Jump to content

návrh Zbytečné thready v sekci HELP


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

Zdravim, posledni dobou se v HELPu vyskytuje hodně threadů ve kterých jsou obvykle příspěvky typu "co je gametext, mam errory!!, jak se davaj many?" atd.

(Neříkám že dřív to tu nebylo) ale ted je to tu pořád. Takže vám chci říct aby jste se nad sebou zamysleli, já vím že pro Vás je lepší napsat si topic a nechat si poradit a jen si to zkopírovat a hodit do modu, ale nejdřív si zkuste použít tu novou technologii "SEARCH" "study" , kterou najdete zde - http://pawno.cz/search.php. Když nic nenajdete, tak neumíte hledat! "scratch" Vždy když jsem potřeboval nějakou základní funkci tak jsem ji tu našel. A nebo se podíval na http://wiki.sa-mp.com "study" - Tam je toho víc a bez zbytečností. A moderátory bych rád požádal aby tyto "lama helpy" mazal. Protože když se tu v týdnu napíše 3x topic Jak na MoveObject tak to je moc.

 

S pozdravem Davidekpc :boss:

Link to comment
Share on other sites

věřím tomu že když sem někdo takovejto příjde, tak ani toto číst nebude, ale hned klikne help, new thread, a už to jede. :d

Link to comment
Share on other sites

jim to řekni ale :d prostě po každý příjde někdo novej a stejně na to sere, to by chtělo udělat aby při registraci sem museli povinně přečíst pravidla.

Link to comment
Share on other sites

jim to řekni ale :d prostě po každý příjde někdo novej a stejně na to sere, to by chtělo udělat aby při registraci sem museli povinně přečíst pravidla.

Jo jasně, to známe přece ne? Zakřížkuješ že sis pravidla přečetl a stejně sis je nepřečetl. Tak jakej význam tohle má? Žánej, stejnej jako doteď.

Link to comment
Share on other sites

Tak nejakj dotaznik :) tam se ukaze jestli je cetl nebo ne..

Ale prosimtě, každej se ti na ten dotazník víš co... To je prostě nesmysl. Pravidla si mají přečíst všichni tak či onak a jak zní příslový: "neznalost pravidel neomlouvá" tak to platí i tady. To, že se s tím nic nedělá už je věc jiná...

Link to comment
Share on other sites

Ten dotazník to by stacilo aby na ne klikl a hned sel pryc a ten ddotaznik by to zaznamenal takze

Jo a jakej rozdíl je od čtverečku? Žádnej. Je to úplně to samí. Když ten čtvereček nezakřížkuješ, tak se prostě nezaregistruješ. Ale říkám ti znova, jakej to bude mít význam? Vždit ty pravidla stejně číst nebudou i když to zakřížkujou tak proč by to tam sakra mělo bejt.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Ten dotaznik jsem myslel takovym zpusobem jako nejaky textovy policka kam by registrovany musel vyplnit spravne odpovedi aby mohl dál :)

Link to comment
Share on other sites

Ten dotaznik jsem myslel takovym zpusobem jako nejaky textovy policka kam by registrovany musel vyplnit spravne odpovedi aby mohl dál :)

Hádej, proč takováhle blbost neni na žádném foru :)

Link to comment
Share on other sites

Pravidla si mají přečíst všichni tak či onak a jak zní příslový: "neznalost pravidel neomlouvá" tak to platí i tady. To, že se s tím nic nedělá už je věc jiná...

pravda :d nic se s tím nedělá

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Ten dotaznik jsem myslel takovym zpusobem jako nejaky textovy policka kam by registrovany musel vyplnit spravne odpovedi aby mohl dál :)

Hádej, proč takováhle blbost neni na žádném foru :)

 

Protoze na zadnem jinem foru neni takovahle uroven uzivatelu :)

Link to comment
Share on other sites

Jak rika ingition - je to blbost, jenom to ze souhlasi s pravidly fora (ten ctverecek zakrizkovavaci) by se tam hodil aby se mohli udelat rychlejsi tresty - pri registraci proste souhlasil a mel si pravidla precist - to ze jeho prvni prispevek hned porusuje pravidla tak zadny "jdi si precist pravidla" ale hned nejaky trest, nebo tak nejak :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...