Jump to content

[HEADER] Sa - Mp


Guest Punkevník

Recommended Posts

Guest Punkevník

Čaute vytvoril som taký úplne obyčajný header len na oživenie tejto sekcie takže určite čakám hodnotenia 0/10 takže : POZOR NENÍ TO NIČ EXTRA

 

qvro6omoqv74tlftsb3c.jpg

 

SP Styl3r

Link to comment
Share on other sites

Takže název HEADER vubec nesedí protože tohle není ani obrázek je to hnus. Ale to ty víš.. Ale co nechápu a co mě dokáže vytočit je protahování ksichtu orendrovaným postavám. Ty to jako nevidíš!!!? Jak má xicht jak potracená doga.. ?!

0/10 - to jsi ale čekal :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Punkevník
Takže název HEADER vubec nesedí protože tohle není ani obrázek je to hnus. Ale to ty víš.. Ale co nechápu a co mě dokáže vytočit je protahování ksichtu orendrovaným postavám. Ty to jako nevidíš!!!? Jak má xicht jak potracená doga.. ?!

0/10 - to jsi ale čekal :)

jj je to hnus "potracená doga" :d jj je to tak

Link to comment
Share on other sites

Čaute vytvoril som taký úplne obyčajný header len na oživenie tejto sekcie takže určite čakám hodnotenia 0/10 takže : POZOR NENÍ TO NIČ EXTRA

 

 

tak ak to nieje nič extra tak 0/10 :d

Link to comment
Share on other sites

Takže název HEADER vubec nesedí protože tohle není ani obrázek je to hnus. Ale to ty víš.. Ale co nechápu a co mě dokáže vytočit je protahování ksichtu orendrovaným postavám. Ty to jako nevidíš!!!? Jak má xicht jak potracená doga.. ?!

0/10 - to jsi ale čekal :)

jj je to hnus "potracená doga" :d jj je to tak

A proč to sem dáváš když to víš? Jakej to má smysl? Proč protahuješ obrázky na výšku kua?! Co je na tom hezkýho? Obrázek se zvětšuje nebo změnčuje se shiftem! (tzn. rovnoměrně) Tohle už boha nikdo nedělejte nebo chcípnu..

Link to comment
Share on other sites

mmm Co na to říct? tohle je práce kterou nikdo ani ocenit nemůžu, protože tohle je těžkej pod průměr "každýho" grafika, nic těžkýho ani nic složitýho takovou práci člověk zvládne i v malování, přiď, až budeš mít něco lepšího, protože tohle ani za tu známku nestojí...

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

nejde mi do hlavy naco si vobec tento topic zakladal blbost jak hovado zbytocny topic + ten header ti spravim za 10 sekund v skicari 0/10 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...