Jump to content

SA:MP 0.3b RC1_1 DOWNLOAD


Guest Crazyman

Recommended Posts

Cs lidi našel jsem download na SA:MP 0.3b:

Klient -

http://www.sa-mp.com/stuff/03bRC/sa-mp-0.3b-RC1_1-install.exe

Windows server + pawno -

http://www.sa-mp.com/stuff/03bRC/samp03bsvr_RC1_1_win32.zip

Linux server -

http://www.sa-mp.com/stuff/03bRC/samp03bsvr_RC1_1.tar.gz

Link to comment
Share on other sites

Ten nový klient vypadá docela dobře. Dokonce v server info pod časem najdete odkaz stránek serveru, který vám po kliknutí najede na dannou stránku, kterou jste si nastavili v configu :thumbup: Bohužel mi vadí to písmo v Server Properties.. Malé a moc u sebe.

Link to comment
Share on other sites

Taky se mi to moc libi, taky proto jsme na xElu uz spustili tuto verzi, jako prvni v ČR/SK... "affraid"

Drago taky už jsem si u vas prehodil server na tuto verzi a preinstaloval clienta panebože díky za to že 0.3b podporuje moje rozlišení (mam ntb) v 0.3a me slo nejvic 1280x768 a v 0.3b už mi jde moje 1366x768 hurá super client díky vývojářum za to :thumbup: :clap:

Link to comment
Share on other sites

ja nwm prečo ale ja som si to stiahol a začalo mi preblikávať pawno a toto mi začali robiť všetky stránky a keď som to teraz vymazal tak to ide normálne nechápem prečo možno nejaký skrytý červ !POZOR! (len varujem keby sa niekomu takéto niečo stalo)

Link to comment
Share on other sites

ja nwm prečo ale ja som si to stiahol a začalo mi preblikávať pawno a toto mi začali robiť všetky stránky a keď som to teraz vymazal tak to ide normálne nechápem prečo možno nejaký skrytý červ !POZOR! (len varujem keby sa niekomu takéto niečo stalo)

me to s tim nic nedela ale zas nadruhou stranu me to samp nejede :d

Link to comment
Share on other sites

MIKI785, jestli ti SAMP nejede, zkus odinstalovat S0beit ;):)

to uz je sa:mp s AC na takovy urovni jako MTA??? :d tam te to vyhodi hned XD ale ja s0bei uz nemam tak nwm

Link to comment
Share on other sites

Né, to není ACem. To je verzí s0beitu. Mě jednou taky nešlo spustit SAMP. Měl jsem s0beit na verzi 0.2x, ale SAMP jsem měl 0.3 R3..

Ja hraju dodnes s sobeitem na 0.2X a jde mi vsechno v pohode :d

 

Mafian189":1lk541zf]Je uz samp 0.3b ????

Neasi :d :D :d :D

Link to comment
Share on other sites

Mafian189":1d00y6ai]Je uz samp 0.3b ????

"lol" "lol" "lol"

četl si nadpis topicu? :d

j je už SA:MP 0.3b, ale nemá cenu stahovat, je to jen beta

Já osobně si počkám na oficiální verzi

Ale moc se teda pánové nepředvedli :d

Link to comment
Share on other sites

Ježiši není v tom žádnej červ, ty vire. To že si s tím tvoje PC nerozumí není naše věc.

Odkazy jsou z oficiální stránky (ne žádný warez). Mimo jiné, je to RC1 která může být nestabilní na různých počítačích.

 

Mě to taky funguje zcela bez problému. Ono si ani nemusí rozumět s tím, že tam máš předešlou verzi navzájem.

Link to comment
Share on other sites

Caute ja mám zas iný problém, spustím hru. Začne sa mi načítavať a hned sa vypne, ani crash report to nevyhodí... a žiadny 0.3b server mi nejde

 

 

Ja mam taky isty problem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...