Jump to content

[MOD] Truck Mod


Guest Punkevník

Recommended Posts

Dobré, ale zdá se mi podle screenů, že to není vyrovanené. Aut modré barvy je tam převážně méně něž těch posledních žlutočervených.

Link to comment
Share on other sites

mxco[":lhfoc1tw]Dobré, ale zdá se mi podle screenů, že to není vyrovanené. Aut modré barvy je tam převážně méně něž těch posledních žlutočervených.

Pravda, ale RS Haul neroztáhneš ;)

Link to comment
Share on other sites

Mmm, ty spawn místa se mi líběj.. ale pochybuju, že to bude lepší než jeden mezinárod. server (sorry za reklamu - TruckMania) .. Než můj mod, to budeš mít lepší určitě :d jelikož už jsem na něm nějak přestal pracovat.. tak to dokonči.. Jinak kdyby si chtěl server, tak rád poskytnu.. piš na ICQ (468369698).

Link to comment
Share on other sites

Ta Truckmania je dobrá, ale má i velikou nevýhodu. Když jseš v LS, tak klidně můžeš dostat zásilku z SF do LS (například), ale mají tam zase hezké mapy.

Když si koupíš lincenci tak můžeš dělat práci jakou chceš.. :) jako náklad.. já už tam hraju tak rok a už sem měl několik baráků, licence všechno mam.. ale ted už tam moc nehraju.. Sorry za OT

Link to comment
Share on other sites

no... môže to biť dobré pekné :) trucky niekedy ma zaujali autobusy xD tak možno tu budem hrávať neni to RP a kamoši si tiež radi zahrajú a dúfam že aj tu s pawno.cz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

S pawnem jsem už dávno skončil, jestli někdo chce, tak tu dám pwn módu + objekty.[attachment=0]truck mod.zip[/attachment]

V módě je pár rozdělaných, ale i hotových věcí.

Link to comment
Share on other sites

S pawnem jsem už dávno skončil, jestli někdo chce, tak tu dám pwn módu + objekty.[attachment=0]truck mod.zip[/attachment]

V módě je pár rozdělaných, ale i hotových věcí.

 

Kdo by to chtěl vyzkoušet, tak ip je 93.185.108.57:7803.

Radši amx .. mod je NICE 1o/1o

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Procházel sem si tvuj mod jako špatny to neni ! ale nikde sem nenašel jak začít misi?

A ty nemovitosti sem taky nenašel

 

-- ned 22. kvě 2011 21:05:55 --

 

HEJ JAK SE ZAČÍNA MISE?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...