte jakoukoliv práci rozmyslete si to dobře. Když dáte 10/10 automaticky souhlasíte s tím, že níc lepšího na světě není. To není dobré hodnocení. Zkuste si z téhle tabulky něco odnést. ;)

moja rec ;)

 

 

Daw3 hele to hodnocení děláte podle toho jestli ten design je podle nějakých grafických pravidel (pokud jsou) nebo podle toho jestli se ti líbí nebo ne. Protože třeba některé designy se třeba 50 negrafikům líbí (prostě jen koncovej uživatel co bude stránky prolejzat a nerozumí webdesignu) a jeden grafik napíše že je to hnus.

ale to je pic***** vies dobry grafici vedia najlepsie co je dobre a co je zle a co je az prilis zle

Link to comment
Share on other sites

Daw3 hele to hodnocení děláte podle toho jestli ten design je podle nějakých grafických pravidel (pokud jsou) nebo podle toho jestli se ti líbí nebo ne. Protože třeba některé designy se třeba 50 negrafikům líbí (prostě jen koncovej uživatel co bude stránky prolejzat a nerozumí webdesignu) a jeden grafik napíše že je to hnus.

Já to dělám podle sebe. Pokud vím, tak žádné osnovy pro grafiky nejsou. Ale přece nebudu hodnotit webdesign 10/10 když se mi líbí, ale sám vím, že zdaleka není nejlepší. A také hodnotím podle technik a jiných různých faktoru. Pokud ti člověk udělá nádhernej brush a bude to vypadat opravdu mazecky ohodnítím vzhled 6/10, ale technika kterou použil je pouze brush tak mu dám 0/10 a průměr toho je 3/10. Takže tam 2/10 podle toho jestli ten člověk má navíc atd. Je to vážně spousta faktorů.

Link to comment
Share on other sites

Daw3 je můj ztracený bratr. A nakonec jsme se po několika letech setkali zde, na pawno.cz.

 

Bylo to velmi radostné shledání a jsem za něj rád.

 

PS: Minimálně jednou jsem zde dal hodnocení 5/1O :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...