Jump to content

SalePawn - free script hosting


4Forse

Recommended Posts

logo.png

Chci vám zde představit můj nový projekt SalePawn,který je určen pro bezpečné sdílení scriptů.

Na SalePawn můžete sdílet soubory :

-Typ gif : Velikost 5120 KB

-Typ png : Velikost 5120 KB

-Typ jpeg : Velikost 5120 KB

-Typ jpg : Velikost 5120 KB

-Typ bmp : Velikost 5120 KB

-Typ psd : Velikost 5120 KB

-Typ zip : Velikost 5120 KB

-Typ rar : Velikost 5120 KB

-Typ pwn : Velikost 5120 KB

-Typ inc : Velikost 5120 KB

-Typ amx : Velikost 5120 KB

__________________________________

Projekt SalePawn je speciálně pro uživatelé Pawno.cz.

Odkaz na soubor má jen uploader,takže pokud tento odkaz nebude sdílet nikdo se o něm nedozví. Veřejný seznam všech souborů není a ani nebude. Nahrávat je jen povoleno soubory,na které máte autorské právo,nebo soubory volně šiřitelné. Ostatní soubory,nebo soubory porušující pravidla budou bez varování smazány. Kromě mě nikdo nemá přístup k seznamu všech souborů,tudíž nehrozí únik. Systém je velice jednoduchý a přehledný. Své soubory máte pod kontrolou pomocí FileManageru,který vám usnadní ovládání. Soubory můžete kdykoliv smazat.Projekt je hotov na 98%,dodělává se fórum a automatická integrace účtů jak na fóru tak na webu,což zamezí dvojité registraci.

__________________________________

Prosím nehodnoťe design,tento je Defaultní,na novém se pracuje,děkuji!

__________________________________

Přidán URL upload na server.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1) AMX máš max 1000KB takže když použiju streamer nebo nějakou farku s hodně proměnýma tak tam nepůjde uploadnout :thumbdown:

2) BMP je nekomprimovaný typ souboru takže by některým uživatelům s pomalejší rychlostí trvalo dlouho než se to načte :thumbdown:

3) pověz mi rozdíl mezi JPG a JPEG ??? :?:

 

---> 7/10

Link to comment
Share on other sites

1 Velikost lze měnit libovolně.

2 Bmp je na uživateli jestli použije.

3 Když bude mít uživatel soubor jpeg,ale bude povolený pro upload jen jpg tak mu to nepůjde.

Link to comment
Share on other sites

CEly je to nanic napad dobrej ale ja bych ti neveril ty by si to moh ukradnout ;) bo si byl v FTP a videl by si to tam all tak ostatni si udelaj ftp u endory a nahrajou si to na svoje ftp

Link to comment
Share on other sites

CEly je to nanic napad dobrej ale ja bych ti neveril ty by si to moh ukradnout ;) bo si byl v FTP a videl by si to tam all tak ostatni si udelaj ftp u endory a nahrajou si to na svoje ftp

WTF? Nahraješ na net soubor,který nechceš aby ti ukradli? :wtf:

Jeto jen pro soubory,které chce uživatel sdílet!

Link to comment
Share on other sites

Myslim jako to amx a pwn :d

Projekt je cílen na to,aby se nepoužívali zahraniční file hostingy,ale vlastní.

P.S. myslíš že by řeba ATomas nahral někam RZE pwn když nechce,aby ji někdo měl? To co jsi napsal je "debilní"

Link to comment
Share on other sites

heh, existuje stovky FileHostingů, ať už placených či neplacených, které jsou postavěné na mnohem vyspělejších, profesionálnějších, zabezpečenějších kódech.

Link to comment
Share on other sites

pochybuji že budeš mít lepší systém než je hellspy.com, ulož.to, czshare.cz, rapid-share apd..Tak se ukaž :- ) jen říkám, většina lidí chodící na toto fórko ukazuje své ( pokud se tomu tak dá říkat ) "webové prezentace", které obsluhují cca 1 týden, poté se na to vykašlou, mají FREE doménu ( .tk ) jelikož nemají 200 Kč / rok k zaplacení domény, pod kterou můžete mít neomezeně subaliasů na své další projekty.

Link to comment
Share on other sites

pochybuji že budeš mít lepší systém než je hellspy.com, ulož.to, czshare.cz, rapid-share apd..Tak se ukaž :- ) jen říkám, většina lidí chodící na toto fórko ukazuje své ( pokud se tomu tak dá říkat ) "webové prezentace", které obsluhují cca 1 týden, poté se na to vykašlou, mají FREE doménu ( .tk ) jelikož nemají 200 Kč / rok k zaplacení domény, pod kterou můžete mít neomezeně subaliasů na své další projekty.

Neboj,script máme na úrovni ulož.to. Hellspy systém neznám,nemůžu srovnávat. Doména bude,to je samozdřejmost!

Link to comment
Share on other sites

tys viděl, zdrojový kód serveru uloz.to ?

Celý ne. Jasně že nebudeme mít placené účty...ale čekací doba a dynamické odkazy ano. Navíc ochrana proti parsingu

Link to comment
Share on other sites

mno a můžu vědět co máš za problém s .htaccess ? že ti to tak trvá nahodit ? :-)

To už mám opravené,ale prozatím jsem to rozjel na 000webhostu,protože hosting24 mi ještě nevyřídíl objednávku. 000 mi to bloknul na 4 hodiny jako protekce proti warezu :/

Link to comment
Share on other sites

hehe, brzy budu rozjíždět webhost s druhým majitelem crazyhostu, kurňa musím prokouknout kdo má nejlevnější domény, ať vím za jakou cenu je mám registrovat :d..kolik si dával za svoji u active24 ( pokud si bral i doménu ) ?

Link to comment
Share on other sites

hehe, brzy budu rozjíždět webhost s druhým majitelem crazyhostu, kurňa musím prokouknout kdo má nejlevnější domény, ať vím za jakou cenu je mám registrovat :d..kolik si dával za svoji u active24 ( pokud si bral i doménu ) ?

Doporučuju godaddy :d Maximální spokojenost,na netu si sežeň slevové kupóny ... :d

aktive24? U kativu nemám nic objednaného

Link to comment
Share on other sites

nene, spolumajitel je registrátor domén u FORPSI, tak potřebuji pohledat na CZ hostech ceny společne s tou nejnižší :-) ..jinak to je troška blbý, nějak sem neporozuměl tomu co píšeš :

 

JPG..velikost 1000, AMX 1000...tzn. že ? max upload je 1MB ?

 

 

// teda --acvtive24...myslel jsem ten hosting24 nebo cos to psal ..

Link to comment
Share on other sites

nene, spolumajitel je registrátor domén u FORPSI, tak potřebuji pohledat na CZ hostech ceny společne s tou nejnižší :-) ..jinak to je troška blbý, nějak sem neporozuměl tomu co píšeš :

 

JPG..velikost 1000, AMX 1000...tzn. že ? max upload je 1MB ?

Jeto přednastavené. Dá se to zvětšit,nastavoval jsem to naodhad. psd más skoro 5mb ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...