Jump to content

[G1] Návrát


Exe_R

Recommended Posts

Zdravím. Po dlouhé době kdy byl Gamer 1 jestě jako Game Portál neaktivní se vrací zpět jako G1 Gaming (Klan pro více her). Píšu to tu jen pro to, aby se trocha web zviditelnil a zároveň bych chtěl někoho naverbovat.

 

• Web zůstává stále stejní http://gamer1.eu (bez www).

• Hledáme STEAM hráče do CS 1.6

• Hledáme hráče do sekcí SWAT (CL davidekpc) a TM

• Hledáme někoho kdo by si chtěl rozjet novou sekci a dotáhnout jí co nejdál

 

 

K webu.. Jelikož majitel/člen týmu portálu uniquess.cz (fofik) je zasranej podvodník web stále není nakódován. Mám ho zatím pouze v psd. Tak sháním kódera ale asi koupím.

 

Děkuji že nebudete spamovat a držet se tématu.

Link to comment
Share on other sites

Roni tebe pry don už nabral a hned prej turnaj jdete :) jen tak dál...

Venome tobě jsem napsal na skype

 

Kdyby jste se chtěli někdo ujmout Call Of Duty 4 sekce rád to podpořím jelikož česká scéna vypadá velmi špatně. Opět podmínka STEAM.

 

děkuji všem.

Link to comment
Share on other sites

Roni tebe pry don už nabral a hned prej turnaj jdete :) jen tak dál...

Venome tobě jsem napsal na skype

 

Kdyby jste se chtěli někdo ujmout Call Of Duty 4 sekce rád to podpořím jelikož česká scéna vypadá velmi špatně. Opět podmínka STEAM.

 

děkuji všem.

 

Jo ja by som chcel aby bolo aj CoD4 a aj CoD6 :)

Link to comment
Share on other sites

Roni tebe pry don už nabral a hned prej turnaj jdete :) jen tak dál...

Venome tobě jsem napsal na skype

 

Kdyby jste se chtěli někdo ujmout Call Of Duty 4 sekce rád to podpořím jelikož česká scéna vypadá velmi špatně. Opět podmínka STEAM.

 

děkuji všem.

Já do klanu nešel jen s nim du do soutěže..

Link to comment
Share on other sites

nebudu potože ja CS nehraju.. Ja ten gaming založil a starám se o to.. ted hledám lidi do managmantu starší protože když se řekne gaming kterej ma v managmentu 13leté "děcko" tak budem za lamy i když by jsme byly profi... Ale tak jako zatím máme v CS sekci 4 Steam hráče a chcem jezdit po lankách do budoucna.. členy vybírá DON

Link to comment
Share on other sites

nebudu potože ja CS nehraju.. Ja ten gaming založil a starám se o to.. ted hledám lidi do managmantu starší protože když se řekne gaming kterej ma v managmentu 13leté "děcko" tak budem za lamy i když by jsme byly profi... Ale tak jako zatím máme v CS sekci 4 Steam hráče a chcem jezdit po lankách do budoucna.. členy vybírá DON

Njn ještě, že mi neni 13 jinak bych se urazil :d Tak já du trénovat na tu soutěž no ;) Zatim cc

Link to comment
Share on other sites

Počky pochopil sem to tak že si vůl? :d psal si že nemá a že kdo tvrdi že nemá :d btw a či sem vůl já tak si ty 100x větší :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...