Jump to content

Project Pandora - seznamte se


Ingnition

Recommended Posts

jinak pro lidi co neznaj ingniho....to že píše spisovně a chová se jak bůh neříká že to bude kvalita...na hosting bych se moc netěšil zatím vše co dělal předčasně a neplánovaně skončilo....bez úspěchu ...design hezký ale to je tak vše...

Link to comment
Share on other sites

jinak pro lidi co neznaj ingniho....to že píše spisovně a chová se jak bůh neříká že to bude kvalita...na hosting bych se moc netěšil zatím vše co dělal předčasně a neplánovaně skončilo....bez úspěchu ...design hezký ale to je tak vše...

Problém byl v tom, že to co bylo dříve bylo i s jinýma lidma a zcela bez jakýkoliv příprav (jak jsi už trefně poznamenal - předčasně). Například a4media.net hosting či IPGamez.com (které se defakto už od začátku potápělo v bankrotu).

 

Tady je to úplně na jiné úrovni, měli jsme dvoudenní konferenci v Braničkově, kde se o všem jednalo. Vše je promyšlené a vše se již realizuje. Finance pro nás aktuálně nejsou žádnou přítěží.

Link to comment
Share on other sites

Xd coto ma jako bejt za web :d udelam lepsi na blog.cz :d -1000/10

řeknu ti to tak, až se podiváš na sebe a pak na ostatní myslím to tak aby ses podíval na svůj web LT2 a na tohle ;) LT2.tk chceš tvrdit, že je na tom něco víc, nebo něco lepšího než na pandoře?...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tolik lidí na tom pracuje a takhle to pos*at ... Noc comment

No, myslel jsem že pomstít se mi za kritiku k tvé práci bude mnohem větší. Ne jenom tak čudný komentář. Myslel jsem že se pobavím více :d

Link to comment
Share on other sites

ty si sa len dosral kvoli tomu co ti napisa ingin... (nevem ako sa vola :d) uz si to pisal v inej teme a to ze ti nieco zle pisal na tvoj cpanel neznamena ze mu to musis hoci ako vracat.. nezastavam sa ing... bo ani mne sa ten desing nepaci :d ale nebudem donho pindat...

Link to comment
Share on other sites

Možná že to tak i vypadá,ale není to tak. Mě ten jeho názor velice pobavil. Nemám důvod se mstít když vím své. Web je úplně podělaný,a výmluvy typu časem se dodělá jako to tu už psal jen dokazuje to co má v podpise :).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

22. - 24.10.10 proběhla konference Project Pandora společně s NecroRaisers v areálu Apartmány Braníčkov (www.soul-aion.cz), který je jedním z našich úspěšných projektů (fotky ze srazu naleznete na stránkách Soul Aionu).

 

Již brzy vám přineseme čerstvé a aktuální informace o dění Project Pandora a přineseme vám jeho finální směr našeho zaměření. Také se dozvíte důvody odložení projektu Herní Portál a další velmi důležité informace.

 

Kdo má zájem se podívat na fotku z konference, můžete se na ni podívat na naší facebook stránkce, kterou naleznete zde: http://www.facebook.com/pages/Projekt-P ... 7236549407

 

Další fotografie mimo jiné najdete i ve srazu Soul Aionu. To je asi zatím vše, díky.

Link to comment
Share on other sites

Tady vidite poradny projekt a ne par lidi co se znaji pres net par dni a zakladaji nove projekty :d

To jsi trefně napsal, s tím naplno souhlasím. Ale ty projekty, co takový lidi zakládaj stejně nestojí zato, aby se konali takovýhle věci :)

 

-- pon 25. říj 2010 20:55:26 --

 

mxco[":1hffytvy]Čumím, nevěděl jsem do teď, že to je rozjeté až tak.. Věřím že projekt vydrží...

Děkujem pěkně :)

Link to comment
Share on other sites

sice mi ještě necvaklo o co v tomto projektu jde zcela v přesném slova smyslu ale webováprezentace je dobrá jak po grafické stránce tak rozvržení až na pár věciček které nestojí ani za zmínku jinak přeju GL do tohoto projektu a jak sem pročítal komenty každý kdo toto kritizuje na mínus bla a bla tak at si uvědomí co to dá práce to jen nascriptovat at si zkusí někdy něco takového rozject a to že se vy támhle na pomyslném internetovém pískovišti si udělali web z php fusionu a přidávali do něj modifikace z vás nedělá machry.

Každý by uměl kritizovat a naučit se pár řádků v codech , ale zkuste něco vymyslet zkuste tvořit pak vás přejde nadávat a to je moje tečka víc se vyjadřovat nebudu je tu chování jak na kokotboxu parta arogantních debilu co umí jen a jen hrát ty stupidní střílečky. :spam: píčoviny!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...