Jump to content

Nova RZE 8.1 :D


Guest škoda favorit

Recommended Posts

Guest škoda favorit

Tak tu přinaším server z RZE 8.1 kdo ma zajem tu je IP:217.16.179.36:7777

Štrachal sem po netu a našel sem tedle server muj teda neni ale ten majitel co to přepsal tak to je fakt jako borec :d si myslí že někdo nepozna RZE 8 nelegalní na www.hernipark.cz mi majitel tvrdil že mod je legalni :d což ovšem neni.Zatodle bych normalně fackoval ty co to takle přepisujou zajímamě až bude original RZE 8.1 jestli nějakyho dalšiho pakouše napadne RZE 8.2 nebo RZE 9 :d sry zatodle Tema ale musím se Pobavit "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Guest škoda favorit

njn ale i tak natydle servery hack se koukni kolik je serveru s modem RZE 7.3 a RZE 8 a kolik je lidí tak 2 až 0 :d jinak jako Nej mod zatim je RZE 7.4 natom hraju ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest škoda favorit

7.TiX tady killerovy v hlavě nedošlo :d že Real-Server ma vždy RZE 7.4 ;) jelikož nwm kde to majitel sehnal ale prostě jí mají jelikož ten server ma navštěvnost 50 až 60 lidí deně ;) ja sem jen sponzor a admin natom serveru ;) tak vím více než Killer "lol" :boss:

Link to comment
Share on other sites

Guest škoda favorit

7.TiX Si vem že REAL-SERVER byl snad nejnavštěvovanější server jako mezi jak to říct zakaznikama že měli jako fakt nej server když sem jím kopíroval učty dohromady měly přes 9441 učtu :d takže docela sranda

 

Killer: tady někdo tiše zavidí ;)

Link to comment
Share on other sites

zavidiet co by som ti mal ? narozdiel od teba nechodim na niaku trapnu rze ale radsej robym Royal World ani raz som nevidel ze by si niekomu tuto pomohol alebo aby si urobyl niak TUT ale nejdem tu spamovat...

Link to comment
Share on other sites

Guest škoda favorit

řikám KILLERE někdo tu tiše zavidí :p jen machruješ jak maš mody od nějakeho NiCe nebo jak se jmenuje jak mas rzečka :d a ten tvuj mod mi je zcela ukraden nebudu tu dal nic řešít ;) jdu si zahrat na real server jdu čekat na 50 lidí čuste zatím :d

Link to comment
Share on other sites

řikám KILLERE někdo tu tiše zavidí :p jen machruješ jak maš mody od nějakeho NiCe nebo jak se jmenuje jak mas rzečka :d a ten tvuj mod mi je zcela ukraden nebudu tu dal nic řešít ;) jdu si zahrat na real server jdu čekat na 50 lidí čuste zatím :d

omfg co by som ti uz iba mal zavidiet si urob svoj mod a potom mi nieco vrav nie niaky shit rze co mas kazdy 2 SK/CZ server

Link to comment
Share on other sites

7.TiX Si vem že REAL-SERVER byl snad nejnavštěvovanější server jako mezi jak to říct zakaznikama že měli jako fakt nej server když sem jím kopíroval učty dohromady měly přes 9441 učtu :d takže docela sranda

 

Killer: tady někdo tiše zavidí ;)

 

9441 učtu ? tak malo ? :d :D :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...