Jump to content

[HLED�M] Grafik pro SAMP hosting


WebScript

Recommended Posts

Dobrý deň,

chcel by som sa opítať že či niekdo nemá záujem byť grafik na mojom hostingu(zadarmo tvorba jedneho staleho designu), ochvílu bude spoplatnený (za malú sumu). Pre to by som chcel zadarmo grafika, lebo chcel by som mať čo najmenšie výdavky na web, aby hosting bol čo najlacnejší, pravdepodobne bude stáť 65 slotov 1,5€/mesiac. Ak by sa niaky našiel, môj skype je WebScript.Biz mail je [email protected]

 

Ďakujem za každú ponuku

Link to comment
Share on other sites

Zatial dokým zoženiem minimálne 10 zákazníkov ( iba pre to že aby som zbytočne nekupoval veľmy dobrý vps alebo až dedikáč ) a až keď bude tolko že ucítim potrebu kúpiť(dokým vps bude bežať dobre a aj sa:mp servery) ten dedikáč alebo lepšie vps tak ho kúpim... Živ. list nemám lebo ešte ZATIAL nemám 18 , ale môj otec má živ. list. ciže to problém nebude "geek"

Link to comment
Share on other sites

Beztak to položíš po měsíci... A na pipni se slibama žádnýho zákazníka nenajdeš. A to jako budeš podepisovat smlouvu s těma 10 zákazníkama že u tebe musí zůstat celý rok? Protože já ti taky můžu říct, jo budu ti platit ale za měsíc přestanu. A jako potom bude co? Zase VPS přestaneš platit nebo jak si to jako představuješ :d

Link to comment
Share on other sites

Beztak to položíš po měsíci... A na pipni se slibama žádnýho zákazníka nenajdeš. A to jako budeš podepisovat smlouvu s těma 10 zákazníkama že u tebe musí zůstat celý rok? Protože já ti taky můžu říct, jo budu ti platit ale za měsíc přestanu. A jako potom bude co? Zase VPS přestaneš platit nebo jak si to jako představuješ :d

pockaj teraz koho myslis ? :d

Link to comment
Share on other sites

Ako mám ukázať keď mi ho ešte nedali? Keby som ho mal už aj prístup tak už je hosting spustený, a nemám ho preto lebo mi na moju objednávku odpovedali že až od 8-9.10.2010 budú mať priestor, a mne ešte neodpísali keď som im poslal list s SK do CZ

Nie IngnitionCZ , ak zoženiem tolko aby som potreboval lepšie vps, tak ho kúpim... a ak odídu, tak budem platiť za vps, ale zároveň budem zhánať nový zákazníkov, a keď ich bude 30, tak sami budú odporúčať, lebo ja chcem mať kvalitný hosting, a nie že ako niektorý hosting sa spoliehať že polka serverov nedosiahne ani 25 ludi naraz online, objednaju si 65 slotovy server, tak im 65 hračov unesie server

//STOP OFFTOPIC prosím, toto je topic o hladaní grafika a nie diskutovanie čo by som spravil ak sa stane to čo sa môže ale nemusí stať za týždeň

Link to comment
Share on other sites

Jn to by byla náplast na všechno.. bud 2 CS servery Public a CW/TG nebo COD4 =)

 

-- ned 10. říj 2010 19:36:43 --

 

killer":1cj16k43]
Když mi dáš 4 servery s 50 sloty tak ti design udělám ;)

:o:d to chces niako vela ja by som potreboval tiez grafika dam ti jeden server s 500 slotmi a 20 npc :d

Já chci vela??? Na co server s 500 sloty když tam nebude ani 50 lidí online :d BTW.: Za design na hosting minimálně 2000,- 2500,- a to minimálně.. =)

Link to comment
Share on other sites

Jn to by byla náplast na všechno.. bud 2 CS servery Public a CW/TG

Já chci vela??? Na co server s 500 sloty když tam nebude ani 50 lidí online :d BTW.: Za design na hosting minimálně 2000,- 2500,- a to minimálně.. =)

ale ja nechcem design ja mam od mafikesa :):d ja ti davam iba kamaratsku ponuku :d :D

Link to comment
Share on other sites

killer":iehwzur2]
Jn to by byla náplast na všechno.. bud 2 CS servery Public a CW/TG

Já chci vela??? Na co server s 500 sloty když tam nebude ani 50 lidí online :d BTW.: Za design na hosting minimálně 2000,- 2500,- a to minimálně.. =)

ale ja nechcem design ja mam od mafikesa :):d ja ti davam iba kamaratsku ponuku :d :D

No to se nedá odmítnout.. ale ozvu se ti kolem prosince možná dřív.. ještě sem něco napíšu o projektu co plánuju ale až se to trochu pohne.. =)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...