Jump to content

.


Guest Shitman

Recommended Posts

loooooool hlavne že ten nápad s tým kickom a pripojením som ti písal na pb.net chate ! omfg... to už aj nápady vydávate za svoje DMNCE

 

-- stř 29. zář 2010 20:41:08 --

 

si sa presne pýtal

"Ako by mohol fungovať NPC Streamer?"

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Mam bestovni plugin, se kterym jsem bez problemu pripojil 495 NPC na pipni free, a jeste jim dal funkci at, jdou na souradnice ty a ty.. Vse probehlo bez problemu (Az na ty FPS lagy, ktery zpusobil ten ohromnj pocet botu u sebe)

Link to comment
Share on other sites

Máš pravdu QWER nemel sem psat ze sem to vymyslel jen sem si to chtel ověřit...

overiť na inom fóre ? ja overujem že zapnem pwn a fičím...

kebyže sa mi chce už to tu je :d

 

-- stř 29. zář 2010 21:33:13 --

 

Stačí chtít ...

toto máš v podpise, to není pravda. Chcieť je málo, áno je to rozhodujúce je to ako mapa poschodí ale není to prvý schod ani nič na čo by sa mu podobalo, je to iba mapa niečoho čo chcem dosiahnuť

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Stačí chtít ...

toto máš v podpise, to není pravda. Chcieť je málo, áno je to rozhodujúce je to ako mapa poschodí ale není to prvý schod ani nič na čo by sa mu podobalo, je to iba mapa niečoho čo chcem dosiahnuť

Sorry na toto mám asi odlišný názor a nerad bych se tady o tom s tebou dohadoval...

 

Co reba kdybych chtel a nemel k tomu prostredky ;) Nebo nemel sanci toho dosahnout? "geek"

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
presne ved to bi ti tam ani hráči nechodili samí npc... twl to si môžeš zablokovať server a hrať singplayer s nimi :d

 

Sak tohle presne chysta gamerx.. Na jejich test serveru byl citizens script a cely SF bylo posety botama... (Vsude lode, auta, autobusy, policajti, slapky a chodci)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...